Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesti esimene inim-Ken tulekul? Kohalik Võru mees tahab välja näha nagu Urmas Ott

foto: etv2.err.ee
jagamist

Võrumaa kohalik mees Vahur on olnud juba aastaid täiesti sõltuvuses varalahkunud Urmas Otist– nüüd on ta otsustanud muuta ka oma välimuse iluoppide abil telestaariga võimalikult sarnaseks.

Vahur (56) on tagasihoidlik mees ja tähelepanu ei armasta. Ta on tegelikult olnud terve oma teadliku elu Oti fänn, kuid alles viimastel aastatel on ta end sellele täielikult pühendanud.

Kuidas kellekski teiseks üldse saadakse?

„Selleks, et saaksin ise olla 100% Urmase moodi, olen süvenenud tema ellu, vaadanud ära kõik tema tehtud saated ja intervjueerinud kümneid temaga seotud inimesi, et aru saada, kes ta täpselt oli. Nüüd võin julgelt väita, et olen sisemiselt tema sarnane juba 98% ulatuses,“ arvab Vahur enesekindlalt.

Nüüd on Võrumaa mees Vahur ette võtnud täiesti hullumeelse plaani – ta tahab näha välja ka nagu Urmas Ott. „Urmas oli piisavalt edev, et hinnata seda, et keegi nii tema moodi tahab olla,” usub Vahur.

Kuldne ausammas

“Eesti Televisioonis Urmas Otti tegelikult ei väärtustatud, seal oli kadedus. See, mida tema saavutas, väärib tegelikult kuldset ausammast. Sellest minu transformatsioonist temaks saabki minu kuldne ausammas talle,“ arvab Vahur uhkelt.

Vahurit ootavad ees kümned ja kümned operatsioonid. „Ma tean, et see ei saa lihtne olema. Olen seda asja pikalt uurinud ja võin julgelt öelda, et olen valmis. Ja kui Eesti arstid keelduvad mind edasi lõikamast, siirdun ma operatsioone saama nii Colombiasse kui ka Brasiiliasse. Kõik on juba läbi mõeldud,“ selgitab ta.

56-aastane Vahur arvab, et kui ta oppidega lõpuks lõpetab, siis ainus naturaalne asi tema kehal on peenis. “Noh, jääb nagu mälestuseks eelmisest elust,” lisab Vahur.

Soovime Vahurile omaltpoolt edu ja jääme huviga tulemust ootama!

Hea Lugejakirja lugeja! Mida arvad sina tagasihoidliku ja häbeliku Võrumaa mehe Vahuri plaanidest hakata end muutma plastilise kirurgia abil kellekski teiseks? Anna loo all kommentaarides oma seisukohast märku.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles