Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Liba-mupona esinenud Artur Talvik püüdis poliitikutelt välja pressida kümneid tuhandeid eurosid

Uue korrakaitseüksuse MU-EREKAS juht Artur Talvik (kuvatõmmis Elurikkuse Erakonna videost)
jagamist

Eile, 6.veebruari õhtul toimus Eesti Rahvusringhäälingu maja ees Elurikkuse erakonna pressikonverents, kus Artur Talvik teatas, et erakond on loonud Tallinnas uue korrakaitseüksuse. Aktsiooni käigus püüdis Talvik ERRi saabunud poliitikutelt välja pressida kümneid tuhandeid eurosid.

Munitsipaalne Elurikkuse Erakonna Kaitsealane Sihtasutus ehk lühidalt „MU-EREKAS“ (ing. keeles: MY-BONER PARTY) on Talviku sõnul kutsutud ellu sellepärast, et võidelda eelkõige väiksemate erakondade ebaõiglase kohtlemisega, kuid Talvik ei välistanud, et MU-EREKAS hakkab tegelema ka teiste valdkondadega, millega MUPO täna juba tegeleb.

Elurikkuse erakond peab valimisraha leidmisel olema kreatiivne

„Elurikkuse erakond ei saa riigilt mingit toetust ja meie teeme oma valimiskampaaniat ainult oma raha eest, mitte maksumaksja raha eest nagu teised suured erakonnad. Meie peame oma erakonna rahastamisel olema väga loomingulised,“ rääkis Talvik eile pressikonverentsil.

„Nüüd kui meil on loodud oma eriüksus, hakkame me tõenäoliselt kontrollima Tallinna ühistranspordis reisijate kehtiva sõidukaardi olemasolu ja ka selle valideerimist ja kui seda tehtud pole, siis teeme trahvi – nii saame erakonnale raha otse bussijänestelt,“ selgitas Talvik, mida uus üksus täpselt tegema hakkab.

„Keskerakonnal on juba oma loodud löögirusikas – mupo. Miks ei või teised erakonnad siis sama teha?“ küsis Talvik.

Taavi Rõivas ja Priit Sibul polnud nõus libamupokast Talvikule 62 500 eurot loovutama. (fotod: kuvatõmmis Elurikkuse Erakonna videost)

Esimene trahviaktsioon läks aia taha siiski

Esimene aktsioon viidigi läbi kohe peale pressikonverentsi ning Tallinnas Rahvusringhäälingu maja ees kontrolliti kõigi sinna saabuvate poliitiliste jõudude esindajate rohelist ühiskaarti ja küsiti igalt osalejalt 62 500 eurot ERRi majja sissepääsu eest. Kahjuks ei võtnud ükski sinnasaabunud poliitik Talviku nõudmisi tõsiselt ning kohapeal ei suudetud Elurikkuse Erakonna partei kassasse juurde saada ühtegi trahvieurot.

Vaata Talviku uue eriüksuse pressikonverentsi ja esimesi trahvipüüdmisi siit:

Elurikkuse erakond valideeris ETV valimisdebati pileteid

ERR nõukogu kehtestas eetrikeelu Elurikkuse erakonnale ETV valimisdebattides. Protestiks valideeriti valimisdebati eel, kas ETV stuudiosse saabujatel on ikka piletid maksumaksja raha eest soetatud. Vaata lisaks: https://bit.ly/errtsensuur

Posted by Elurikkuse Erakond on Kolmapäev, 6. veebruar 2019

Eriti süüdlaslikult käitus eilsel aktsioonil mingil põhjusel Jaak Aab. Kas mehel on tõesti midagi nii valgustkartvat hingel, et isegi helkurvestis Talviku nägemine võttis põlvest nõrgaks? (Elurikkuse Erakonna video)

Artur Talviku sõnul ei jäta ta siiski jonni ja juba täna ollakse täis jõududega väljas terves Tallinna linnas ning asutakse pisteliselt peatama ühistransporti ja seal ka trahve tegema.

„Ma olen praegu oma uuest üksusest ikka väga erutatud – sellest peab saama Tallinnas uus jõud, millega peavad arvestama kõik teised erakonnad. Ükskord me teeme kõigile trahvi niikuinii!” lisas Talvik.

“MU-EREKAS PARTY FOREVER!“ karjus Talvik ERRi trepil valimisstuudiost lahkunud poliitikutele järele veel hilistel õhtutundidelgi.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles