Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

EKSKLUSIIVNE! Staarnümfomaan Brigitte Susanne Hunt pidas maha vägeva koerapulma!

Pulmatar ja staarnümfost pruut Brigitte Susanne Hunt ja siis mingi tüüp, kes tema silmarõõm parajasti on aastal 2020.a. augustis
jagamist

15.august 2020

Raadiohääl ja skandaalne staarnümfo Brigitte Susanne Hunt sõudis lõpuks ometi abieluranda ning kutsus oma koerapulma kajastama eksklusiivselt ainult Lugejakirja portaali! Vaata siit, milline oli pulmamelu ja kes olid külalised!

BS Hundi abiellumise kohta on käinud kuulujutud  (loe artiklit siit!)  juba paar viimast aastat. „Oleme üliõnnelikud mitte ainult selle üle, et abiellusime, vaid ka selle üle, et tänu minu tuntusele saime pulmad peetud lausa tasuta,“ rõõmustas Hunt.

Eksklusiivne pilguheit pulmakutsele, mille noorpaar kulude kokkuhoiuks ise valmistas!

„Kui ma pulmi planeerima hakkasin, siis oli mul ainult üks eesmärk – saada kõik tasuta, sest ma olen ju kuulus. Tegin arvestuse, et kleidi saaksin niikuinii tasuta, ma saaksin lilled tasuta, ma saaksin ilmselt mõisa või mingisuguse lossi tasuta, söögid, kõik värgid. Aga kui reaalselt küsima läksin, siis saadeti mind kõige pimedamatesse kohtadesse ja see oli kurb,“ meenutas Hunt pulma planeerimise pahupoolt.

„Kuid me oma nunnukesekeseke mehega ei andnud alla ja leidsime ideaalse lahenduse, kuidas pidada maha üks tasuta pidu – selleks oli koerapulm. Koerad peavad ju kogu aeg tasuta pulmi kui nad kiimas on ja no meie ju ka olime kogu aeg kiimas ja nii saigi selline tore lahendus leitud,“märkis Hunt, kes abiellus Paljassaares Tallinna Loomade Varjupaigas.

Värske pruut poseerib pulmavana Madisega.

Brigitte lootis pulmaks ära rääkida ka ansambli 2 Quick Start, et saada esinemise pealt soodushinda, sest bändi krõbe tasu oli neiu ja tema tulevase kaasa jaoks natuke liiga suur. „Kuid bänd keeldus ja nii esineski meie pulmas loomade varjupaiga enda muusikaline kollektiiv kassikoor „Kes ütles mjäu“, kes andis vägeva kontserdi ja seda ainult paari paki Whiskasi eest,“ lisas Hunt.

Ka kõik pulmakülalised pidid end riidesse panema kui kiimas koerad. Pildil pruudirööv.

 

Pidu kestis varajaste hommikutundideni ja lõppes alles siis kui varjupaiga töötajatel villand sai ja kogu seltskonna laiali aias. Kogu üritust sponsoreeris paari kasti koeratoiduga Pedigree maaletooja.

Sponsor juba naljalt pildilt ja pulmas eemale ei jää!

Soovime veelkord noorpaarile pikka abieluõnne ning rõõmsat kooseksisteerimist!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles