Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop, 11.- 17.märts

Kes tähti ei usu, see on lihtsalt loll. Punkt!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jääral on sel nädalal ees palju mõtisklemist ja enesesse vaatamist. Seda tasub tal teha, sest Jääral on hetkel käimas vaimselt pisut rahulikum periood ja milleks lasta siis soodsal ajal raisku minna.

Tähed näitavad ka seda, et enesesse vaatamine toimub Jääral tõenäoliselt operatsioonilaual, kuhu ta satub pärast autoõnnetusse sattumist. Kuna operatsioon on keeruline, siis üldnarkoosi ei tehta ja nii pakubki elu Jääral sõna otseses mõttes võimalust enesesse vaadata. Ja seal on, mida vaadata!

Soodne nädal Jääral osta valmis mugavad haiglasussid. Halb aeg on opilaual selfit teha, sest telefon võib kogemata sisse kukkuda.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Kuna Sõnn käitus eelmine nädal väga halvasti (Tähed ütlesid nii, mitte meie!), siis neile jääb horoskoop sel nädalal ära! KÄITUGE JÄRGMINE KORD KORRALIKULT!

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud peaksid sel nädalal jätma töö ja pere ja minema reisile, sest planeetide seis on soodne. Järgmine nii soodne aeg reisimiseks võib tekkida alles pika aja pärast.

Tähed näitavad ka seda, et Kaksikute reisimine pole siiski seotud meelelahutus või puhkusereisiga, vaid pigem põgenemisega.

Nimelt ütlevad tähed, et Kaksikutel on sel nädalal suur oht sattuda keset juveelipoe röövi või lennukikaaperdamist nii, et kuidagi jääb tema peasüüdlaseks. Seega - kas Kaksikud väldivad seda ja põgenevad enne riigist või on kinni minek.

Soodne aeg on Kaksikutel hakata raudkindlat alibit hankima.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähk võitleb sel nädalal palju kõige labasema aga samas ka ühe loomulikuma ja igapäevasema asjaga planeedil - inimliku lollusega. See ümbritseb Vähki sel nädalal tööl, kodus, trennis, poes ja kõikides muudes kohtades, kuhu Vähk sel nädalal satub.

Ei ole nii, et Vähil on ainult mõned üksikud kokkupuuted selle igapäevase ja loomuliku nähtusega, oi ei, vastupidi - see ümbritseb teda 24/7.

Tähed näitavad ka seda, et kõige tõenäolisemalt on selle inimliku lolluse allikaks Vähk ise, kes käitub sel nädalal nagu tõeline idioot. Miks Vähk nii käitub, seda tähed kahjuks ei näita. Lihtsalt nii on - LEPI SELLEGA, KURAT VÕTAKS!

Soodne aeg Vähil riputada endale kaela silt: Ettevaatust, VÄHK!

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvid on sel nädalal täis entusiasmi ja tegutsemisindu. Lõvid tunnevad, et sel nädalal võiksid nad selle tunde pealt liigutada paigast maju või isegi veel uskumatumaid asju nagu näiteks mägesid. See on uskumatu energiapuhang, mida Lõvid tunnevad.

Tähed näitavad ka seda, et kogu see entusiasm ja tegutsemisind on siiski ainult 3% Lõvidest, mitte näiteks 70% nagu nad ise tunnevad. Lihtsalt tavaliselt on Lõvid 70% persevestid, 25% jobud ja mis üle jääb, on vesi. Sel nädalal on Lõvide kehas vett vähem ja see ongi siis asendunud selle entusiasmi ja tegutsemisinnuga.

Soodne aeg Lõvidel vett juua, et oma indu pisut taltsutada.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsid tunnevad sel nädalal, et neil on endast teistele anda tavapärasest rohkem. Neitsi on ka muidu altruistlik tähemärk aga sel nädala tunneb Neitsi, et võiks isegi pisut veel rohkem anda. See tunne on igati normaalne, eriti selle tähemärgi puhul.

Tähed näitavad ka seda, et tõenäoliselt päädib see "soov rohkem anda" sellega, et Neitsid lihtsalt pritsivad teistega rääkides rohkem tatti vestluspartnerile näkku ja nii see endast teistele rohkem andmine ka välja lõpuks näeb. See on ka ainuke nädal aastas kui teised tähemärgid soovivad, et Neitsi annaks endast neile pisut vähem.

Seega kui sel nädalal satute kellegagi suhtlema, kes pritsib teile näkku tatti aga ei tee seda suure vihaga, vaid malbelt ja leebelt, siis tõenäoliselt on tegu just Neitsiga, kes proovib endast pisut rohkem teile anda.

Soodne aeg on Neitsidel sel nädalal näomaski kanda. Enda ja tutvuste huvides.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaaludel läheb sel nädalal üldiselt hästi, nii nagu neil üldse viimasel ajal läinud on. Ametikõrgendused, palgatõus, poes rohkem tagasi antud vahetusraha. Osad Kaalud on lausa nii õnnega koos, et neile on võib-olla isegi tere viimasel ajal töö juures öeldud.

Tähed näitavad, et ainukesed, kes seda õnnerida ei märka, on Kaalud ise. Ikka kipuvad nad ringi käima nina vingus ja kärss kärnas. Tähed manitsevad, et kui Kaalud oma suhtumist ei muuda, võib ka õnnerida katkeda ja see tähendab juba murdunud kingakontsa või lahtist luumurdu.

Soodne aeg Kaaludel lotopilet osta, tõenäosus miljoneid võita on üks miljoneist.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Palju õnne, Skorpion! See nädal on sinu nädal.

Pole kahtlustki, et kõikidest tähemärkidest tuleb sinul kõige parem nädal. Sul õnnestub kõik, mis sa ette võtad - olgu selleks tööl mingi raske ülesanne, mida pidasid seni ületamatuks või äraleppimine sugulasega, kellega oled tülis juba pikka aega ja mis seni tundus võimatu.

See nädal on sinu võimalus, Skorpion! Ära seda siis tuksi keera!

Tähed näitavad, et asjal on siiski ka väike konks. Nimelt peavad kõik Skorpionid, kes soovivad seda erakordset õnne kogeda, hingama esmaspäeva hommikul kolm korda sügavalt sisse ja välja ütlema: Mina olen Skorpion, tulgu õnn minu õuele!

Kes seda nüüd täna hommikul täpselt nii ei teinud, neil tuleb lihtsalt kohutav nädal. Me ei hakka neid õudusi parem isegi kirjeldama. Huuuh....

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburit ootab ees tegus nädal. Isegi nii tegus, et Ambur saab selle nädalaga tehtud poole aasta töö.

Kuid kuna Ambur on loomult väga laisk ja mugav inimene, siis ise ta nii tegus kuidagi olla ei saa.

Tähed näitavad, et see tähendab, et keegi elab Amburitel sel nädalal korralikult seljas ja nii saabki mõnigi asi tehtud. See võib olla ükskõik kes - kas Amburi lähedane, sõber, kauge sugulane või keldripoe müüja. Kõik tunnevad, et sel nädalal peavad nad Amburil korralikult seljas elama. Aga vabalt võib asi olla ka selles, et Ambur unustab sel nädalal seljakoti selga ja sellepärast tunneb, et keegi elab tal kogu aeg seljas. Vahet pole - asjad saavad tehtud nii ja naa.

Soodne nädal on Amburil asjalik olla. Kasvõi korraks.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitsel tasub sel nädalal väga ettevaatlik olla - keegi peab sinu peale salaja vimma. Kontrolli üle kõik oma tuttavad ja lähedased ja sõbrad ja uuri neilt, kes ja miks sinu peale vimma peab.

Tähed näitavad, et kui enne keegi sinu peale vimma ei pidanud, siis peale küsimustega pommitamist, et miks sa vimma mu peale pead, hakkab keegi kindlasti sinu peale vimma ka pidama. Kas võiks siis küsimustega pommitamise ära jätta? Kindlasti mitte, sest siis sa ju ei saagi teada, kes su peale vimma üldse peab.

Võibolla on see hoopis Maksuamet, kes tahab teada, miks sa tulusid ikka veel deklareerinud pole. Aga kui sa kõiki üle ei küsitle, siis sa ei saagi teada ja teadmatuses elamine on väga raske juba.

Soodne nädal teravate küsimuste esitamiseks lähedastele ja tuttavatele.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalaja tunneb end sel nädalal nagu ta oleks vallutanud just maailma kõrgeima mäe - tunne on ülev ja tagasi vaadates näeb Veevalaja, et möödunud nädalal võetud riskid tasusidki end ära. Nüüd tunneb Veevalaja, et kogu maailm ongi talle valla ja käitub vastavalt.

Tähed näitavad aga, et sel nädalal Veevalajal juba nii hästi ei lähe - nädala esimeses pooles kaotab Veevalaja töö, sest ta pole sinna ilmunud. Miks? Sest ta ikka veel tähistab möödunud nädala edu. Kuid Veevalaja ei anna kunagi nii kergelt alla ja võitleb edasi. Selle tulemusel kolib pere tema juurest ära. Mitte siis otseselt Veevalaja käitumise pärast, vaid sellepärast, et ta jäi oma tööst ilma. Seega üsna must nädal tegelikult Veevalajale tulemas aga vähemalt on tal mälestus eelmisest nädalast kui kõik oli hästi ja seda ei saa keegi temalt võtta.

Peale libedal kukkumise muidugi, mis juhtub Veevalajaga nädala teises pooles. Siis võtab lühiajaline mälukaotus ka selle Veevalajalt.

Soodne nädal käia ringi padjad seotuna ümber pea. See küll ei aita millegi vastu aga pakub vähemalt pehmet pinda pikutamiseks seni kuni kiirabi kukkumiskohta jõuab.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalad peaksid sel nädalal rohkem oma tervise eest hoolitsema. Oled end viimasel ajal nii käest ära lasknud, et isegi su vanemad ei tunne sind ära ja lapsed lähevad üle tee kui sa tuled. Nad küll ei lähe sinu pärast üle tee, vaid sellepärast, et neil on vaja sealt üle minna aga sellel pole vahet - sümbol on sümbol.

Tähed näitavad, et kui Kalad jätkavad oma senist elustiili ehk seda laskõikminnakeegimindniikuiniieiarmastajakellelegimaniikuiniieimeeldi-tüüpi enesehaletsemist, siis on lõpp lähedal ja järgmise nädala horoskoopi Kalade jaoks koostada polegi enam vaja.

Soodne aeg on Kaladel vaadata peeglisse, mitte nautida seda vaatepilti, lüüa peegel puruks ja osta uus alles siis kui ollakse uuesti vormis.

1 kommentaar

  • 日本集運

    22. mai 2023 - 00:50

    Wow, amazing blog structure! How long have you ever been running a blog for? you made running a blog glance easy. The total glance of your web site is excellent, as neatly as the content material!

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles