Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

EDULUGU! Eestlane töötab juba aastaid Hiinas seksinuku testijana

Meenutus minevikust: kuvatõmmis Arvedi hiinlastele saadetud proovitestimisest. Sellest on möödas juba aastaid.
jagamist

Eestist pärit endine programmeerija Arved H. on ehe näide sellest, kuidas sihikindlus viib edule – mees on juba aastaid teinud Hiinas edukat karjääri seksinuku testijana ja lõppu ei paista kuskilt.

„Ma olin Eestis tavaline reaprogrammeerija ühes tarkvarafirmas, mis peamiselt tegi kohalikele omavalitsustele mõeldud tarkvaralahendusi. Kõlab igavalt? Seda ta oligi,“ räägib Arved H., kes ei soovi oma perenime siiski avalikustada. „Hiinas tuntakse mind juba niigi kui Mr DollDestroyer, pole vaja lisatähelepanu.“

„Ühel päeval sattusin internetis ühele töökuulutusele, kus otsiti nukkude testijat ühe Hiina tehasesse. Võtsin siis nendega ühendust ja tegime intervjuu Skype teel. Vist sobis neile minu jutt sellest, et olen üksik mees, ilma lasteta ja ülikõrge libiidoga ning sooviga maailma paremaks muuta,“ arvas Arved.

Proovitöö läks hästi

„Pärast intervjuud saadeti mulle testimiseks esimene nukk. Olin väga elevil kui Omnivast pakk kohale toodi. Puhusin selle kohe täis ja panin kaamera tööle. Nad soovisid nimelt, et ma proovitööd filmiksin. Saatsin video neile ära ja nad olid väga rahul minu pumpa…ee….testimisoskustega,“ selgitas mees.

„Seejärel saingi kohe kutse, et tulgu ma sinna kohale ja hakaku tehases nukutestijana tööle. Nüüd olengi siin nukke pumbanud juba 3 aastat ja tööle lõppu ei paista. Õnnelik lõpp on muidugi minu igapäevatöö osa,“ märkis Arved.

Kuhu edasi?

„Alustasin oma karjääri juuniortestijana või juuniorpumpajana nagu siin neid nimetatakse. Juba aasta hiljem kandsin seeniortestija ametinimetust ja sel suvel nimetati mind nukupumpajate osakonnajuhiks. Enam ma ise nukke testima ei pea aga teen seda ikkagi – et mitte kaotada otsest kontakti meie tootega,“ rääkis mees.

„Seksinukud on tulevik ja äri üha kasvab. Soomes avati hiljuti just seksinukubordell ja mis te arvate, kust tehasest need nukud sinna jõudsid? Muidugi meilt, ma isiklikult testisin need nukud, et olla kindel nende kvaliteedis ja valmisolekus Soome ja Eesti meeste jaoks,“ rääkis Arved.

Küsimusele, et mida oskab Arved soovitada mõnele inimesele, kes sama tööd teha tahaks, vastab mees lühidalt: „Vaja on suurt tahtmist ja kõrget libiidot – ilma nendeta ei tee selles äris mitte kui midagi! Kasuks tuleb muidugi ka sotsiaalse elu täielik puudumine ja oskamatus päris inimestega mingilgi tasemel läbi saada,“ lisab mees.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles