Täna teatas Postimehe peatoimetaja Mart Raudsaar, et paneb ameti maha. Postimehe juhatuse sõnul panid nad ammu paika reegli, et kes hommikul esimesena uksest sisse asatub, saab ka uueks peatoimetajaks. Esimesena astus täna uksest sisse senine peatoimetaja asetäitja Marti Aavik.
Postimees Grupi juhatuse esimehel Andrus Raudsalul endise peatoimetaja tööle ühtegi etteheidet ei olnud. Otsuse amet maha panna langetas juhatuse sõnul Raudsaar ise pärast seda, kui ta täna hommikul teisena tööle jõudis.
Aavik tuli kogemata varem tööle
“Vedas jah täna sellega kuidagi mul,” kommenteeris Postimehe uus peatoimetaja Marti Aavik.
“Tavaliselt on nii, et Mart (endine peatoimetaja Mart Raudsaar, toim) lahkub õhtul hilja töö juurest, tavaliselt ikka viimasena, ning paneb oma magamiskoti Postimehe peaukse ette maha, et hommikul vara kohe esimesena tööl olla,” ütles Aavik. “Nii et teistel polnud isegi mõtet kunagi pingutada.”
“Aga täna tulin siis hommikul tööle, nägin Raudsaare täis magamiskotti ukse kõrval maas ja mõtlesin, et raudselt Raudsaar üritab mingit tillikat teha,” meenutab Aavik hommikusi sündmusi.
“Ma ei hakanud igaks juhuks kontrollima, panin ühe liti jalaga sellele puntrale ja jooksin ruttu ise toimetusse. Suur oli minu üllatus, kui sain teada, et mina olen hoopis esimene kohalejõudja,” rõõmustab Aavik.
“Edasi läks asi juba lihtsalt – mulle pandi juhatuse poolt pärg pähe, anti sulg kätte ja kästi tööle hakata,” lisas Postimehe uus peatoimetaja Marti Aavik.
Postimehe nüüdseks endine peatoimetaja Mart Raudsaar jäi tänahommikust sissemagamist kommenteerides napisõnaliseks:
“Loen igal õhtul magama jäämiseks uuesti üle oma vanad arvamusnupukesed – need paneksid ka amfetamiinisõltlase sekundiga magama. Ju siis läksin natuke liiale nendega,” sõnas ta.
Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!
Kapten Schults
3. juuni 2021 - 12:04Eks nende meeste tunnuseks, kes elus kuhugi välja jõuda püüavad, ongi pooleldi ajamata habe. Nad kardavad hommikuti hiljaks jääda. Käesoleval juhul ongi kiirustamine ennast kuhjaga ära tasunud!
Eeltoodu kinnituseks on näiteks naised, kel säärast muret pole üldse, ning seetõttu jõuavad nad juba sageli päikese tõusu ajal kohad sisse võtta.