Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTOUUDIS! Elektriarvest šokis madalapalgalised riigikogulased kohtusid Bolti juhtidega

Bolti juhid kohtusid riigikogu liikmetega, sest viimastel on liiga väike palk, et oma arvetaga hakkama saada.
jagamist

Kuigi täna on puhkepäev, ei mallanud suurest elektriarvest šokis riigikogulased oodata ning kutsusid Bolti juhid Martin ja Markus Villigi enda juurde, et arutada, kuidas ka nemad saaksid taksot sõita ja samal ajal virtuaalistungeid pidada.

Kui seni naersid kõik ülejäänud 100 riigikogulast juba eelmise aasta lõpus taksot sõitma hakanud Martin Repinski üle, siis täna istus Repinski nõuandjana juba vendade Villigitega ühe laua taga.

Väike palk pani end liigutama

“Joppenpuhh!” oli kommentaariks öelda riigikogu liikmel, isamaalasel Raivo E Tammel, kes oli üks neist, kes sai oma 300 ruutmeetrist maja elektriga küttes ülisuure elektriarve.

Ka teised riigikogu liikmed avaldasid üksteise võidu oma detsembrikuiseid elektriarveid, et näidata, et mitte ainult lihtrahvas ei äga selle koormuse all, vaid ka madalapalgalised riigikogulased, kellel makstakse lisaks palgale kinni veel ka üür, auto, esindus-ja reisikulud jne, on hädas.

“Just seetõttu saigi vastu võetud raske aga kollektiivne otsus, et riigikogu liikmed peavad Martin Repinski eeskujul hakkama teenima lisaraha taksosõiduga, et kuidagigi otsotsaga kokku tulla,” selgitas Riigikogu esimees Jüri Ratas.

Vaibale kutsuti Bolti omanikud

Täna õhtul kogunesidki kõik riigikogu liikmed Toompeale, et kohtuda Bolti juhtide Martin ja Markus Villigitega, et arutada, kuidas alamakstud ja kõrgete kommunaalarvete käes ägavad riigikogu liikmed saaksid pidada istungeid ja samal ajal teenida ka lisaraha, et kuidagigi elus püsida.

“Just nii, nagu Repinski seda praegu juba teeb,” selgitas Ratas.

“Kohtumine Bolti juhtidega oli konstruktiivne ja kokku sai lepitud, et Bolti poolt luuakse IT-arendus, mis tähendab seda, et igasse autosse paigaldatakse hääletusnupp ja lisakõlar, kust saab siis istungit kuulata ja vajadusel hääletada nii, nagu iga partei on oma liikmele ette määranud,” kommenteeris Ratas kohtumise tulemust.

Kohtumise lõpus jagas 100-le värskele ja uuele taksojuhile näpunäiteid Martin Repinski, kelle peamine sõnum oma kaaskannatajatele oli, et madalat palka ja igavat tööd pole vaja häbeneda. Mitmel riigikogulasel oli Repinskile ka lisaküsimusi, näiteks soovis Kalle Grünthal teada, kas ta võib taksot sõita ka ilma maskita ja ajuta.

Riigikogu liikmed andsid täna ka teada, et juba uuel nädalal avatakse riigikogulaste ühine pangakonto, kuhu kõik eestimaalased võivad kanda raha, et toetada vaeste madalapalgaliste riigikogulaste elektriarvete maksmist.

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (3)

 • tapeedimuster

  9. jaan. 2022 - 23:13

  Noh, sellele lisaks saaks ju valitsuselt ettevõtluse arendamise eest preemiat küsida, mida selline energiakasutus kindlasti oli. Kallis hääletusnupukene ju käeulatuses.

  Vasta
 • nojah

  9. jaan. 2022 - 23:32

  Kui on olemas eesti rikaste edetabel siis võiks ju olla ka elektrijobude edetabel.

  Vasta
 • Jää

  15. jaan. 2022 - 08:24

  Kui on vaja nimetada kolm Bolti juhti, siis esimestena meelnuvadki Martin ja Markus Villig ning Martin Repinski.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles