Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop, 10.-16.detsember

Kui tähed valetaksid, siis oleks elu hulga keerulisem. Aga õnneks räägivad nad ainult puhast tõtt.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jäära ootavad sel nädalal ees mitmed üllatavad olukorrad, mis tema igapäevaelu mõjutada võivad. Kas Jäär väljub neist võitja või kaotajana on juba ette selge - kaotajana.

Mida alanud nädal sulle tuua võib: armastust. Tähed näitavad, et on võimalus, et Jäär kogeb sel nädalal tunnet, mida võiks kirjeldada kui armastust. Tähed näitavad ka seda, et Jäära õnne arvestades jääb see üürikeseks. Kuna Jäär on üsna juhm olend, siis tõenäoliselt ei märka ta armastust ka siis kui see talle otsaette rammiks. Tema võtaks seda kui rünnakut ja rammiks vastu.

Mis kindlasti tuleb: suguhaigused. Ära hakka üldse ennast kaitsmagi, need tulevad niikuinii kui nii palju armastust tuleb.

Mis kindlasti ei tule: kestev armastus. Eelpoolselgitatud põhjustel.

Mida tegema peaksid: Nutma lahinal.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Mida alanud nädal sulle tuua võib: raha. Tähed näitavad, et Sõnne võib sel nädalal oodata mingisugune raha. Kuna Sõnn ei ole eriti tugev oma rahaasjades, siis on äärmiselt tõenäoline, et see raha, mida tähed näitavad, et tulemas on, on siiski ainult vahetusraha poes. Mille siis Sõnn loeb sissetulekuks.

Mis kindlasti tuleb: pankrott. Paratamatu kui sa oled sel nädalal Sõnn. Vastu vaielda pole siin mõtet.

Mis kindlasti ei tule: Ühtegi head sõna Sõnni aadressil, sest vaestega ei soovi keegi rääkida.

Mida tegema peaksid: korraldama korjanduse enda abistamiseks.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Mida alanud nädal sulle tuua võib: õnne. Tähed näitavad, et Kaksikud on sel nädalal õnnega koos. Kohe üleni. Kuna Rumeenias loetakse õnneks seda, kui mööduv auto pritsib su täiesti poriseks, siis just see juhtub ka Kaksikutega. Ehk nad saavad üleni õnnega kokku sel nädalal. Rumeenia õnnega.

Mis kindlasti tuleb: ninaverejooks. Suurest süllekukkunud õnnest.

Mis kindlasti ei tule: Vere kiiret hüübimist.

Mida tegema peaksid: kandma kaasas endaga suurt kogust marlit. Ja nii terve nädala, sest kunagi ei tea, millal seda täpselt vaja läheb.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Mida alanud nädal sulle tuua võib: uue suhte. Tähed näitavad, et Vähid astuvad päris kindlasti sel nädalal nende jaoks ootamatusse ja uude suhtesse. See ei ole selline tere, mis su nimi on- suhe, vaid pigem näitavad tähed, et see on selline: kas te olete teadvusel, kust teil täpselt praegu valutab -suhe. Ehk siis arsti ja patsiendi suhe.

Mis kindlasti tuleb: lahtine luumurd libedal jääl.

Mis kindlasti ei tule: kiiret paranemist

Mida tegema peaksid: ostma valmis markerid, et su sõbrad saaksid sinu kipsile joonistada ja kirjutada.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Mida alanud nädal sulle tuua võib: edutamise tööl. Tähed näitavad täiesti selgelt, et Lõvisid ootab sel nädalal tööl äärmiselt suur ja kõrgelennuline edutamine. Tähed ei räägi siin praegu sellest, et oled olnud aastaid tubli keskastmejuht ja siis saad pisut kõrgema töökoha, vaid ikka sellisest edutamisest, et täna oled uksehoidja ja homme hotelli juht-tüüpi edutamisest.

Mis kindlasti tuleb: peapõrutus. Just peale seda peapõrutust arvavadki Lõvid, et neid on edutatud.

Mis kindlasti ei tule: kiiret selginemist ja asjadest arusaamist.

Mida tegema peaksid: mahla ja vett jooma. ega see midagi eriti ei aita aga ega sa muuks ka hetkel võimeline pole.

Neitsi

23. august – 22. september

Mida alanud nädal sulle tuua võib: tervist. Tähed näitavad, et Neitsid on sel nädalal kõige tervemad kõigist tähemärkidest. See on äärmiselt oluline, sest Neitsisid ootab sel nädalal ees mitu asja, mis panevad tõsiselt nende tervise proovile ja parem on taolistel olukordadele vastu minna tugeva tervisega.

Mis kindlasti tuleb: autoavarii ja kindlustusmakse tõus. Aga kuna Neitsid on tugevad ja terved, siis jäävad nad ellu. Jah, saavad muidugi tõsiselt viga avariis aga jäävad ellu vähemalt.

Mis kindlasti ei tule: Kindlustuse rahasid, sest Neitsi on süüdi avariis.

Mida tegema peaksid: vaatama kohe praegu üle, kas sul ikka on liikluskindlustus ja kas autol on ikka kehtiv ülevaatus. elukindlustuse sõlmimine ei teeks ka paha.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Mida alanud nädal sulle tuua võib: lotovõidu. Kõik Kaalud peaksid sel nädalal ostma kindlasti lotopileti, sest tähed käsevad seda. Tähed ei näita siiski, et sealt mingit võitu tulemas neile oleks aga vähemalt on Kaalud teinud siis midagi head, sest mingi protsent sellest lotopileti rahast läheb ju kultuuri toetamiseks.

Mis kindlasti tuleb: Vangla. Tähed näitavad, et kui Kaalud sel nädalal lotopiletit ei osta, siis lähevad nad päris kindlasti kinni. Mitte siis lotopileti mitteostmise eest, vaid küll karma neile midagi välja mõtleb. Ja see ei saa mingi väike asi olema nagu kiiruseületamine, vaid pigem selline olukord, et tuled õhtul poest ja järsku seisad keset parkimisplatsi, verine nuga käes ja laip kõrval-tüüpi olukord.

Mis kindlasti ei tule: meeldivat ajaveetmist vanglas.

Mida tegema peaksid: Ostma lotopileti.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Mida alanud nädal sulle tuua võib: ülim tunnustus. Tähed näitavad, et Skorpioneid ootab sel nädalal midagi erakordset - nimelt tuleb neile tunnustus sealt, kus nad seda tavaliselt oodatagi ei oska - neid õnnistab üks fauna esindaja ja see tähendab, et Skorpioneid on märgatud ja nende tegevust kiidetakse heaks.

Mis kindlasti tuleb: kajakas situb pähe. Ja mitte nii et riivab natuke, vaid ikka nii nagu oleks kajakasitadushi all käinud just.

Mis kindlasti ei tule: puhast salvrätti kilomeetride raadiuses.

Mida tegema peaksid: tänama loodust talle omistatud tunnustuse eest!

Ambur

22. november – 21. detsember

Mida alanud nädal sulle tuua võib: tunde, et oled puhas ja rikkumata nagu vastsündinud laps. Amburitele langeb sel nädalal osaks ülim õnn, mida enamik täiskasvanud inimesi ei tunneta kunagi - ehk olla tabula rasa, puhas valge rikkumata leht. Ainukesed, kes väidavad, et nad tunnevad seda iga päev, on need joogatsikid, kes väänlevad iga päev kuskil tolmustel mattidel ja nemad valetavad. Me ju teame seda.

Mis kindlasti tuleb: mäluauk. See võib Amburitele tulla täiesti tühjast kohast, sest nad pole juba loomult eriti arukad inimesed või see võib tulla kokkupuutel mõne pisutki ajutööd nõudva ülesandega kokkupuutel. Amburitel jookseb juhe kokku ja mälu tühjaks. Osad Amburid võivad end juua sinna mäluauku - tulemus on ikkagi sama - pea on tühi nagu Toompea lossi plats kui sinna kutsuda inimesi protesteerima millegi olulise vastu, nagu näiteks hinnatõus.

Mis kindlasti ei tule: mingeid loogilisi järeldusi. Sest kuidas need tulla Amburitel saavad?

Mida tegema peaksid: Midagi, lalise niisama nagu väike laps.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Mida alanud nädal sulle tuua võib: võimaluse alustada oma elu uuesti peale. Enamik meist näeb terve elu vaeva - muretseme auto, korteri, mööbli, palju raha, uue käekella ja moodsaima telefoni. Käib pidev muretsemine, et kust ja kuidas saada juurde uusi asju. Tähed näitavad, et Kaljukitsedel avaneb sel nädalal võimalus kõigel minna lasta ja alustada oma elu täiesti asjadevabalt.

Mis kindlasti tuleb: sind röövitakse paljaks. Mitte siis nii, et kle anna oma käekell siia, vaid ikka nii, et kardinad ka viiakse sinu kodust minema.

Mis kindlasti ei tule: abi politseilt. Nad jõuavad sündmuspaigale täpselt selleks ajaks, et lehvitada kauguses paistvale varaste veoki tagatuledele, mis kannab sinu asju.

Mida tegema peaksid: Edaspidi muretsema endale vähem asju - siis on neist ka vähem kahju kui sind uuesti röövitakse.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Mida alanud nädal sulle tuua võib: kauaoodatud jõulutunde. Tähed näitavad, et Veevalajad saavad kõige otsesemalt tunda seda, et jõulud on kohe käes. Enamik inimesi veedab kõik jõulud tundega, et määh, kas need siis ongi jõulud või. Nemad ei tunne kordagi seda harrast mõnusat jõulutunnet nagu oli meil igalühel lapsepõlves, kus jõuluvana ootuse ärevus tahtis ära tappa. Kuid Veevalajad on õnnega koos ja saavad sel nädalal tunda kõige otsesemalt seda, et jõulud ongi lõpuks käes.

Mis kindlasti tuleb: jõulukuusk kukub neile peale. Ja see juhtub kõigi Veevalajatega sel nädalal. Neile Veevalajatele, kel kukub peale kodus olev jõulukuusk, tuleb see mõnus jõulutunne vähem peale kui neile Veevalajatele, kellele langeb peale linna keskväljakul olev 25 meetrine jõulukuusk. Vot nemad saavad tundma ikka korraliku jõulutunnet.

Mis kindlasti ei tule: mootorsaagidega metsamehi. Neid pole linnast kohe kuskilt võtta.

Mida tegema peaksid: Lugema käbisid kokku kuuse all. mida muud seal ikka teha on.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Mida alanud nädal sulle tuua võib: Kalad pole veel toibunud Mangi 2019. aasta horoskoobist ja seega arvasid tähed, et ehk ei oleks mõistlik neid veel ekstra hirmutada, et alanud nädal ei tõota neile mitte kui midagi head. Täpselt nii nagu tulevane aastagi.

Mis kindlasti tuleb: kohutav piinades nädal, sest Kalad on endale Mangi horoskoobi välja printinud (osad ka käe peale tätoveerinud) ja loevad seda ahastusega ikka ja jälle uuesti läbi.

Mis kindlasti ei tule: midagi head.

Mida tegema peaksid: jätkama looteasendis vegeteerimist, näpp suus ja pilk klaasistunud.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles