Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Endine miss Kristiina Heinmets-Aigro: ma peaks saama Riigikokku, sest tunnen Trumpi!

Miss Estonia Kristiina Heinmets ja kinnisvaramogul Donald Trump kuskil peol, kus teised missid vahivad selja taga kadedalt Kristiinat. (kuvatõmmis ERRist)
jagamist

Keskerakonna kaunis peibutuspart Kristiina Heinmets-Aigro sõnul peaks ta saama Riigikokku juba sellepärast, et tunneb USA president Donald Trumpi ja on temaga lausa kolm korda isiklikult ka kohtunud.

„Teate, see maailm, kus me praegu elame, ei ole mingi andekuse või talendilaat – loevad tutvused ja see, kelle sõber sa oled. Mina tunnen USA presidenti juba ammu – kohtusin Donaldiga, jah, me oleme eesnimede peal, kohtusin niisiis Donaldiga juba siis, kui ta oli veel kergesti kohmetuv ja punetav,“ meenutab endine Miss Estonia.

Trump on viisakas mees tegelikult

Kristiina Heinmets-Aigro on USA president Donald Trumpiga kohtunud kolm korda ning mees on talle siiani viisaka mulje jätnud.

Sotsiaalmeedias levib pilt aastast 1997, kui Trump oli ostnud Miss Universumi teleõigused.

„Meie kohtumised on olnud seotud selle telesaate erinevate vastuvõttude ja üritustega. See pilt on tehtud mõni päev enne finaalüritust,“ rääkis Kristiina, kes oli pildi tegemise ajal 18-aastane.

Donald Trump kodukontoris, kus ta võttis toona vastu kõiki naissoost jutule soovijaid. Meile teadaolevalt Kristiina siiski nii kaugele ei jõudnud. (foto: Donaldi isiklik fotoalbum, millel peal kiri: Nuntsid pildikesed)

„Riigikokku peaksid saama need, kellel on potentsiaali!“

„Tüdrukutel, kellel nähti rohkem potentsiaali, lubati minna rohkematesse kohtades. Teistele pandi käsi ette. Mina leian, et praegustel Riigikogu valimistel peaks tegema sama – kui ikka on näha potentsiaali nagu minul, siis peaks mind laskma isegi ilma valimisteta Riigikogu saali istuma ja noh ütleme nii, et osadele peaks ikka käe korralikult ette panema,“ arvas naine.

Trumpil on olnud mitmeid skandaale, kuna ta olevat teinud naistele ebasobivaid lähenemiskatseid. Heinmets-Aigro sõnul ei kogenud ta Trumpi poolt kohatut käitumist.

„Ma ei tahtnud kommenteerida teemat, milles ma ei oska kaasa rääkida. Ma ei oska rääkida nende naiste eest ja need kokkupuuted, mis meil on olnud Donaldiga, on ta olnud väga viisakas. Aastal 1997 veel kergesti kohmetuv ja punetav, kui ta oli kaunite ja kenade naiste läheduses. 1998. aastal oli ta lava taga ja me vestlesime põgusalt ning ta ütles, et ta tahaks, et see show oleks veel parem kui eelmine aasta,“  meenutas Heinmets-Aigro.

Riigikokku valituks saades lubab Heinmets maailma paremaks muuta

„Suured mõtlejad mõtlevadki samamoodi, mina näiteks tahaks, et nende riigikogu valimiste show oleks parem kui oli eelmine,“ ütles ta.

Kolmandat korda kohtusid nad aastal 2007. „Selleks ajaks oli ta kätega žestikuleerivam ja telemehelikum.“

„Mul on tegelikult hästi palju häid mõtteid, mida Eestis teistmoodi teha saaks. Aga ma ei hakka neid mõtteid enne välja käima kui juba sinna valitud saan. Muidu äkki keegi varastab need head mõtted ära ja siis ma pean uuesti mõtlema hakkama välja häid mõtteid, kuidas Eestit paremaks teha ja seda ma uuesti teha ei taha,“ lisas endine miss Estonia.

“Ja ma arvan, et Eestile tuleks kasuks kui meil oleks nö kaevu ääres inimene, kes tunneb maailma mõjuvõimsamat meest isiklikult.”

Kristiina Heinmets-Aigor kandideerib nendel riigikogu valimistel Keskerakonna nimekirjas.

Hea lugeja! Mida arvad Sina Kristiina Heinmets-Aigro ideest, et riigikogu valimised peaks tulevikus ära jätma ja hindama inimesi selle järgi, kellel on potentsiaali ja selle järgi, keda nad tunnevad?  Anna oma arvamusest loo all kommentaarides märku!

1 kommentaar

  • Mart

    28. jaan. 2019 - 13:12

    Kas see artikkel mitte ei kalluta kõrvaloleva küsitluse tulemusi meile meeldiva tulemuse poole? No mina olen siiski rahul, ma hääletasingi Baruto poolt. Aga natuke kriipima jäi küll, et kellele siin siis tegelikult reklaami tehti?

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kuidas kaitsed end/säilitad vaimset tervist valimisreklaamide tulva all?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles