Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop, 19.-25.november


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jäära nädal tuleb täis rõõmu, õnne ja armastust. Ta kohtab seda kõikjal ja üllataval kombel ümbritseb see teda terve nädala jooksul.

Kuid märksõnaks siin ongi, et kõik see positiivne ja hea ainult ümbritseb Jäära ja tema enda elus seda muidugi pole. Sest ta on Jäär. Ja Jääradel ei vea elus kunagi.

Jäär on kõige selle postiivse keskel nagu must auk, kellest kõik üritavad eemale hoida. Jääral ei jää muud üle, kui seda kõike pisut eemalt vaadata ja elada teistele kaasa. Kuid kuna ta on jäärapäine, siis ta seda ei tee ja see paneb teisi temast veelgi rohkem eemale hoidma.

Tähed näitavad, et Jääral ei tasu siiski pead norgu lasta, sest tähtis on igas negatiivses asjas ka midagi positiivset leida - ja Jäär leiabki - ta näeb, kuidas kõik teised on õnnelikud ja rõõmsad.

Jäärale on igati soodne aeg müüa maha oma auto - see parsa, mis sul on, läheb ainult odavamaks ja laguneb järjest kiiremini.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnni ootab sel nädalal ees tõus karjääriredelil, see on enam kui kindel. Kui Sõnni sel nädalal ei oota tõus karjääriredelil, siis tasuks Sõnnil see horoskoop välja printida ja pista ülemuse nina ette ja see karjääritõus välja nõuda.

Kuid nagu ikka Sõnnidega asjad on (ehk sitasti), siis on ka siin konks. Tähed näitavad, et Sõnni karjääritõus on seotud päris kindlasti mingite kahtlaste skeemidega, kus Sõnni kui üsna lolli looma üritatakse tanki panna.

Me võime siin ju Sõnne hoiatada, et taoline lõks teda ootamas on, aga kuna tegemist on tõepoolest üsna juhmi loomaga, siis ega ta niikuinii aru ei saa - ta luges ainult esimest lauset sellel horoskoobil ja ilmselt platrab praegu oma ema või paremuselt kolmanda sõbrannaga (sest esimesed kaks on väljamõeldised) ning kiitleb oma karjääritõusuga.

Sõnnidele on soodne aeg minna riidepoodi ja osta kõige kallim riidehilp, et olla valmis oma "karjääritõusuks". Ei ole mõtet raha kokku hoida - kohe hakkab pappi niimoodi peale tulema, et halb hakkab. Vahet isegi pole, et ainult ajutiselt ja sellele järgneb kinniminek.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikuid ootab sel nädalal tõeline rõõmusõnum - sa võidad kas lotoga või kukub sulle telliskivi pähe katuselt. Tähed näitavad Kaksikute puhul alati nii hullult segaseid ja vastukäivad sõnumeid, et lihtsalt pea tahab plahvatada. On 50-50 tõenäosus, et sama juhtub ka Kaksikute peaga.

Seega tuleb Kaksikutel no ikka hästi ärev aga samas võib julgelt öelda ka ootusärev aeg - kas saan nüüd siis 40 milli euri lotoga (kehtib ka nende Kaksikute kohta, kes isegi piletit ei osta) või siis kukub telliskivi pähe katuselt.

Igatahes mingit muret küll ei tasu tunda - kiivrit võib ju kanda see nädal otsa aga see oleks lihtsalt tobe - miks peaks üks tulevane lotovõitja käima ringi kiivriga nädal otsa? Imelik ju.

Kaksikutele on kindlasti soodne aeg jätta hüvasti oma sõprade, sugulaste, perega, töökaaslastega, oma keldripoe müüjaga ning Facebooki sõpradega. Sest kui see lotovõit (või telliskivi!) tuleb, siis vahet pole - sa kaotad niikuinii kõik mõlemal juhul.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähk on sellel nädalal peamiselt töölainel. Ja tal läheb seal edukalt. Edukalt töölainel olemine tähendab Vähi jaoks seda, et ta võib isegi pisut aru saada, kes ta on, kus ta on ja mida ta teeb.

Kõigile teistele võib see tunduda imelik ja veider aga iga Vähk, kes seda praegu loeb, kargab rõõmust lakke, sest nemad teavad. NEMAD TEAVAD.

Teavad siis seda, et käes on taas see nädal, mida tuleb ette ainult kord aastas, kus Vähk midagigi mõikab. Nii et kui te sel nädalal näete oma töökaaslast istumas näiteks arvuti taga, sõrad laual ja näol selline eriti totralt kohtlane ilme, siis te teate - see on Vähk, kes naudib. Naudib seda, et ta saab asjadest pisutki aru.

Vähkidele on see soodne nädal kuulutada end tõelisteks töönarkomaanideks ja laiates käia mööda oma kontorit ning rääkida kõigile, kui palju nad tööd ikka teevad ja kui kasulikud nad on. Kõik inimesed teavad, et totul on jälle käes SEE nädal aastast ja kõik naeratavad talle rõõmsalt ja arusaajalt vastu. Kõik võidavad.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvisid ootab sel nädalal konflikt konflikti otsa - tuleb äärmiselt raske ja keeruline nädal. See on äärmiselt kurnav ja stressirikas.

Raske ja keeruline ning stressirikas nädal tuleb muidugi kõigile teistele, kes Lõviga kokku puutuma peavad, sest idioodiga konfliktis olemine on maailma loomisest peale olnud üks raskemaid ülesandeid, mida üks inimene kogenud on ja üha jälle ja jälle kogema peab.

Lõvid on nii tropid, et isegi tähed ei oska meile öelda, miks neil viga on. Tähed küll aimavad midagi aga kuna tähed ei taha kunagi spekuleerida ja tahavad inimeste heaoluks alati võimalikult täpselt nädalat ette ennustada, siis nad igaks juhuks ei hakka kunagi spekuleerima. Nii ei saagi me teada, miks Lõvid nii tropid on.

Lõvidele tuleb igati soodne aeg üksi olemiseks ja enesele pühendamiseks. Oih kurat, vabandust, tähed ikka ütlevad, et kõigile teistele tuleb soodne nädal Lõvidest eemale olemiseks ja mitte Lõvidele sekunditki pühendamiseks.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsid peavad sel nädalal olema kahte hästi vastandlikku asja - nad peavad olema nädala esimeses pooles hästi ettevaatlikud ning nädala teises pooles nautima elu täie rinnaga.

Tähed näitavad, et nädala esimeses pooles on Neitsidel oht kas räigelt peksa saada või isegi nuga ribide vahele.

Nädala teisel poolel aga soovitavad tähed Neitsidel elada nii nagu homset polekski - pidutseda, teha lollusi, teha ekstreemseid asju, lihtsalt täiega hullu panna - sellel kõigel on ka igati loogiline põhjendus, sest tähed näitavad, et kui Neitsid on korralikult peksa saanud või nuga saanud, siis nädala teise poole veedavad nad niikuinii haiglas ja kus sa veel täiega hullu saad panna kui mitte haiglas, kus abi on nii lähedal ja võid absoluutselt kõigega riskida - sind päästetakse niikuinii ära.

Neitsidel on soodne aeg vähemalt nädalaks paariks keerata kinni kõik oma kommunaalkulud - lülitada kodus välja elekter, küte, sideteenused jne - te olete niikuinii haiglas eemal ära ja loll oleks kui sel ajal teil kodukulud jookseksid. Neitsid võivad targalt talitades päris palju raha kokku hoida sel nädalal.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalusid on tabanud sel nädalal mingi veider närvilisuse laine - ja hästi huvitav on, et see pole nii ainult ühel või kahel Kaalul või Kaaludel erinevate aegade jooksul sel nädalal, vaid lihtsalt ongi nii, et kõik Kaalud on sel nädalal imelikult ja teisihäirivalt närvilised ja seega tüütud kaaslased. Eriti lööb see närvilisus Kaaludel välja liikluses, kodus, tööl, poes, tänaval ja puhkehetkedel.

Tähed näitavad, et närvilisuse põhjuseks võib olla fakt, et Kaalud a) ei saa oma töö ja eluga hakkama b) on äärmiselt alakvalifitseeritud oma töö ja elu ja suhete jaoks c) on purulollid d)elavad pidevas hirmus, et kõik teised saavad teada a, b ja c kohta.

Kogu see närvilisus paneb Kaalud käituma nagu nurka aetud rotid, kes vajadusel ründaksid kasvõi lõvi. Nad tunnetavad, et kõik teised tahavad neid rünnata ja selle asemel, et abi otsida, ründavad nad ise. Õigest ka teevad, sest mitte keegi Kaalusid siiski aidata ei taha, sest nad on a,b ja c.

Kaalud peaksid kuulama sel nädalal oma südame häält. Lihtsalt kuulama neid konkreetseid tukseid. Mingit otsest kasu sellest ei tule ja midagi nad sellest ei õpi ja midagi neil paremaks ei lähe aga see on hea asi, millega Kaalusid tegevuses hoida.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpione ootab sel nädalal õnn eelkõige suhetes. Ei ole isegi vahet, millistes suhetes, tähtede soodne seis näitab, et Skorpionid on sel nädalal suhteõnnega üleni koos ja peaksid seda lihtsalt nautima täiel rinnal.

Tähed näitavad, et mitte ühelgi teisel tähtkujul ei lähe sel nädalal nii hästi suhetes kui läheb Skorpionitel - see on lihtsalt midagi nii erakordset, mis neile tulemas on! Ja tähed juba ei valeta!

Nii, kuna Skorpionid nüüd enam edasi ei loe ja juba valmistuvad peegli ees alanud võimsaks suhtenädalaks, siis räägime ka pisut tausta lahti.

Reaalsus on muidugi see, et kuna Skorpionid on suhetemaailma tõelised persevestid, siis tähendab Skorpionite jaoks edu suhetemaailmas tegelikult seda, et kas keegi pöörab neile pisutki tähelepanu või keegi paneb nende pildile Facebookis laigi. Te võite naerda ja öelda, et see pole ju midagi aga kuna Skorpionid on suhetemaailmas olnud juba väga kaua aega need väljatõrjutud, siis nad võtavad praegusel hetkel vastu igasuguse neile tähelepanupööramise sellise kirega nagu paavst ise lööks neile külge.

Skorpionitele on soodne aeg end tõeliselt lille lüüa, panna üles sotsiaalmeediasse uued värsked pildid ning naeratada igaühele, kes talle vastu tuleb sel nädalal. Ja see vaev saab talle tasutud kuhjaga - teda märgatakse, tema pilte laigitakse ja keegi võib talle isegi tere öelda.

Ambur

22. november – 21. detsember

Ambureid ootab ees äärmiselt vaimne nädal - Amburid, kes tavaliselt ei püsi kunagi paigal ja tahavad olla osalised kõiges, mis neid ümbritseb või siis selles, mis neid ei ümbritse ja nad lähevad seda otsima, mis neid ei ümbritse aga milles nad tahaksid kindlasti osalised olla, kuid tavaliselt ei leia seda ja tulevad siis tagasi sellesse keskkonda, mis neid ümbritseb ja tahavad uuesti olla osalised kõiges selles.

See kõik koormab Amburit ja nüüd, pimedama aja tulles tunneb ta, et seda kõike on lihtsalt liiga palju ja ta tahab pisut aega maha võtta ja rahulikumalt olla. Tähed näitavad, et Amburid sukelduvad seetõttu sellel nädalal vaimsesse maailma ja püüavad ühendust saada oma sisemise minaga.

Paljud Amburid saavadki oma sisemise minaga ühendust ja nähtud pilt hirmutab neid nii hullusti, et paljudest neist ei pruugi enam isegi inimlooma enam saada. Võib julgelt väita, et pärast seda vaimset nädalat ei ürita enam ükski Ambur olla rahulikult ja püüda ühendust saada oma sisemise minaga. Lihtsam on joosta ringi tühjal väljal ja püüda tuult.

Soodne aeg osta uued matkasaapad või jooksutossud.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Erinevalt teistest tähtkujudest tuleb Kaljukitsedel kõige reaalsem ja realistlikum nädal. Nende nädal on täis äärmiselt konkreetseid tegevusi, mis kõik vaja ära teha ja saavutada.

Kaljukits pole kunagi olnud eriline unistaja või pilvedes hõljuja aga sellel nädalal on Kaljukitsedel tunne nagu oleks keegi keeranud gravitatsiooni kolmekordseks, sidunud nende jalad ketiga maa külge, pannud selga raske raudvesti ja pähe raudalasi - nii kahe jalaga maa peal tunneb Kaljukits end sel nädalal.

Tähed näitavad ka, et kui Kaljukits ei soorita teatud reaalseid tegevusi sel nädalal, siis võib tal halvasti minna - isegi nii halvasti, et ta võib kaotada oma partneri, töö, auto ja lapsed. Seega on äärmiselt tähtis, et Kaljukits tegeleks sel nädalal konkreetsete null bullshit reaalsete asjadega, et asjad laabuks.

Toome mõned näited, et Kaljukitsed aru saaksid:
-Ärkama hommikul üles
-Käima tööl
-Toitma lapsi
-Autoga sõites seda ka juhtima
-Tööl tööd tegema
jne jne jne

Soodne aeg on vaadata peeglisse ja öelda kõva häälega - keep it real, Kaljukits!

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Kõik Veevalajad võiksid sel nädalal persse käia, in corpore!

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalasid ootab suurepärane nädal - neil õnnestub absoluutselt kõik, mis nad ette võtavad. Kalad võivad üle pika aja öelda ise ka, et tunnevad end tõepoolest kui kala vees kõiges, mis nad teevad.

Asjad lausa lendavad nende käes ja see on tõsi. Pereelu- easy. Tööelu - pole midagi kergemat. Suhted - kõik laabub koheselt. Maxima müüjad- naeratavad Kaladele.

Kui Kaladel läheb sel nädalal auto katki, siis just remonditöökoja ees. Kui vihma hakkab sadama, astuvad Kalad just tuppa. Kui Kaladel saab raha otsa, komistavad nad tänaval paksu rahakoti otsa. Vallalised Kalad upuvad vastassugupoole tähelepanusse ja omasugupoole kadedatesse pilkudesse.

Just Kalad on need, kes lähevad ülitühja kõhuga tühja külmkapi juurde ja leiavad sügavkülmast jää alt kõige maitsvamad Siberi pelmeenid.

Ühesõnaga Kaladel õnnestub sel nädalal kõik ja nemad on just selle nädala Õnnetähemärk!

Tähed näitavad siiski ka seda, et Kalad peaksid kangete narkootikumide tarbimisele nädala lõppedes piiri peale panema - panite nädala hullu, aitab küll!

Kommentaarid (19)

 • Lauri

  20. nov. 2018 - 00:30

  Üle pika aja sain korralikult südamest naerda! Hea tekst!

  Vasta
 • Kana

  26. nov. 2018 - 10:53

  Väga hea, käisin juba ammu perses ära

  Vasta
 • reformar tu casa

  18. apr. 2023 - 19:01

  I have taken notice that in digital camera models, specialized sensors help to {focus|concentrate|maintain focus|target|a**** automatically. These sensors regarding some digital cameras change in in the area of contrast, while others make use of a beam of infra-red (IR) light, specially in low lighting. Higher standards cameras oftentimes use a mixture of both systems and may have Face Priority AF where the camera can ‘See’ the face while keeping focused only upon that. Many thanks for sharing your opinions on this blog.

  Vasta
 • merchant services agent

  17. mai 2023 - 18:42

  Attractive portion of content. I simply stumbled upon your website and in accession capital to say that I get actually enjoyed account your weblog posts. Anyway I will be subscribing to your augment or even I fulfillment you get entry to consistently fast.

  Vasta
 • credit card processing iso programs

  18. mai 2023 - 14:29

  I like the helpful information you supply in your articles. I?ll bookmark your blog and take a look at once more here regularly. I am relatively certain I?ll be informed many new stuff right right here! Best of luck for the following!

  Vasta
 • Reformas de seguridad social

  19. mai 2023 - 08:47

  I like what you guys are up also. Such intelligent work and reporting! Carry on the superb works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it’ll improve the value of my web site 🙂

  Vasta
 • Headache relief

  20. mai 2023 - 15:12

  It’s my opinion that a foreclosures can have a major effect on the borrower’s life. Property foreclosures can have a 7 to a decade negative impact on a debtor’s credit report. A new borrower who have applied for a home loan or almost any loans for instance, knows that a worse credit rating is definitely, the more complicated it is to get a decent bank loan. In addition, it could possibly affect any borrower’s capability to find a decent place to let or rent, if that will become the alternative property solution. Thanks for your blog post.

  Vasta
 • Employee benefits

  20. mai 2023 - 20:13

  Terrific paintings! This is the kind of information that are meant to be shared around the net. Disgrace on the seek engines for now not positioning this post higher! Come on over and discuss with my web site . Thanks =)

  Vasta
 • Traffic control flaggers

  20. mai 2023 - 23:49

  Thanks a bunch for sharing this with all of us you really know what you are talking about! Bookmarked. Kindly also visit my website =). We could have a link exchange agreement between us!

  Vasta
 • Rose bouquet

  21. mai 2023 - 14:21

  I do not even know how I ended up here, but I thought this post was good. I do not know who you are but definitely you are going to a famous blogger if you are not already 😉 Cheers!

  Vasta
 • 日本集運

  22. mai 2023 - 14:08

  Thanks , I’ve recently been searching for info approximately this topic for a long time and yours is the best I have came upon till now. However, what in regards to the bottom line? Are you positive about the supply?

  Vasta
 • ikariajuice.com

  23. mai 2023 - 00:47

  Hello, i think that i saw you visited my website so i came to ?return the favor?.I’m attempting to find things to improve my web site!I suppose its ok to use some of your ideas!!

  Vasta
 • khabarein.com

  25. mai 2023 - 11:05

  hello there and thank you for your information ? I have definitely picked up anything new from right here. I did however expertise several technical points using this site, since I experienced to reload the web site many times previous to I could get it to load properly. I had been wondering if your web hosting is OK? Not that I’m complaining, but slow loading instances times will very frequently affect your placement in google and can damage your high-quality score if advertising and marketing with Adwords. Well I?m adding this RSS to my e-mail and could look out for much more of your respective fascinating content. Ensure that you update this again very soon..

  Vasta
 • Ide Furniture

  26. mai 2023 - 04:48

  My brother recommended I might like this web site. He was totally right. This post actually made my day. You can not imagine simply how much time I had spent for this info! Thanks!

  Vasta
 • situs porno

  26. mai 2023 - 21:15

  What I have constantly told men and women is that while looking for a good on-line electronics retail store, there are a few variables that you have to take into consideration. First and foremost, you want to make sure to find a reputable and also reliable shop that has picked up great evaluations and scores from other people and business sector people. This will make sure that you are getting through with a well-known store that delivers good support and aid to its patrons. Thanks for sharing your notions on this web site.

  Vasta
 • how much does it cost to start a payment processing company

  27. mai 2023 - 10:52

  Thanks for your article. I have often noticed that a lot of people are eager to lose weight as they wish to appear slim and also attractive. On the other hand, they do not generally realize that there are other benefits for losing weight in addition. Doctors state that overweight people are afflicted with a variety of health conditions that can be directly attributed to their particular excess weight. The great thing is that people who definitely are overweight and also suffering from several diseases can reduce the severity of their particular illnesses through losing weight. It’s possible to see a steady but noted improvement with health when even a minor amount of weight reduction is accomplished.

  Vasta
 • credit card processing agent salary

  28. mai 2023 - 19:03

  I found your blog website on google and test a number of of your early posts. Proceed to keep up the very good operate. I simply extra up your RSS feed to my MSN Information Reader. Searching for ahead to reading more from you afterward!?

  Vasta
 • jokowi kontol

  29. mai 2023 - 02:27

  You could certainly see your skills in the work you write. The world hopes for more passionate writers like you who aren’t afraid to say how they believe. Always follow your heart.

  Vasta
 • situs porno

  29. mai 2023 - 06:10

  Hi, Neat post. There is an issue along with your website in internet explorer, might test this? IE still is the market leader and a huge element of people will pass over your excellent writing due to this problem.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles