Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop, 24.september – 30.september


Jäär

21. märts - 20. aprill

Sinu elu on siiani olnud üks suur seiklus ja uus nädal ei tule erand. Kui sa muidugi pead seikluseks seda, et tõused kell 7, käid 8-17ni kontoritööl ja peale tööd jood end masendusest pildituks, et kõike samamoodi uuel päeval alustada. Ära muutu - ühiskond vajab ka sinusuguseid!

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sul tasub sellel nädalal võtta elu veel tõsisemalt kui sa seda seni võtnud oled. Tähed näitavad, et ainult tõsidus ja tõsidus ainult viivad sind sihile. Teistel on elu lõbusam ja tsillim aga sinu koormaks on olla tõsine. Stay tõsine!

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Võib juhtuda, et sel nädalal tunned end tühja käsnana, sest kõik tahavad sinult midagi. Aga ära muretse, see näib ainult sulle nii. Nii tühiselt inimeselt ei taha tegelikult keegi midagi ja see peaks olema positiivne uudis sulle.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Tähed näitavad, et erinevalt eelnevatest nädalatest võib sel nädalal juhtuda ime ja keegi pöörab sulle tähelepanu. Tähed näitavad ka seda, et see võib kõige tõenäolisemalt olla kiiruskaamera.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Sa oled aktiivne ja teed palju. Kõik näevad seda ja kiidavad. Sest lolli tulebki kiita, et ta kõigi eest töö ära ikka teeks. Jätka samas vaimus.

Neitsi

23. august – 22. september

Tähed näitavad selgelt, et sel nädalal pead alustama sporditegemisega. Aga vaata ette, et sa ei tegeleks mingi sellise spordialaga, mis nõuab liigutamist. See sulle ei sobi.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Tööl on sul peal meeletu tempo ja ega koduski parem pole. Sa ise arvad, et kui hästi kiiresti palju asju teed, siis kõik hindavad sind aga kahjuks on reaalsus teine. Püüa vähem tempokam olla ja proovi näiteks veeta üks päev aegluubis. Mis sellest kasu oleks, tähed ei näita.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Tähed näitavad väga spetsiifiliselt, et sel nädalal murtakse sinu korterisse või majja läbi akna. On oluline märkida, et need Skorpionid, kes elavad näiteks 13.korrusel, ei saa ka siiski end ohutult tunda sama asja eest.

Ambur

22. november – 21. detsember

Suvi on läbi ja sellega on läbi ka sinu suured pendeldamised. Kurb sinu sõprade ja tuttavate jaoks on aga see, et sinu suuvärki sügis ei peata ja nad peavad seda edasi kannatama. Katsu vahel rohkem vait olla ja endast targemaid kuulata. Ehk siis kõiki.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

See nädal on sinu nädal! Sa oled ilus, loominguline, töökas, edukas ja supervormis. Tähed näitavad, et see kõik siiski muutub teisipäevaks, kus kõik on vastupidine. Teisipäeval saad sa nimelt kaineks kolmepäevasest joomingust.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Kui oled vaba ja vallaline, siis tee teistele teene ja jää iseendaks ja iseendale kindlaks ka sel nädalal! Kui oled suhtes, siis sama. Ühesõnaga, sind pole kellelegi koormaks vaja sel nädalal.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kaladel tuleb sel nädalal kõige raskem nädal, sest tähed näitavad konkreetselt surma. Tähed ei näita siiski nii konkreetselt, et saaksime siin millegi spetsiifilise eest hoiatada. Ühesõnaga, kui te, Kalad kuulete sel nädalal koputust uksel, siis on see kõige tõenäolisemalt surm.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles