Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

EKSKLUSIIVNE | Vladimir Žirinovski kiri põrgust Vladimir Putinile

Vladimir Žirinovski oma uues kodus. (foto: Saatan)
jagamist

Meie toimetuse kätte on sattunud kahe nädala eest, nädala eest ja korra ka eile surnud Vladimir Žirinovski kiri põrgust, mille adressaadiks on Vladimir Putin. Toome selle kirja nüüd teieni täies mahus.

Hea Vladimir Vladimirovitš

Ma tahaksin seda kirja alustades öelda, et teen seda raske südamega, aga siis ma valetaksin. Ja ma ju tean, kuidas Sulle, kallis Vladimir Vladimirovitš, valetamine üldse ei meeldi.

Süda pole mul raske, sest mul on Sulle, kallis Vladimir Vladimirovitš, üks pisikene halb uudis, aga samas ka väga palju häid uudiseid. Ma tean, kallis Vladimir Vladimirovitš, kuidas Sulle halvad uudised ei meeldi, aga ma usun, et isegi see Sulle meeldib.

Aga halva uudise juurde siis, et see mu pidevalt põlevalt südamelt ja hingelt öeldud saaks ning saaksime heade juurde minna.

Ma võin Sulle, kallis Vladimir Vladimirovitš, käsi südamel kinnitada, et siin põrgus on parem, kui tänases Venemaal. Miks, küsid Sa; kuidas, küsid Sa; see pole ju võimalik, arvad Sa, kallis Vladimir Vladimirovitš? On, ja kohe selgitan.

Siin on kogu aeg soe, võiks öelda isegi kuum. Isegi kuumem, kui meie raketid, mis kaetud fosforiga! Aga sellel on oma positiivne külg – enam eal ei pea ma, ega varsti enam ka Sina, kannatama Moskva kõledaid lõikavaid tuuleiile ega, vabanda mu keelepruuki, kallis Vladimir Vladimirovitš, nokust näpistavat külma. Ma loodan südamest, et kui Sa, kallis Vladimir Vladimirovitš, siia jõuad, mõistad Sa, et see tegelikult polegi üldse nii halb uudis.

Aga nüüd lubatud heade uudiste juurde. Ja need on päriselt head uudised, kallis Vladimir Vladimirovitš, mitte nagu need, mida Gerassimov ja Šoigu Sulle iga päev ette kannavad.

Siin on kõik meie sõbrad, kallis Vladimir Vladimirovitš, mõistad Sa? Kõik.

Siin on Stalin, siin on Mussolini, siin on Hitler, siin on Franco, siin on Zedong, siin on Duvalier, siin on Il-Sung, siin on Pinochet, siin on Ceausescu, siin on Amin, siin on Hussein, siin on Gaddafi, siin on Jong-Il ja paljud paljud teised veel. Kõik meie ammused sõbrad, kallis Vladimir Vladimirovitš. Kas see pole mitte tore?

Aga see pole ainuke hea uudis, kallis Vladimir Vladimirovitš. Siin on eraldi tuba ainult Venemaa ja venelaste jaoks – täpselt nii palju meid siin austataksegi, kallis Vladimir Vladimirovitš!

Tahaksin Sulle, kallis Vladimir Vladimirovitš, vahepeal natuke ka kurta, kui lubad. Stalin kipub peeretama palju, eriti öösiti. See pole probleem ainult minu jaoks, vaid ka teiste jaoks, sest gaas ju teatavasti põleb ja tekitab seega lisavalu ka öösel. Ja viinaga on lood kehvad, seda on siin küll ohtralt, aga pähe see ei hakka ja maitseb nagu vesi. Aga ma püüan öösel oma voodis põledes mõelda ainult häid mõtteid, nagu näiteks seda, et Sina, kallis Vladimir Vladimirovitš, tuled ka varsti meie sekka. Aitäh, et lasid mul ära öelda, mis südamel oli.

Muu eluolu on meil siin hea, kallis Vladimir Vladimirovitš. Koheldakse meid siin hästi, kallis Vladimir Vladimirovitš.

Meil kõigil on olemas oma ase, millele päevasest piinamisest toetada oma pea ja väsinud keha. Jah, asemeks on tuliste naeltega voodi, mis teeb põrguvalu, aga kas on see võrreldav valu ja murega Emakese Venemaa tuleviku pärast?

Süüa saame me siin hästi, kallis Vladimir Vladimirovitš. Igal hommikul valitakse meist välja üks, kelle lihast tehakse kõigile McDonalds-i burger. Eile näiteks sõime Zedongist tehtut, mis mulle eriti ei maitsenud, sest sa ju tead, kallis Vladimir Vladimirovitš, kuidas mulle aasia toit ei meeldi. Levivad jutud, et homme läheb hakklihaks Mussolini ja sa tead, kallis Vladimir Vladimirovitš, kuidas mulle itaalia toit meeldib.

Ma ütlen ausalt, kallis Vladimir Vladimirovitš, ma ei oota seda, millal jõuab kätte minu kord minna burgeri vahele, sest kuuldavasti pidi ka see tegema põrguvalu. Aga kas on see võrreldav valuga suure vene rahva tuleviku pärast?

Erinevalt praegusest Venemaast, naabrite pärast Sa muretsema ei pea, kallis Vladimir Vladimirovitš, need on meil siin head. Minu kõrvaltoas põleb näiteks Mussolini, tema kõrval aga Hitler isiklikult. Ainult minu süda tilgub verd, kui näen Sinu aset tühjalt põlemas.

Kallis Vladimir Vladimirovitš, pean nüüd kahjuks lõpetama, sest Gaddafi on korduvalt käinud uksele närviliselt koputamas ja giljotiiniga mängima kutsumas. Ja Sa ju tead, kallis Vladimir Vladimirovitš, kui äkiline ta olla võib.

P.S. Kui Sa tuled, kallis Vladimir Vladimirovitš, võta palun kaasa üks Ukraina natside käest vabastatud pesumasin. Siin on reegel, et iga uus tulija peab kõigi teiste pesu pesema ja kui nüüd Sinuga täiesti aus olla, kallis Vladimir Vladimirovitš, siis mu käed on juba rakkus.

Jääme kõik Sind, kallis Vladimir Vladimirovitš, pikisilmi ootama!

Igavesti Sinu,

Vladimir Volfovitš Žirinovski

7. aprill 2022

Kliki SIIA ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (5)

 • nojah

  7. apr. 2022 - 17:15

  Milline kurb uudis McDonalsile. Nende burgerite vahele pannakse põrgus vene fašistide hakklihast tehtud kotlet. Venelased on alati suutnud iga hea asja ära solkida.

  Vasta
  • Böö

   8. apr. 2022 - 00:54

   Mitte McDonaldsile vaid Djadja Vanjale.

   Vasta
 • Teadja

  7. apr. 2022 - 17:39

  Suures hirmus unustas ta kirjutada, et Hitler ootab juba kannatamatult Putinit, et teda vägistada ja siis põlema panna. Tuleb talle ju kohe kodust õhkkonda pakkuda.

  Vasta
  • Muki

   7. apr. 2022 - 19:57

   Putin ootab juba ammu Hitleri, kui oma hingesugulase, sellist kiitust ja tunnustust.

   Vasta
 • Oioi

  7. apr. 2022 - 19:42

  Põrgus toimub peagi laiaulatuslik venestamine ja Putin saabki lõpuks ometi põrgus venemaale uusi maid okupeerida.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles