Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Lugejakirja lugeja vihane: miks on vaja kõik kogu aeg ära keelata?

jagamist

Lugejakirjale laekus ülivihase lugeja kiri, kes on vihane Europarlamendi saadikute Tunne Kelami ja Indrek Tarandi viimase sigaduse peale. Avaldame selle siinkohal muutmata kujul.

“Ma olen praegu maruvihane, nii vihane, et teeks kasvõi kakssada grammi konjakit, kui see meil poes nii kallis poleks. Mina olen juba kõrges eas pensionär, kes Eesti riigi arengut juba kaua aega kõrvalt näinud.

Mind hämmastab viimasel ajal üha rohkem see, kuidas meie riigis tahetakse kõik ja kõiki kogu aeg ära keelata, piirata või ma ei tea, mida veel teha. See ei ole ainult siin meil kohapeal, vaid ka meie saadikud Euroopas on äärmiselt tublid asjade ärakeelamises.

Viimane aktsioon nüüd oli autorikaitse teemaline hääletus Europarlamendis, kus meie saadikud Indrek Tarand ja Tunne Kelam hääletasid jällegi keeldude ja piirangute poolt, mis puudutavad autorikaitset. Püha jumal tule appi, kas tõesti pole meie saadikutel mitte kui midagi muud teha kui selliste asjadega tegeleda?

Ja siis tuleb Tarand veel Eestisse laiama, kui tähtis mees ta on ja et kuidas kõik erakonnad teda tahavad. Lollid on need erakonnad, kes sellist tüüpi oma seltskonda tahavad. Tavalistel valijatel pole temast ei sooja ega külma.

Ma loodan, et kevadistel valimistel näitavad inimesed, keda nad meil siin pukki lasta ei taha ja et taolised keelumehed jäävad ukse taha!”

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis on Sinu arvates Eesti kõige põletavam probleem aastal 2023?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles