Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Karjäär juba läbi? Ühehitistaar Inese muusika kõnetas kedagi viimati 13 aastat tagasi

Foto: Indrek Galetin. Wikipedia
jagamist

Kas tõesti ongi laulja Ede-Ines Etti ehk lavanimega  Inese karjäär läbi? Viimati kõnetas Inese muusika inimesi täpselt 13 aastat tagasi kui ta tuli välja oma amfetamiinisõltlaste hümniga „15 magamata ööd“.

Inese elu on olnud peadpööritav – suhted süldibändi staari Tanel Padariga, elukunstnik Martin Saarega või mingi välismaa tüübiga. Lisaks esinemine Eurovisioonil, mida keegi ei mäleta ning lugematu arv telesaadete juhtimisi.  Ehk siis ta on teinud kõik muud aga mitte selles valdkonnas, kuhu ta end ise positsioneerib – muusika.

2005.aasta oli Inese jaoks märgiline. Ta üllitas oma surematu hiti „15 magamata ööd“, mis sai kohe kurikuulsaks, sest kõik amfetamiinisõltlased võtsid selle koheselt kasutusele kui oma hümni.

Hea Lugejakirja lugeja, meenuta, mismoodi kõlas Inese surematu narkarite hitt:

(allikas: Youtube)

Kahjuks pole peale seda tulnud Ineselt enam mitte ühtegi lugu, mis kedagigi kõnetaks. Ärge saage valesti aru, lugusid on tulnud palju aga mitte ühtegi sellist, mida kuuldes inimesed mõtleksid, et ohhooo, ma ei tahagi raadiot puruks peksta. Kõikide teise lugudega on just nii läinud.

Lugejakirjale teadaolevalt ei tegele Ines ka tänasel päeval muusikaga või vähemalt mitte sellise muusikaga, mis kuulatav oleks. Inesest on hoopis saanud pesufirma Bon-Bon Lingerie (hääldada tuleks nii, et võtad suu vett täis ja siis ütled: buom buom laanzherii) reklaamikeha.

Hea lugeja, mis sina arvad, kas Ines veel üllatab meid musikaalselt või läheb ta ajalukku kui kena keha sealt pesureklaamist? Anna artikli all kommentaarides teada!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles