Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Jõuluhoroskoop ehk mida kinkida millisele tähemärgile!

Jõulud on suur tarbimise aeg - toeta sinagi tootjaid ja osta mõttetut träni kingitusteks!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jääradele meeldivad ootamatust ja üllatused. Kui sinu kingitus talle pakub adrenaliini, siis oled tabanud täpselt kümnesse.

Tähed näitavad, et Jäärad ootavad sinult sel aastal jõuludeks midagi erilist - kingi talle hävituslennuki reis (50 000 eurot) või lausa lend kosmosesse (2 miljonit eurot). Need on asjad, mida Jäär tegelikult nendel jõuludel sinult soovib. Nende kahe asjaga ei eksi sa kunagi!

Kui sa kingid talle mingi mõttetu asja nagu näiteks kaljuronimise või lennu deltaplaaniga, siis on kindel, et kaotad oma Jäärast sõbra või lähedase igaveseks ja ta tembeldab sind ilgeks ihnuskoiks ja koonriks.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnn on oma olemuselt paras nohik ja kodusistuja. Talle meeldivad kõik sellised asjad, mis puudutavad mingil viisil tema maitse- ja meeleelundeid.

Tähed näitavad, et Sõnnid ootavad sinult kingituseks midagi erilist selles valdkonnas - vii ta tõeliselt ägedale šhoppamisreisile Pariisi ja lase tal valida igast kallist luksusbrändi poest seda, mida tema ise tahab (ca 300 000 eurot kokku). Seejärel lennake koos Arnaudi, New Orleansi, kus sealne väike restoran pakub maasikadesserti koos teemantsõrmusega - desserdi hinnaks on ilus ümmargune 4 miljonit eurot. Väike hind Sõnni sõpruse eest.

Kui sa kingid Sõnnile mingid rotid kontserdipiletid või massaaži kinkekaardi, siis on enam kui kindel, et kaotad oma Sõnnist sõbra või lähedase igaveseks. Ta vihkab sind elu lõpuni ja ei räägi ilmselt peale sinu mõttetu kingituse üleandmist sinuga enam kunagi.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud on suured suhtlejad, kellele meeldivad igasugused tehnikavidinad. Nad armastavad olla seltskonnas ja eputada uusimate tehnikavidinatega.

Tähed näitavad, et Kaksikud ootavad sinult kingituseks midagi just tehnoloogia ja suhtlemise vallas. Kui sa soovid pisut kokku hoida ikkagi, siis näiteks kellatootja Patek Philippe pakub kellamudelit Henry Graves Supercomplication, millel hinnasildiks 24 miljonit eurot. Väike hind Kaksikute sõpruse eest, kas pole?

Kui sa kingid Kaksikule midagi eriti mõttetut nagu uus telefon või pulsikell, siis ongi kõik kah teie vahel. Kaksikud ei andesta sulle enam mitte kunagi, et sa tulid mingi roti asjaga nende sõprust kerjama. Parem oleks kui sa seda teed pidi ei läheks! Tähed on sind hoiatanud.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähk on ise maitsev loom aga paljud ei tea, et ka Vähk ise armastab süüa teha. Tema on tähemärkide seas tõeline toidugurmaan.

Tähed näitavad, et Vähid ootavad sinult sel aastal ekstra pingutust jõulukingiga. Kõige parem oleks kui telliksid jõulude ajaks Vähile külla mõne maailmakuulsa koka, kes siis talle ja tema perele ja sõpradele terve jõulude aeg süüa valmistaks. Näiteks Jamie Oliveri saab kätte terveks jõulunädalaks põhimõtteliselt sentide eest - mehe hind on ca 400 000 eurot päev. Pudi selle kõrval, et Vähk su sõbraks jääks.

Kui sa lähed jõulude ajal Vähi juurde ja ta avab sinult saadud kingipaki ja leiab sealt midagi eriti mõttetut nagu näiteks kokanduskursuse või kokaraamatu tema (või sinu enda) lemmiktoitudega, siis võid kindel olla, et Vähk vihastab end lolliks ja võid su sealsamas selle kokaraamatuga maha lüüa. Sa ju ei soovi seda?

Lõvi

23. juuli – 22. august

Kui keegi siin maailmas armastab raha kõige rohkem, siis see on Lõvi. Mitte keegi teine ei armasta seda va krõbisevat nii palju kui Lõvi.

Tähed näitavad, et Lõvist sõbrale või lähedasele pole mõtet teha mitte mingit muud kingitust kui konkreetset sularaha. Siin on sulle ka väike kokkuhoiu koht - osta suvaline spordikott või mõttetu kohver ja täida see rahaga, Mida rohkem, seda uhkem. Kokku hoiadki siis koti maksumuse pealt, see Lõvisid ei huvita. Kotti oleks paslik mitte alla 4 miljoni euro panna.

Kui sa aga kavatsed Lõvile kinkida mingi kinkekaardi või mingi hoiupõrsa, siis hakkavad pead sealsamas lendama. Seda viha sa juba näha ei soovi - lihtsam on see 4 milli kuskilt kokku kraapida pluss kotiraha.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsid on teadatuntud tervisehullud. Neile meeldib tervislikult toituda, trenni teha ja tervislikust elustiilist palju rääkida. Seega peaks ka kink temale tulema just sellest valdkonnast.

Tähed näitavad, et kuigi Neitsid ise arvavad, et nad on jube tervislikud ja hullud trennihundid, siis tegelikkuses on nad üsna paksud ja laisad loomad. Seega teeksid neile ülisuure teene ja helde kingituse kui saadaksid nad noa alla - maksa aga kinni nende maovähendusopp, rasvaimu ja igaks juhuks ka kõik muud Neitsisid ilusamaks ja välimuselt tervislikumaks tegemise operatsioonid. Parimad iluopikliinikud asuvad Los Angeleses - lennuta ta sinna ja maksa kogu kupatus kinni - ainult 2 miljonit eurot ja jõulud ongi edukalt läbi.

Kui sa mõtled minna libedat teed pidi ja kinkida talle mingi eriti mõttetu asi nagu näiteks spordiklubi aastakaart või mõni sportimisvahend, siis saab Neitsist sinu igipõline vaenlane isegi nii hullult, et teie lapselapsed ka ei saa omavahel läbi. See saab olema ikka üle põlvkondade kestev vaen kui sa talle 2 miljoni eest tervislikke iluoppe ei kingi!

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalusid juhib Veenus, kes on teatavasti ilu planeet. Kõik Kaalud armastavad ilu ja neid puudutavaid asju. Erinevalt Neitsidest aga on Kaalud juba ise ilusad ja seega operatsioone ei vaja. Küll aga soovivad nad saada kingiks kõike sellist, mis nende ilumeelt paitab.

Tähed näitavad, et kõige soodsam ja parem kink Kaaludele nendel jõuludel oleks mõne maailmakuulsa kunstniku taies. Miks mitte üllatada oma Kaaludest sõpra või lähedast Leonardo da Vinci maaliga "Salvator Mundi", millel hinnasildiks mõttetud 382 miljonit eurot. Kui Kaalud ikkagi jõuluhommikul kuuse alt selle maali leiavad ja avavad, siis võid olla kindel, et vähemalt selleks õhtuks oled endlale leidnud eluaegse sõbra.

Aga kui sa otsustad, et Kaalude ilumeel rahuldub ka näiteks mõne ilusa ümbrisega raamatuga või mingite mõttetute kontserdipiletitega, siis sa eksid rängalt, mon ami. Rängalt. Kaalud vihastavad taolise kingituse peale nii hullusti, et võivad isegi mõistuse kaotada. Kõigepealt sinu oma raamatuga sulle pähe pekstes ja siis enda oma kui mõtlevad, et kui mõttetu sõber sa ikka neile oled, et ei raatsi isegi 382 miljonit eurot välja käia.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpionile meeldib kõik selline, mis on originaalne või tehtud käsitsi. Talle absoluutselt ei meeldi mõte, et miski tema omanduses olev asi on kellelgi veel. Seega peaksid kingituse valimisel kiikama just käsitöö teemade poole.

Tähed näitavad, et kõige mõistlikum ja soodsam oleks sel aastal kinkida Skorpionile näiteks tema omaenda käsitööõlle tehas. Taolist tehast ei tasu osta kelleltki, kes selle juba üles ehitanud on, sest see on juba Skorpionile liig mis liig. Seega tasuks see tehas ikkagi ruttu ise valmis ehitada. Taolise pisikese mõnusa käsitööõlletehase ehituse ja sisustamise ja töölepaneku hind koos töötajatega ei lähe sulle kindlasti mitte rohkem maksma kui 10 miljonit eurot. Kommiraha võrreldes Skorpioni sõprusega.

Kui sa mõtled Skorpionile osta mingi eriti mõttetu käsitööasja a la rätsepaülikond või käsitöösiidipesu, siis on sinu elul lõpp ka. Skorpion on teada tuntud temperamentne tähemärk ja ta lööb su sealsamas maha ilma igasuguse kahetsuseta. Alla käsitöötehase pole mõtet teda nendel jõuludel tülitama minna!

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburid on vabad loomad ja üle kõige hindavadki nad minna ja olla vabad ja vabalt. Sobivaim kink neile võikski tulla näiteks reisimise vallast.

Tähed näitavad, et sobivaim kink Amburile neil jõuludel on üks korralik ümbermaailmareis eralennukiga - mitte selline mõttetu reis, et korra lennukist maha, linna ja tagasi lendama järgmisesse kohta, vaid pigem selline "las ambur elab ja naudib igas riigis vähemalt kuu aega ja siis läheb järgmisesse" - tüüpi ümbermaailmareis. Koos eralennukirendiga, ööbimiste ja muude kuludega ei usu, et üle 50 miljoni euro sul kulub.

Kui sa tahad Amburi sõprusest igaveseks lahti saada, siis kingi talle reisiraamat ja ütle veel juurde ka, et sa ju tead kuidas Amburid reisida armastavad. Amburi jaoks on see sama tunne nagu vangivalvur läheks kongivõtmetega vangi juurde ja kõlistaks seal nendega ja ütleks, et ma ju tean küll kuidas sa vabadust ihkad aga ma ainult näitan sulle neid võtmeid. Sa ju ei taha oma Amburist sõbrale või lähedasele sellist asja teha? Ega ju?

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitsed on kõvad enesenäitajad ja oma edukuse eksponeerijad. Nad isegi ei naudi neid asju, mida nad elus saavutanud on aga nad naudivad kõige selle näitamist teistele, et teised läheksid kadedusest roheliseks.

Tähed näitavadki, et sa peaksid Kaljukitsele tegema sel aastal jõulukingiks ainult neid asju, mida teised inimesed peavad jõukuse sümboliteks ja mida ta saaks uhkelt kõigile ümbritsevatele inimestele näidata. Kingi talle näiteks uusim Bentley või Rolls Royce mudel (1 miljon eurot), kingi talle kalleim kasukas, mis tehtud juba väljasurnud loomaliigi nahkadest, kingi talle teemantidega kaunistatud kuningakroon ja sa näed, kuidas muidu pahur ja tõre Kaljukits lausab sulab - tal on jälle uued mänguasjad, mida kõigile näidata. Esimese asjana tuleb ta nendega muidugi sinu ette kekkama, sest nüüd on need tema omad.

Kui sa aga mõtled kinkida Kaljukitsele mingi täiesti suvalise asja nagu sõidu vaaterattal või peaministri koha, siis Kaljukits vihastab - need on tavainimesele võibolla enesenäitamise kohaks aga mitte maailma parimaid asju vääriv Kaljukits! Ära kunagi talle midagi sellist tee, see lihtsalt lõpetab teie sõprus- või sugulussideme koheselt.


Talle meeldib, kui tal on kontroll kõige üle, mis tema elus on. Investeerimisest rääkiv raamat teenib kindlasti eesmärki, et ta saaks terve maailma enda käpa alla haarata.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalaja on loomult maailmaavastaja ja leiutaja. Talle meeldib olla moodne ja ajast ees. Seega sobivad talle kingiks kõik asjad, mis tema elustiili ja soove selles valdkonnas täidavad.

Tähed näitavad, et kõige mõistlikum kink Veevalajale oleks veel kasutamata ja ehitusjärgus NASA kosmosesüstik. Pane tähele, et sa ei ostaks mingit odavat ja kasutatud kraami, sest see oleks lihtsalt kole!. Ikka parim ja uusim ehk seni kasutamata kosmosesüstik - see on tutikas, see on täis viimase malli järgi tehnikat ja miljoneid nuppe, mida Veevalaja saaks tundide kaupa näppida. Kosmosesüstikute hinnad olid kunagi mõne väiksema riigi aastaeelarve. Nüüd on nad odavamad juba - kasutamata masina eest tuleks välja käia kõige halvemal juhul 20 miljardit eurot.

Kui sa kavatsed osta talle mingi mõttetu tutika telefoni või tahvelarvuti, mida kellelgi teisel veel pole, siis on enam kui kindel, et ta lööb selle sinu pea peal pooleks. See ei oleks ilus lõpp teie sõprusel ja armastusele. Ära siis palun seda Veevalajale tee. Ta väärib ikkagi parimat vidinat siin elus.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalad on oma iseloomult väga sügavad ja loomingulised inimesed, kes tegelevad palju enese sisse vaatamisega. Samas meeldivad neile just igasugused elamused, mis seda sügavat sisemaailma ergastavad. Just selles valdkonnas peaksidki vaatama ringi, et Kaladale parimat jõulukinki osta.

Tähed näitavad, et parimaks kingiks võiks olla reis maakera sisemusse. Siin ei ole mõtet segi ajada sellega, et oo anname Kaladele palju lsd-d või mingit muud kanget narkootilist kraami ja siis ta vaatab enda, sinu, maakera ja universumi sisse. Ei ei, sõbrake. See kink peab olema reaalne reis maakera südamesse. Sellist asja pole varem tehtud ja seega ei saa me panna sellele ka mingit hinnasilti. Tõenäoliselt pole olemas nii palju raha, kulda jne siin maailmas, et maakera südamesse reisi kinni maksta.

Kuna Kalad on ülitundlikud ja väga spirituaalsed, siis igasugune muu kink, mis pole reis maakera südamesse (ehk nende maise elu ainuke soov) on neile suur pettumus, Mine proovi nendel jõuludel Kaladele kinkida mõni sinuarust vägev kristall või meditatsioonikursus - sa leiad üsna ruttu sellesama kristalli enda sügavalt sisemusest, kuhu väga vihane Kalad selle pistnud on!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles