Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Lugejakirja toimetus vabandab: Katrin Lust ei ole oma rindu kunstlikult suurendanud!

NB! Need ei ole proua Lusti tissid!
jagamist

Lugejakiri.ee on sattunud esimese skandaali keskmesse – nimelt kirjutas Lugejakirjale ülinärvis ja ülisolvunud lugeja Piret, kes avaldas arvamust, et meie uudisloo (“Tuntud saatejuhi Katrin Lusti tissid saavad oma telesaate – Ammmmuuuuuuuurija” toim.) juures ilmunud pildil polevat proua Lusti tissid ning proua Lust polevat tegelikult kunstlikult oma rindu suurendanud.

Lugejakiri.ee toimetus pidas täna (27.september, toim.) looduses ettevõtte sügispäevi koos Skunk.ee toimetusega ning see uudispomm viis ikka tubli veerandi meediaettevõtte töötajatest endast täiesti välja. Metsas panime kokku siseauditi meeskonna, mis koosnes peamiselt toimetuste tugevamatest löömameestest ja mõnest bodypumpis käivast naisest.

See märatsev jõuk rivistas Lugejakirja toimetuse fotograaf/fototoimetaja puu äärde ning nõudis temalt ka selgitusi. Fotograaf/fototoimetaja punnis alguses vastu, kuid kui olime teda tükk aega temaenda fotovarustusega peksnud (Canoni peegelkaamera ja erineva suurusega objektiivid), siis tunnistas ta üles, et pildil tõesti polevat Katrin Lusti tissid, vaid ta olevat suvalise naise rindu pildistanud ning need üles pannud.

Tõe huvides peame mainima, et fotograafil ei murtud ära sõrmi ega pekstud siniseks silmi, neid on tal edasiseks tööks vaja. Samas peab tõe huvides märkima ära, et tugevalt said kannatada fotograafi pankreas, põrn, vasak neer, mõlemad jalad, vasak kõrv ja ta kaotas ka 3 esihammast ning suure osa eneseväärikusest.

NB! Diskleimer: Kuigi Lugejakiri.ee toimetus ei kiida heaks vägivalda mingilgi moel, oli antud teguviis toimetuse töörahu ja edasiste sarnaste vigade vältimiseks siiski vajalik. Kõik leidsid, et see on õppetunniks ja hoiatuseks ka teistele töötajatele, mitte ainult rängalt eksinud fotograafile.

PS. Lugejakiri.ee ja Skunk.ee sügispäevade täismahus reportaazhiga saab tutvuda Lugejakirja Facebooki lehel ning samuti ka Skunk.ee Instagrami kontol

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles