Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala ebatäpseim horoskoop, 13.- 19.mai

Tähed eksivad muidu harva. Aga seekord see nii on.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jääradel on oht sel nädalal sattuda petuskeemi ohvriks, sest just tema on tähemärkidest see kõige lollim ja sinisilmsem. Petturid tunnevad selle kaugele ära ja nii Jäär skeemi ohvriks langebki.

Tähed näitavad samas, et tegemist ei ole üldse mingi suure skeemiga, mille tagajärjel kaotaks Jäär näiteks raha. Pigem on tegemist skeemiga stiilis et Jäär paneb poes kauba korvi ja kassas hakatakse temalt nõudma selle eest raha.

Jäär ei tohiks taolistele provokatsioonidele alluda ja peaks püstipäi poest koos kaubaga välja kõndima - ära lase kellelgi sind mingitesse hämaratesse kapitalistlikesse skeemidesse tõmmata.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnnid peaksid sel nädalal vältima igasugust kokkupuudet toiduga. Üldse absoluutselt iga toiduga. Sõnnid peaksid seda võtma näiteks paastuna.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud, kes ise on tähemärgi maailma suurimad manipuleerijad, langevad sel nädalal ise selle lõksu nii et nad ei saa arugi. Kuid nad just seda ülitäpset ja hoiatavat horoskoopi ei loe ja ei enneta seda.

Tähed näitavad, et tõenäoliselt on langevad Kaksikud just eelkõige ühiskonna poolt pealesurutud manipulatsiooni ohvriks. Näiteks võivad nad saada ülemuselt kõne ,et nad peavad tööle ilmuma. Kui ei ilmu, siis palka ei maksta ja lastakse lahti ka. Kaksikutel tasuks taolistele provokatsioonidele ja manipuleerimistele mitte reageerida!

Kui siiski juhtub, et Kaksikud langevad taolisesse lõksu, siis tasuks Kaksikutel sel nädalal teha vähemalt nägu, et nad saavad aru, et kuhu neid mässitud on ja olla mitterahuloleva näoga. Nii saadavad nad sõnumi, et nemad juba igale jamale ei allu!

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähi kohta tuli tähtedelt signaal, et kuna nad ei võtnud eelmiste nädalate horoskoopi tõsiselt, siis sel nädalal peavad nad ise hakkama saama. Vohh!

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvil on suur oht sel nädalal oma ego tõttu lõhki minna. Sõna otseses mõttes. Ei ole mitte mingit muud ohtu - ei jää ta auto alla ega kuku pähe telliskivi.

Tähed näitavad, et suurimaks ohuks sel nädalal on Lõvi ise - see võib paista alguses mingi väike asi, millest kõik alguse saab aga nii nagu Lõvide puhul ikka, see asi hakkab ketrama seni kuni on üleelusuurune.

Tähtede sõnul võib see näiteks alata nii, et esmaspäeval ei ütle üks kolleegidest Lõvile tere, teisipäeval ei ütle Lõvi sellele kolleegile ise tere ja neljapäeval lähebki Lõvi füüsiliselt lõhki. Me ei hakka ütlema, mis kolmapäeval toimub aga ütleme nii, et tol päeval eskaleeruvad asjad üsna ruttu.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsid peaksid sel nädalal olema olema ettevaatlikud järgmiste isikute suhtes: poemüüjad, pangaametnikud, kojamehed, poliitikud, advokaadid. Neitsid ei peaks olema ettevaatlikud tuletõrjujate osas.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud on tähemärkide maailmas tuntud kui suur puhtuse ja korraarmastaja. Muidu on see igati tervitatav ja kui Kaalud suudavad seda enamvähem kontrolli all hoida, siis kõigile teda ümbritsevatele inimestele ka meeldiv ja kasulik.

Samas näitavad tähed, et just sellel nädalal juhtub Kaaludega oma korra ja puhtusearmastuse pärast midagi väga hullu. Nimelt juhtub see, et Kaalud on oma kodupõrandat juba niipalju pühkinud ja küürinud, et see on kulunud imeõhukeseks ja kogu nende elamine kukub alumistele naabritele peale, tappes seal kõik elusolendid, kaasa arvatud alt naabri Miisu.

Katastroofist ei pääse ka need Kaalud, kes elavad esimesel korrusel - nemad kukuvad kogu elamisega keldrisse täpselt terava kirve otsa. Hästi must nädal Kaaludel seega tulemas.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpion leiab sel nädalal oma tõelise armastuse. Ei ei, see pole tema peeglis ega mingi muu abstraktsus - Skorpion leiab päriselt endale armastuse. Kaua see muidugi ei kesta, sest see on vastuseta armastus aga vahet pole - vähemalt korrakski midagi.

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburit ootab ees vihane nädal, sest just sel nädalal soovivad kõik temalt midagi - kas siis küsida, laenata, võtta või pikendada. Teadupärast on Amburi tähemärgis sündinu maailma kõige kadedam inimene ja loomulikult talle see ei meeldi.

Aga tähed näitavad ka, et Amburil ei tasuks alati oma esmase instinkti järgi käituda ja nad peaksid teistega oma asju rohkem jagada. Sest kui sina ei jaga, siis sulle ka varsti enam ei anta.

Seega kui Ambur satub sel nädalal elundiärikate kätte, kes soovivad temalt vähemalt ühte neeru, siis ei tasuks ikkagi oma endist joont jätkata ja tasuks küsijale anda see, mida nad soovivad. Jah, neeru tagasi ilmselt ei tule aga andmisrõõm on ju ka rõõm.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukits peaks sel nädalal ostma lotopileti, sest sellist õnne pole ühelegi tähemärgile veel sel aastal lubatud. Kui Kaljukits võidab sel nädalal lotoga, siis pool tulu meile! Kui ei anna, tabab surmahaigus - seda tahtsid tähed täiesti kindlasti Kaljukitsele edasi öelda!

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalaja on oma loomult väga tundeline tähemärk. Kõik uus on võõras ja seega tulevik paistab talle tihti tume ja keeruline, lihtsam on elada minevikumälestustes. Sest seal oli kõik turvaline ja soe, kõik õudsad asjad, mis olid, said läbi ja üle elatud.

Seega Veevalaja vaatab alanud nädalat suure õuduse ja hirmuga, sest kõik on ju veel ees. Aga tähed ütlevad, et karta pole Veevalajatel tegelikult mitte midagi. Sest kuna nad on kõige igavam ja mõttetum tähemärk, siis ei juhtu nendega tegelikult mitte kui midagi.

Seega võivad kõik Veevalajad väga rahulikult võtta sel nädalal - parim, mis teiega juhtuda võib, on see, et automaatselt avanevad uksed teie ees tõepoolest ka avanevad automaatselt. Halvim, mis teiega juhtuda võib sel nädalal on see, et telekapuldi patareid saavad tühjaks.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalade kohta liigub kuulujutt tähtede hulgas, et nad visatakse tähemärkide hulgast üldse välja.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles