Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

5 parimat nippi, kuidas edukalt vältida kaubanduskeskuste müügimehi

Tüütu müügimees oma tüütu käesurumissooviga
jagamist

Me kõik oleme kokku puutunud tüütute kaubanduskeskuste müügimeestega ning mitmed inimesed on isegi andnud ära oma neeru, et neist mööda saada. Siin on teile 5 töötavat nippi, kuidas müügimehi edukalt vältida.

Lugejakiri saab päevas kümneid kirju, kus lugejad kurdavad, et nad on langenud jälle müügilõksu ja on näiteks päeva jooksul pidanud 6 korda pensionifondi vahetama või küsib nende kodune ruuter irooniliselt, et noh, lõdva püksikumm, mis internetipakkuja sa seekord koju tassisid.

Ära muretse, nüüd on lahendus olemas. Loe aga julgelt edasi.

Diskleimer: Sa ise arvad, et oled juba käppa saanud müügimeeste vältimise tehnika, kuid pane tähele, et ka nemad on arenemisvõimelised ja neilegi on juba kõik teie vanad vältimise nipid teada. Seega on kasulik omandada nüüd uued, et pidada vastu veel mõni kuu, kuni nad jälle järele arenevad.

NB! Mõned meie soovitused eeldavad teilt väga head füüsilist vormi ning ei pruugi seega sobida kõigile. Mõned meie nipid eeldavad iseseisvat mõtlemisvõimet ja intelligentsust, seega ei sobi need paljudele.

1.Nii kui näed müügimeest, hakka täiesti jõust jooksma ja hüppa üle müügimehe. Vahet ei ole, kas hüppad temast üle otse, hüppad saltoga üle või näiteks kargad karjapoissi temast üle. Üllatusmoment talle on garanteeritud ja sina pääsed puhta nahaga. Sobilik praegustele ja endistele atleetidele.

2.Verista oma kätt ja paku seda esimese asjana müügimehele pihku. Kui sa ennast vigastada ei soovi, varu taskusse McDonaldsist ketsupipakikesi ja määri sellega käsi kokku kui müügimeest näed. Siis ulata talle verine käsi ja ütle, et oled HIV positiivne. Sa ei jõua HIV tähti väljagi hääldada kui müügimees on oma asjad pakkinud ja silmist kadunud. Sobilik enesevigastajatele ja inimestele, kes verd kannatavad.

3.Riietu libedatesse riietesse ja kui müügimeest näed, siis võid igaks juhuks veel libestiga ka end katta. Siis võta hoog sisse,viska pikali ja libise müügimeeste jalge vahelt edukalt läbi. Taas on suur üllatusmoment ja sina oled pääsenud. Sobilik ka inimestele, kes ei suuda üle müügimehe hüpata ja neile, kellele meeldib kaubanduskeskuste põrandail püherdada.

4.Kui müügimees tabab sind ootamatult, näiteks kõnnid nina nutitelefonis ja järsku ilmub müügimees täpselt sinu ja telefoni vahele, siis võib sulle tunduda, et asi on ikka täitsa perses aga pole hullu, meil on nipp ka selliseks puhuks.  Viska oma käed ümber tema ja suudle seda müügiinimest kirglikult. See võib esmapilgul tunduda pisut radikaalne lahendus aga tegelikult on üsna tõhus. Need müügimehed ja naised on üldjuhul noored ja atraktiivse välimusega, seega on see täielik win situatsioon sulle. Saad tatti panna atraktiivse noorega ja tema kukub lihtsalt üllatusest pikali. Sobilik ahistajatele, kes seda niikuinii juba teevad.

5.Kui liigud raskete poekottidega või asju täis poekäruga, siis oled sina õnnega koos. Sa ei pea mitte isegi vältima müügimehi, vaid sulle on just soovitatav liikuda peale kauba eest maksmist otse nende müügimeeste juurde. Astu aga julgelt ja enesekindlalt ligi, ütle, et ahhaaa, tore, et pood on palganud abilised asju tassima, tõsta poekotid kohe müügimeestele näppu ja ütle, et sul on kiire ja et hakkame kohe liikuma. On oluline märkida, et pead käituma kas siis ülimalt enesekindlalt või siis vastupidi, olema ülimalt hajevil. Müügimehed on nii ehmunud sellisest käitumisest ja käituvad nagu viimased lambad – tassivad või lükkavad sinu ostud poe alla garaazhi või kui oled eriti julge, siis tassivad ka koju tuppa sulle need asjad üles ära. See nipp on sobilik eriti just enesekindlatele inimestele ja ka hajevil penskaritele. Tuleb lihtsalt ise kohe härjal sarvist haarata.

Hea Lugejakirja lugeja – kas sina said siit kasulikke teadmisi, et kuidas tulevikus edukalt kaubanduskeskuste müügimehi vältida? Anna loo all kommentaarides märku.

NB! Järgmises nipinurgas jagame nippe, kuidas edukalt vabaneda telefonimüügimeestest nii, et ka sinu südametunnistus ei jääks kripeldama.

Kommentaarid (3)

 • Erkki

  24. okt. 2018 - 22:24

  Minu nipp on selline, et hakkan neile ise midagi müüma. Nt kui on Starmani tüüp, küsin, kus ta pension on, ja kui LHV tüüp, küsin, kelle telepilt ja internet tal on. Müün agressiivselt. Alles lõpus ütlen, et aitäh, ei soovi talle müüa.

  Vasta
 • Arx

  14. nov. 2018 - 06:23

  Ma pakuks neile vähekasutatud kirste Saksamaalt.

  Vasta
 • Margus

  28. nov. 2018 - 13:12

  Aga tegelikult teevad inimesed oma tööd ja nende pilkamine ei ole väga eetiline. Neid kujutatakse nagu katku. Tegelikult on vaja vaid enesekindlust ja kindlast sõna, et ma tõesti ei soovi või lihtsalt, mul juba on see teenus. Ja ongi kõik. Kui inimene laseb ennast mitu korda päevas ümber veenda siis ei ole asi mitte müügimehes vaid inimese enda nõrkuses, iseennast kehtestada.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles