Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

NÄDAL PILDIS: Mis toimus möödunud nädalal Eestis tegelikult?

Tervise Arengu Instituudi (TAI) uus narkobuss.
jagamist

NÄDAL PILDIS on Lugejakirja traditsiooniline (järgmisest korrast alates) nädala kokkuvõte, kus heidame pilgu peale möödunud nädalal enim kõneainet pakkunud sündmustele.

ESMASPÄEV

Tähistati rahvusvahelist meestepäeva! Keegi pani lõpuks ometi mehi ka tähele.

Head munandite allalaskumise aastapäeva!

Eesti teedele ilmus Narkobuss. Riigi võitlus narkomaaniaga sai uue taseme. Mobiilne süstlavahetuspunkt ehk rahvakeeli lihtsalt süstlavahetusbuss on järgmine samm tervise arengu instituudi (TAI) võitluses siinmail lokkava narkoprobleemiga.

Süstlavahetusbuss vurab narkomaanide juurde, kes pole kasutatud süstlaid kuhugi viinud, vaid visanud need prügikasti või põõsa alla.

TEISIPÄEV

Karmid ähvardused poliitikas. Reformierakonna esimees Kaja Kallas teatas, et kui teda kohe peaministriks ei tehta, siis ta pea plahvatab. Teda ei tehtud, pea ei plahvatanudki.

Lugejakirja fototoimetuse nägemus hetkest, kui Kallase pea ei pea enam vastu mittepeaministriksolemise pingele.

Sõbrad Tongalt palusid Eesti rahva abi. Teisipäeval hakkasid palud eestlased saama kõnesid meie sõprusriigist Tonga, kus kohalik heategevusorganisatsioon kogus raha Tonga pättide rehabiliteerimiseks.

Hädas tongalase kõne Eestisse – tulge appi, meil on raha vaja.

KOLMAPÄEV

Narkootikumid teleekraanil. Prillitoosi saatejuht Reet Linna praalis, et proovib oma saates heroiini ära. See oli vastuseks Kanal 2 saatele Radar, kus prooviti saates ära LSD mikrodoseerimine.

Reet Linna heroiini süstimise komplekt, mis jäigi kasutamata ja kui keegi soovib seda, siis selle saab kätte ETV valvelauast. Minge küsige julgelt ja öelge, et siit saite info.

Vangid said endale nutitelefonid. Kolmapäeval avati uus Tallinna Vangla, mille avamise puhul said esimesed vangid endale tutikad nutitelefonid.

Rõõmsad vangid oma uute telefonidega patseerimas uue vangla territooriumil.

NELJAPÄEV

Valiti Aasta Mõttetuim Välistreeningvahend 2018. Auhinna pälvis mingi veider seadeldis, mida leiab paljudelt treeningväljakutelt.

Väidetavalt kasutavad seda valgete kaubikute juhid, et hommikuti käed ja õlad soojaks teha enne linnaliiklusesse sukeldumist aga kinnitust see väide veel saanud pole.

REEDE

Valitsus jääb napilt püsima. Pärast kahenädalast suurt kisa kellegi Ülo rändeleppe üle jõudis valitsus viimaks otsusele, et oma töökohtade päästmiseks oleks mõistlik ikkagi edasi kannatada üksteist.

Valitsuskoalitsioon pääses kaks nädalat reaalsete probleemidega (nagu hinnatõus) tegelemisest.

Seks ja intriigid ülikoolilinnas Tartus. Töövaidluskomisjon määras Tartu Ülikooli raamatukogu endisele juhile Martin Hallikule hüvitiseks 100 000 eurot.

Tudengid kõndimas ja seksimas Tartu Kaarsillal. Pilt ei pruugi absoluutselt Martin Hallikuga seotud olla. Ja tõenäoliselt ka pole.

LAUPÄEV

Pressinõukogu koguneb erakorraliselt, et arutada Lugejakirjas ilmunud artiklit Reet Linna väidetava heroiinitarbimise kohta teleeetris. Terveks päevaks halvatakse täielikult Lugejakirja portaali töö.

Pressinõukogu otsus oli küll tauniv, kuid mitte kedagi see ei koti.

PÜHAPÄEV

Prillitoos lööb vaatajarekordi! Pühapäeva hommikul eetris olnud Prillitoosi saadet vaatab tavapärase 100 000 vaataja asemel uskumatud 500 000 eestlast, kes kõik loodavad, et Reet paneb eetris herot.

Prillitoos.

Ilm kisub külmaks. Lõpuks ometi hakkab talv ka Eestisse jõudma.

Kõik, kes ei soovi surra autoavariis, peaksid nüüd küll juba rehve vahetama minema!

Ilusat pühapäeva ja paremat uut nädalat!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles