Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTO! Kapo jälitustiim alustas igaks juhuks treeninguid, et Varro Vooglaiuga Tartu Maratonil sammu pidada

Kapo jälitusrühm Vooglaiu jälituse treeningul.
jagamist

Kaitsepolitsei teatas täna uudise peale, et Varro Vooglaid palub kohtult abi Tartu suusamaratonil osalemiseks, et täna alustas Pirita suusaradadel igaks juhuks suusatreeninguid ka Kapo jälitusrühm.

Kapo pressiesindaja sõnul ei sega jälitusrühma suusatreeningud teisi harrastajaid samal suusarajal.

Igaks juhuks

“Kapo ametnikud, ja eriti veel jälitajad, on väga heas füüsilises vormis,” kinnitas jälitajate treeninguid Kapo juht Arnold Sinisalu.

“Ehk siis Pirita terviseradadel ei õpita mitte esimest korda suusatama, vaid seda, kuidas suusatajate massis jälitataval ehk antud juhul objekt Varro Vooglaiul piisavalt lähedal püsida,” selgitas Sinisalu.

Tallinna kohalik mees Varro (täisnimi toimetusele teada) on hämmingus ja šokis, et kui ta kutsub inimesi relvastatud kodusõjale, siis pälvib ta sellega uurimisorganite tähelepanu.

“Ja muidugi ise samas märkamatuks jäädes,” lisas ta.

“Ühe meetmena kasutame kindlasti ka n-ö lokaalseid mehitatud jälituspunkte – üks meie lühemat tüüpi kaastöötaja on näiteks juba mitu kuud elanud Tartu maratoni suusaraja ääres asuvas linnupesakastis, et varakult kohal olla ja pesakastis elamisega harjuda,” tõi Sinisalu ühe näite veel, kuidas Varro Vooglaiul silma peal kavatsetakse hoida.

Sinisalu sõnul ei saa nad Varro Vooglaiu jälitustegevuses kasutada näiteks naisjälitajaid, sest see tekitaks Varros, kes näib igas asendis ja igas olukorras soovivat mees-mehega interaktsiooni, kahtlusi.

Kapo jälitusrühm Pirita suusaradadel treeningul.

Küsimusele, et kas on oht, et kohus võib vaktsineerimata Varro Vooglaiu ka päriselt suusarajale lasta ja just sellepärast hakkas Kapo ka suusatrenniga tegelema, vastas Kapo juht nii:

“Igaks juhuks jah,” lisas Sinisalu.

Sinisalu sõnul treenivad Kapo jälitusametnikud Pirital kuni käesoleva aasta lõpuni ning uuel aastal alustatakse treeninguid juba Lõuna-Eestis Tartu maratoni õigel rajal, kuhu paigaldatakse loomulikult ka sajad jälituskaamerad.

Tunned end jõulumeeleolus ja äärmiselt heldena? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (3)

  • tapeedimuster

    22. dets. 2021 - 12:20

    Et see tähtis sündmus väärikalt jäädvustada tuleb Tartu Maraton ümber nimetada VARRO JÄLITUSSÕIDUKS.
    Hurraa ja saluut tagakiusatud rindevennad!

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles