Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Edgar Savisaar soovitab: 6 töötavat nippi, kuidas kohtuasjadest pääseda

Selleks, et kohtuasjadest puhtalt pääseda, ei tee paha ka metsa kuningate isiklik seljatagune! (foto: Rauno Volmer)
jagamist

Riigikohus otsustas täna, et altkäemaksu võtmise süüdistusega kohtu all olev Tallinna endine linnapea Edgar Savisaar on puhas nagu prillikivi. Toome teieni nüüd Edgari 6 soovitust, kuidas kohtuasjadest puhtalt pääseda.

Siin need on:

1.Vänta kellegi teise rahadega enda kohtuasjast suurejooneline seriaal. Eriti loll oleks seda teha enda raha eest – parim oleks seda teha kas laenurahaga või näiteks oma töökohast pihta pandud rahaga. Seriaalis räägi, kui lollid on prokurörid, kui kallutatud on kohtunik ja kuidas meedia sind kiusab. Nii muudad kohe avalikkuse arvamust enda kriminaalasjast ja võidad rahva enda poole. Kui seriaal on hästi tehtud, siis võib isegi nii juhtuda, et prokurör loobub ise sinu süüdistamisest või minestab kohtunik eriti hea kaameratöö peale. Igal juhul tasub see kaalumist.

2.Hangi endale 6-7 ravimatut haigust. See pole lihtne ülesanne aga samas pole see ka midagi võimatut. Eelkõige oleks sul vaja olla pidevas stressis. Need inimesed, kes tegelevad millegi kuritegelikuga, magavad üldjuhul halvasti ja mõtlevad pidevalt, et politsei on neil kannul. Ehk siis nad on kogu aeg stressis. Ja kui sa oled juba stressis, siis hakka intensiivselt jooma ja suitsetama. Sel viisil talitades peaksid üsna ruttu saama endal külge korraliku arvu ravimatuid haigusi. Edasi on juba lihtne.

3.Kaota mõni jäse või elund. Seda ma ei soovita kellelegi aga kui muud üle ei jää, siis võib ka selle tee valida. Sel viisil talitades võid eelkõige saada kaastunnet kaasmaalastelt. Kellelegi ei meeldi kui santi kiusatakse ja eriti kui seda teeb riik. Kui oled otsustanud näiteks neerust loobuda, siis võid selle mustal turul maha müüa hea hinna eest – saadud raha võtab sinu advokaat kindlasti rõõmuga vastu.

4.Veiderda, veiderda, mis siis muud kui veiderda. Venita, venita, mis siis muud kui venita. Ehk siis kui asi juba kohtus on, siis tee kohtus kõik selleks, et muuta kohtuistung palaganiks. Maga kohtus, naera prokuröri iga lause peale, kutsu klounid saali istuma ja show-d tegema – kõik selleks ,et kogu see kohtuistung näeks välja lihtsalt nagu üks suur klounaad. Ja kui sa ikka kohtus pidevalt magama jääd, siis mis muud kohtul jälle üle jääb, kui istung edasi lükata.

5.Palka endale isiklik arst, kes sind siis „ravib“ ja muidugi ka õige „diagnoosi“ paneb. Mida kõrgemal kohal või tuntum see arst on, seda rohkem inimesi teda ka usub. Kui miski ikka hakkab kohtuasjas pekki minema, tõmba traati oma ihuarstile ja las ta kirjutab sulle välja tõendi, et kohtuasjad ei tule sinu tervise juures hetkel kõne allagi. Töötab iga kord.

6.Kuldreegel on, et sa pead igal võimalikul ajal, igas võimalikus kohas ja igas võimalikus kanalis rääkima kõigile, et sa oled süütu ja puhas nagu prillikivi! Nii nagu tilkuv vesi uuristab kaljusse augu, hakkab ka sinu pidev kinnitamine inimestele külge. Lõpuks hakkad ise ka uskuma ja kui sa iseendasse usud, siis ei peata sind ükski kohus ega trellid!

Ja kui mitte miski enam ei aita, siis ütle, et sa oled hull. Hulluga ei viitsi mitte keegi jamada, ka Eesti Vabariigi kohtusüsteem mitte.

Kommentaarid (2)

 • Dzanno Birdmountains

  28. dets. 2018 - 14:58

  Sooviksin,et sm. Savisaar korraldaks ,, muidugi kui ta tervis lubab,, kohtuasjadest pääseda abistavate nippide koolituse Tartus. Need suurepärased nipid huvitaks mind ja paljusid teisi kommentaatoreid . Loodetavasti saaks neid nippe siis kasutada ,,Postimehe,, kommentaariumis, kus ma pidevalt ,,valetan , laiman ja absoluutselt kõiki kritiseerin,, sest olengi juba loomult selline muhe ja osav ekspert. Ennastki paneb imestama, kui tark, liberaalne ja haritud ma tegelikult olen. Palun Edgar,korralda koolitus ja saad jällegi öelda,nagu vanadel headel aegadel, et ,,Tehtud,,

  Vasta
 • rahutu hing

  30. dets. 2018 - 08:15

  savisaar on savipea,aga suur simulant

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles