Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Lugejakirja nädala horoskoop, 1.oktoober – 7.oktoober


Jäär

21. märts - 20. aprill

Uus nädal algab sinu jaoks tormiliselt. Mitte siis otseselt sinu jaoks, vaid ilm on üleüldse tormiline ja teiste seas ka sinu jaoks. Sinul läheb sel nädalal üllatavalt sitasti, sest endiselt pole sa oma võlgu ära maksnud ja karma teab seda. Maksa oma võlad ära ja pääsed ka ülejäänud halli massi sekka. Sind oodatakse seal ammu. Soodne nädal piimatoodetega liialdamiseks.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sinu elukaaslane või mõni muu lähedane inimene ootab sinult sel nädalal eelmisest suuremat pingutust. Kui viibid haiglas täiskipsis või lausa koomas, siis sel nädalal oodatakse sinult sellest väljarabelemist, sest muidu tõmmatakse juhe seinast välja. Neile Sõnnidele, kes on terved ja ei ole haiglaravil, näitavad tähed sel nädalal täiskipsi või koomasse sattumist. Tarbi palju brokkolit sel nädalal.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikuid ootab sel nädalal palju õnne ja rõõmu, võib isegi öelda, et õnnelikumat nädalat neil sel aastal enam ei tule. Naised võivad näiteks sünnitada sel nädalal ootamatult, olles isegi mitterasedad - just nii õnnega koos Kaksikud sel nädalal ongi. Meessoost Kaksikud on peaaegu sama õnneliku saatusega sel nädalal - võib juhtuda, et neile kukub näiteks suurest õnnest ja vedamisest tuttuus auto sülle. Sõna otseses mõttes. Seega kui töötad autosalongis või autoremondis, ole sel nädalal eriti ettevaatlik. Paras aeg garaazh ära koristada.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Sügis on sind õitsema pannud. Sa särad ja lehvid ringi nagu kevadine sirelipuu. Sa isegi lõhnad eriliselt hästi. Paraku pole see päris normaalne, sest sügis on tegelikult aeg suremiseks kogu looduses. Inimesi teeb sinu sära kadedaks ja sind võidakse vabalt selle lehvimise ja sära eest pussitada. Sest kui ollakse masenduses, siis ollakse koos masenduses. Parim hetk külmkapis inventuur teha.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Sel nädalal on sul kõik asjad kodus parimas korras aga tööl on kõik vastupidi. Kui sa oled alluv, siis tähed näitavad, et sa saad sel nädalal ülemuse käest pähe nii et tolmab ka asjade eest, mida sina ei teinud. Kui sa oled Lõvist ülemus, siis sa oled juba niisama täielik tont ja keegi sind tööl niikuinii ei salli. Seega sel nädalal on sul täielik lose-lose situatsioon tööl. Soovitus on oma ego maha suruda, vaadata inimestele julgelt silma ja öelda neile otse, et teate ise ka, et olete sitt inimeseloom. Ausus au sisse. Soodne aeg taksoga sõitmiseks.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsit ootab ees aasta romantilisim nädal - sa oled kas just armunud või just korralikult keppi saanud. Igal juhul on sul näol see tobe irve, mida keegi ei salli aga kuna tegu on sinuga, siis aktsepteeritakse seda napilt. Aga ära mine oma õnne ise teiste nina alla hõõruma ega ka neid kehaosi, millega seda õnne tegid. See võib halvasti lõppeda, halvimal juhul isegi politseis. Igati parim aeg vaadata üle oma hambaharjade kollektsioon ja täiendada seda.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Pakatad sel nädalal energiast ning see ei jää märkamata ka elektrifirmadel. Said oma akud nädalavahetusel täis laetud ja oled valmis sukelduma tööellu. Kuna sinu iseloomuomaduseks on olla töönarkomaan, siis on enam kui kindel, et sarnasel viisil jätkates oled teisipäevaks jälle see sama hall ja kokkukuivanud rosin nagu sa alati oled. Katsu vähem tööd teha ja rohkem elust rõõmu tunda. Soodne aeg uue külmkapi ostuks.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpionid peavad olema sel nädalal ettevaatlikud - kõik teavad, et teie tujud kõiguvad üles ja alla ja vasakule ja paremale ja itta ja läände ja põhja ja lõunasse ja kagusse ja edelasse ja kirdesse ja loesse ja maa alla ja maa peale ja veel kuute dimensiooni, mida keegi isegi ei tunneta. Ühesõnaga, teid teatakse ja tuntakse kui üsna närvihaiget inimest. Katsu sel nädalal vähem oma emotsioonidega laiutada - näiteks ära kõiguta oma emotsioone kirdesse seekord. Inimesed on sulle selle eest tänulikud, et neil natukenegi endast puhata lased. Sel nädalal sobib sulle kõik jahutoodetega seonduv.

Ambur

22. november – 21. detsember

Kuigi oled enamiku ajast seltskonna hing, vajad ka sina omaette aega. Usu tähti - tegelikult võiksid rohkem seda omaette aega võtta ja vähem seltskonnas figureerida. Mitte et sulle sellest suurt kasu tuleks aga teised inimesed oleksid tänulikud. Suuna oma energia millessegi mõttetusse tegevusse, sest ainult sina suudad ka mõttetust tegevusest veel mõttetuma teha. Mine näiteks jälgi kalamehi kala püüdmas või püüa Rimi müüjaga leida poest üles kadunud last või sõpra, keda sul tegelikult pole. Soodne nädal riiete kandmiseks.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitse ootab sel nädalal midagi halba. Ikka nii halba, et tähed ka nutavad ja ei taha täpselt näidata, mis see on või mille eest hoiduma peaks. Kuna sa oled oma loomult realist, siis sa seda siin muidugi ei usu aga see just teebki asja hullemaks, sest sa oled reaalselt loll ja ei võta hoiatusi kuulda. Kõige parem oleks see nädal pommivarjendis veeta. Huuh, külmavärinad tulevad peale kui mõelda, mis kõik halb sel nädalal Kaljukitsi ootab. Aga muidu soodne nädal suitsetamisega alustamiseks.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

See on ikka täiesti kohutav kui halb nädal tuleb Kaljukitsel. See tuleb ikka nii halb, et see ronib juba ka järgmise tähtkuju kasti, sest nad on üksteise järel ja tihedalt seotud. Veevalajad peaksid eriti vältima Kaljukitsi sel nädalal, sest kuna olete kõrvuti asetsevad tähtkujud, siis see võib suure sita ka Veevalajale kaela tuua. Soovitame lausa tänaval karjuda, et kuradi Kaljukitsed, hoidke eemale! Nii saate garanteerida endale, et vähemalt teil ei tule nii sitt nädal kui tuleb Kaljukitsel. Soodus aeg Kaljukitsedest eemale hoida.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalade jaoks on kätte jõudnud üsna emotsionaalne aeg. Nii tööl kui eraelus tundub sulle, et kõik ründavad sind või tahavad kuidagi maha teha. Tunned, et iga pisemgi asi ärritab sind ja iga sulle öeldud sõnal oleks justkui mingi negatiivne tagamõte. Sa ei mõista ise ka, kas sind teevad tundlikuks olemasolevad inimsuhted, sinu suur süda või hoopis vihmane sügisilm, mis sindki pisut melanhoolseks teeb. Tähed näitavad, et see kõik on muidugi täielik bullshit ja sa oled sel nädalal lihtsalt üks kuradi faking tita. Kasva suureks juba ükskord ja ära hädalda nii palju! Muidu igati soodne aeg uue kodulooma ostuks, sest vana suri depressiooni kui pidi sinu hala kogu aeg kuulama.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles