Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

KRIMI | Viimsis peeti kinni mees, kes väidetavalt on oma eluga rahul ega vingu millegi üle

jagamist

Täna varahommikul peeti Viimsis kinni kohalik 47-aastane mees, kes naabrite väitel on oma eluga rahul ning ei vingu ega hädalda millegi üle. Mees võeti vahi alla mitteeestlasliku käitumise paragrahvi alusel.

Politsei sõnul eelnes tänasele kinnipidamisele kuudepikkune salajane jälgimine.

Uskumatuna tunduv väide

Politsei-ja Piirivalveameti juhi Elmar Vaheri sõnul sai politsei vihje Viimsis elava ja oma eluga täielikult rahul oleva eestlase kohta suve alguses.

“Loomulikult ei võtnud politsei seda kõnet alguses üldse tõsiselt, sest see kõlas ju juba nii absurdselt,” meenutab Vaher.

“Aga kui naabritelt tulnud kõned jätkusid, otsustasime igaks juhuks saadud infot kontrollida.”

Vaher jääb enda eluga rahul oleva mehe salajast jälgimist kommenteerides siiski napisõnaliseks.

“Ütleme nii, et kui olime meest paar nädalat jälginud ja saime n-ö kinnitust sellele, et mees tõepoolest võib oma eluga rahul olla ning ei vingu, kurda ega hädalda mitte millegi üle, algatasime kohe ka kriminaaluurimise,” sõnas PPA juht.

Mees vahistamisel vastupanu ei osutanud

Vaheri sõnul saadi luba mehe vahistamiseks eile õhtul.

“Prokurör esitas kohtule kõik järelvalve käigus kogutud tõendid ja isegi paljunäinud kohtunik ehmus alguses täiesti ära, kui nende asjaoludega tutvunud oli,” kommenteeris Vaher.

“Ja täna varahommikul me Viimsis elava 47-aastase Marko ka kinni pidasime.”

“Kinnipidamisel mees füüsilist vastupanu küll ei osutanud, kuid hakkas pärast kohapeal esitatud süüdistusega tutvumist koheselt väitma, et tegelikult on tal väga palju muresid ja et soovib tegelikult kurta paljude asjade üle, kuid meie kogenud politseinikud seda häma uskuma loomulikult ei jäänud,” märkis PPA juht.

Küsimusele, et kas tõesti oli vajalik mees vahi alla võtta, vastas Vaher nii:

“Kahjuks ei pidanud ei politsei, prokurör ega kohtunik võimalikuks, et taoline element vabalt ringi käib ning oma eluga rahulolemisega kogukonda ohtlikult mõjutab. Seega sai otsustatud, et kuni kohtuni jääb mees eeluurimisvangla üksikkambrisse vahi alla,” sõnas ta.

“Et ta ei mõjutaks ega nakataks oma positiivse ellusuhtumisega sealseid teisi kinnipeetavaid,” lisas Vaher.

Hea lugeja! Kas pead õigeks, et mees võeti ainult vahi alla ega pekstud kohapeal läbi? Anna oma arvamusest teada loo all kommentaarides!

Kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (7)

 • Kapten Schults

  28. okt. 2021 - 13:05

  Täiesti selge ju, et absoluutselt kõigega rahul olev kodanik on ühiskonnale kaduma läinud kodanik. Tal ei ole mingeid ideid ega mõtteid, kuidas ümbritsevat muuta, kitsaskohti likvideerida, ega oma püüdu rahva kasvavaid vajadusi paremini rahuldada. Tema arvates võiks kõik jäädagi nagu on.
  Aga ei saa ju? Isegi valitsus ütleb, et majanduse koguprodukt ei saa jääda selliseks nagu oli. See peab kasvama ja tänu murelikele kodanikele ta siiamaani kasvabki! Et ka teistele jätkuks!
  Tänu inimeste rahulolematusele on muudetud isegi riigi korda! Ja nüüd elab meil kuskil Viimsis inimene, kes naudib saabunud heaolu ja arvab, et see võiks nii igaveseks ajaks jäädagi!? Rantjee või??
  Ei iialgi!
  Kutsungi siinkohal hakkajaid inimesi alustama kasvõi kõige väiksemast! Kasvõi lugejakirjast! Viime elu koos edasi!
  Või mida arvab Viimsis arreteeritud lodevusest näiteks prokurör Pern!?

  Vasta
 • Tõnis

  28. okt. 2021 - 22:26

  Mul on senini õnnestunud korrakaitsjad ära petta. Kirjutan vahest FB-s mõne torkiva kommentaari ja sellest piisab, et kahtlused rahulolevast ja õnnelikust inimesest hajutada 😉

  Vasta
  • anti

   29. okt. 2021 - 11:48

   Ah et sellised maod meie keskel pesitsevad..

   Vasta
 • Tapeedimuster

  29. okt. 2021 - 12:41

  Ja ega õnnelikud ja tegusad inimesed kuskil ringi ei töllerdagi. Need inimesed suudavad vaatamata raskustele ise lahenduse leida ja elu edasi viia, elu paremaks teha. Ja siis on väike osa inimesi, kes kritiseerivad ja mõnitavad teisi , kui nad ise oma eluga hakkama ei saa. Ülbitsejate ja mõnitajate ainukene eesmärk on KAOS, mis saabuks nende nõudmiste täitudes. Võtke või näiteks med.töötajate mõnitamine. Kas nad soovivad, et nad lõpetaksid oma töö? Kurdavad, et vaktsiinivastaseid ahistatakse kuigi hoopis nemad ahistavad firmade ja kultuuriasutuste töötajaid. jne, jne. Kohe päris hale hakkab neist vaesekestest, lambukestest, keda bussidega kokku veetakse ja teiste poolt valmiskirjutatud loosungid kätte antakse ja kenasti valmis tõed ette kirjutatakse.

  Vasta
 • Helmut

  29. okt. 2021 - 17:56

  Teeks siin üleskutse kogu Eesti rahvale.
  Kui näete selliseid eluga rahulolevaid friike, siis jalamaid tungida nende elamistesse ja teha hulganisti ülesvõtteid piltide ja videode näol.
  Valelik kõnts tuleb ühiskonnast hävitada.

  Vasta
  • Tapeedimuster

   30. okt. 2021 - 03:05

   Ja sa oled jälle vihane, kuna oled vihane, sest oled vihane.

   Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles