Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Juba väljaprinditud kassatšekist loobunud mees käitus nii nagu ta oleks just terve vihmametsa päästnud

Tallinlane Vaiko. Kuradi märsilohistaja.
jagamist

Täna hommikul leidis aset kurioosne vahejuhtum Sikupilli Prismas, kus tallinlane Vaiko (37) loobus viimasel hetkel juba väljaprinditud kassatšekist. Mees pidas end sealjuures üleval nagu ta oleks just üksipäini terve vihmametsa päästnud.

Prisma turvameeskonna sõnul sisenes mees poodi kell 9.01 ja jäi kohe neile silma oma kahtlase käitumisega kui vaatas põlastavalt ostukorve ja võttis põuest oma poevõrgu välja.

Märsilohistaja võeti kirbule

„Me suhtume alati suure tähelepanu ja ettevaatusega inimestesse, kellel on meeles oma poekott poodi kaasa võtta – elu on näidanud, et taolised inimesed kipuvad olema psühhopaadid,“ märkis Sikupilli Prisma turvajuht Andres Saar.

Turvajuhi sõnul liikus kahtlusalune otsejoones puuviljaleti juurde ja ladus oma võrgu avokaadosid täis. „See andis meile kohe kinnituse, et selle mehega tuleb mingi jama ja me ei eksinud. Saatsin kohe ühe oma mehe nö undercover teda lähemalt jälgima ja andsin talle rohelise tule käsitlemaks kahtlusalust vajadusel ka passiivagressiivselt,“ märkis turvajuht.

Kassa paljastas mehe tõelise pale

Kassasse jõudes ladus mees avokaadod oma poevõrgust kassalindile.

„Selleks hetkeks olime me juba mehe praktiliselt sisse piiranud – tema selja taga oli meie undercover mees ja kassalindi teises otsas ootasime me teda juba kolmekesi. Hoidsime hinge kinni kui mees vastas jaatavalt kassiiri küsimusele, et kas ta soovib tšekki ka,“ kirjeldas toimunut poe turvajuht.

„Kui kassiir oli tšeki välja printinud, vaatas mees seda järsku imeliku pilguga ning teatas siis kõva häälega, et ta loobub ikkagi pabertšekist, sest, tsiteerin nüüd teda: „vihmametsad on maa kopsud.“

„Ma ei saa seda tšekki vastu võttu, sest muidu läheksin ma täielikult vastuollu oma põhimõtete ja eluväärtustega,“ kriiskas mees.

Mees peeti kinni

Sel hetkel sai turvameeskonnal mehe pseudoloodushoolivast veiderdamistest villand ja ta peeti sealsamas kohe ka kinni ning anti üle kohaletulnud politseipatrullile.

„Ei ole tavaline ja nii psühhopaadid käituvadki,“ vastas turvajuht, kui uurisime temalt, et kas viimasel hetkel tšekist loobumine on normaalne käitumine.

Hea lugeja! Kas Sinu arvates käitus turvameeskond igati korrektselt kui lasi kahtlasel tüübil üldse poes nii kaua toimetada? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Kommentaarid (2)

 • oeh

  2. märts 2019 - 15:19

  Milline lodevus turvameeskonna poolt. Sellised nad on, istuvad ja mökutavad. Reageerivad vaid viimses hädas
  HÄBI!

  Vasta
  • .

   4. apr. 2019 - 10:58

   Nad ei saa ka nii sama minna, kuna nii võib neil endil sellega jama kaela tulla ja see mees saab ikkagi minema.

   Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles