Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Kirsti Timmer petupeeglitest: kallis hind on sellepärast, et mind sealt ei näeks

jagamist

Eestis müüakse aastas rohkem suvalisi nn vääriskive, kui terves Euroopas kokku, aga samal ajal peavad eestlased end uhkusega maailma uskmatuimaks riigiks.

Nii ei saa ka järgnev teid, kallid eestlased, kuidagi üllatada.

Nii väidabki selgeltnägija Kirsti Timmer, kes ei näinud ette fekaaliuputust oma kodus ega ka seda skandaali, et tema ilmselgelt petturlik pakkumine oma e-poes müüa tulevikus kaitsvat peegel-kaitsetalismani/antiikpronksi, mis on mõeldud just naistele ja aitab “nii halbade sõnade kui pahatahtliku käitumise vastu”, arvata, et see võiks pakkuda avalikku tähelepanu.

Ehk siis selgeltnägija, ennustaja ja nõid on äärmiselt šokeeritud sellest, et meedia ja üldsus nimetab teda šarlataniks, petturiks, posijaks, asjatundjana esinevaks petiseks ja lihtsalt isehakanud lihtsameelsetelt raha suvalise enda poolt pühaks nimetatud ja väljamõeldud suvalises Hiinast tellitud sitaga ullikeste petmiseks väljamõeldud pasast, on teda läbi näinud.

Selgeltnägija, ennustaja ja nõid Kirsti Timmer, kes on kõik eelnevad tiitlid endale ise külge mõelnud ja kergeuskliketele eestlastele, keda ilmselgelt pole vähe, ka maha müünud, ütleb, et kuigi ta tõepoolest tellis 1 euro eest suvalist sitta Alibabast, ostavad kergeusklikud eestlased temalt seda ikkagi.

Kuidas Kirsti Timmer “laadib” oma peegleid.

“Jah, ma nimetan seda Hiinas toodetud peegliraami antiikseks, kuigi see seda pole, ja ütlen, et see peegel hoiab ullikestel elust eemal kogu negatiivsuse, sest ma olen nii väitnud, siis on äärmiselt ebameeldiv, et väide inimeste petmises ja nendes suvaliste väidete abil lootuse äratamises on petmine,” ütleb Timmer.

“Marylin Kerro avastas juba tükk aega tagasi, et paljud eestlased on ullikesed ja usuvad igasuguseid kivikesi ja kristalle ja nn ennustusi ja tema teenib siiani sellest väga palju raha. Miks siis mina ei või täpselt sama teha?” küsib Timmer.

“Ja kui nüüd nendest peeglitest rääkida, mis maksavad mulle Alibabast tellidest 1 eurot ja mida mina müün 50 euro eest, siis ma võin öelda, et need on tõepoolest õnnetoovad, sest kallis hind on määratud just sellepärast, et ostjad mind sealt ei näeks,” selgitab Timmer.

“Kas näevad? Ei näe. Näevad enda ullikest nägu, kes käis just 1 eurot väärt suvalise Hiina plekitüki ja suvalise läikiva klaasi eest välja 50 eurot ja ei näe sealt ju mind,” selgitas selgeltnägija.

“See on ju positiivne ja peaks neid küll oma elus õpetama,” lisas ta.

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles