Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesti pedofiilid paavsti visiidi eel elevil: ehk kukub ka meile mõni paluke

jagamist

Lugejakirja toimetusse laekus juba eelmisel nädalal mitu nii elevil kui murelikku kirja erinevatelt Eestis pesitsevatelt pedofiilidelt, keda on pöördesse ajanud paavsti homne Eesti visiit.

Äsja vanglast vabanenud pedofiil Jaanus (nimi pole muudetud) on paavsti visiidi üle ülirõõmus. „Ma juba valisin endale kostüümi välja, panen homme kommipaki taskusse ja lähen kindlasti Vabaduse väljakule paavsti vaatama. Püüan tal järel kõndida kui ta kohalike laste päid paitab ja ehk kukub sealt minulegi mõni raasuke,“ lisab pedofiil Jaanus lootusrikkalt.

Kirju tuli ka näiteks Eesti vanglatest, kuid need olid juba ka pisut murelikuma tooniga.

Viru Vanglas kinni istuv pedofiil Margus (nimi muutmata) kirjutas, et tema arvates peaks paavst ka neid külastama ja patud andeks andma. „Vaadake, mis seal Vatikanis ja mujal toimub, preestrid käperdavad ja kasutavad lapsi ära kogu aeg aga nendega ei juhtu midagi. Paavst noomib neid natuke ja annab siis patud andeks,“ kirjutas Margus.

„Ja mis meil siin Eestis pedofiilidega tehakse? Mina näiteks olen oma kongi bitch, mis lihtsamasse keelde tõlgituna tähendab, et olen teistele kongikaaslastele koristaja, kokk, teenija, prostituut ja meelelahutaja! Kas siis mina ei väärigi paavsti külaskäiku ja andeksandmist?“ kirjutab süüdimõistetud Margus Viru Vanglast.

Tartu Vanglas istuv pikaaegne pedofiil Siim (samuti nimi muutmata) kirjutas, et temal polevat lootustki oma suurt iidolit näha. „Paavst ei ole minu silmis midagi muud kui minusuguste karja juht. Vahe on lihtsalt selles, et mina jäin vahele ja istun kinni aga nemad seal lasevad rõõmuga edasi ja midagi nendega ei juhtu,“ märkis Siim.

„Sellegipoolest pole ma pahane. Me oleme ikkagi tegelikult üks ja sama punt ja nagu ütlesin, siis paavst on meie pundi juht ja oleks hea meel teda kasvõi kordki näha,“ lisas Siim.

Lugejakirjale on teada, et vähemalt esialgsetel andmetel ei näe paavsti visiidi päevakava ette Eesti vanglate ega vangide külastamist. Küll aga on plaanis paavstil kohtuda Eesti lastega Vabaduse väljakul, kus on plaanis kohustuslik peapaitamine.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles