Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop, 3.-9. detsember

Tähed on ainukesed, keda sa siin maailmas TEGELIKULT uskuda saad!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jääral tuleb ootamatusi täis nädal.

Ootamatult saabub Jääral hommikune äratuskell. Veel ootamatult avastab Jäär, et ta peab minema oma mõttetule tööle.

Osasid Jäärasid, kes eelmisel nädalal palka ei saanud, tabab veel ootamatult see summa, mida sinu tööandja palgaks nimetab ja sel nädalal sinu pangakontole kannab. Seda on jälle vähendatud.

Ootamatult ei tule Jäärale ka tema mõttetud töökaaslased, kes teevad nägu, et neile meeldib sinuga koos tööd teha.

Ootamatult tuli Jäärale talv, lumi ja külm. Ootamatult ei lähe käima hommikuti tema auto, mis on mõttetu pann. Ootamatult on teed tööle minnes libedad ja tegelikult teistele üsna oodatult paneb Jäär oma autoga ka matsu sel nädalal. Jäära enda jaoks tuleb see muidugi äärmiselt ootamatult.

Ainuke asi, mis Jäärale sel nädalal ootamatult ei tule, on maksud, mis viivad vägagi oodatult kogu tema raha kontolt.

Tähed soovitavad Jääral sel nädalal rahulikult võtta ja püüda vältida ootamatusi.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnn on sel nädalal koos õnnega. Võib isegi väita, et Sõnn võibki leida oma õnne sel nädalal.

See kehtib siiski ainult nende Sõnnide puhul, kes elavad koos kellegi naisterahvaga, kelle nimi on Õnne ja kes tuleb sel nädalal lihtsalt koju. Mitte mingit muud õnne Sõnnile siiski tulemas pole.

Miks tähed näitasid horoskoobi alguses väikese tähega õnne, pole teada. Pole ka meie asi kritiseerida tähtede tegemisi ja arvamisi.

Seega on Sõnnid üks kaheteistkümnest tähemärgist, kellel pole sellel nädalal mitte kui midagi head oodata.

Tähed näitavad, et Sõnnil tasuks sel nädalal eriti eemale hoida järgmistest tähemärkidest: Jäär, Kaksikud, Vähk, Lõvi, Neitsi, Kaalud, Skorpion, Ambur, Kaljukits, Veevalaja ja Kalad, Kõigi teistega peaks enamvähem okei olema läbisaamine. Ah ei, vabandust, tähed näitavad, et Sõnnidel tasuks sel nädalal ka teistest Sõnnidest igaks juhuks eemale hoida. Vot nüüd on korrektne.

Soodne aeg külastada rahvaüritusi.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikuid ootab sel nädalal kolimine.

Seda näitavad tähed väga konkreetselt ja kusjuures absoluutselt kõigile Kaksikutele.

Seega kui näete tänaval, maal, naabri juures, ükskõik, kus mingit suuremat sorti kolimist, siis teate - tegemist on Kaksikutega, kes on kõige sõnakuulelikum tähemärk ja kes puhtalt selle horoskoobi peale juba pakib asju ja helistab maaklerile.

Kuna Kaksikud on sel nädalal äärmiselt hõivatud oma kolimisega, siis muud tema elus olulist sel ajal toimuda ei saakski. Ainult lõputu pakkimine, tassimine kolimisautosse, siis uude kohta tassimine, lahtipakkimine ja siis endal juuste väljakakkumine peegli ees, et kuidas saadi jälle olla nii lollid, et puhtalt tähtede järgi sai jälle kolimistee jalge alla võetud.

Aga on liiga hilja - te sündisite Kaksikutena ehk äärmiselt kergeusklikena ja seda taaka kannate elu lõpuni.

Soodne aeg minna küsima Maximast pappkaste. Teid tuntakse seal juba niikuinii ja nende saamine pole mingi probleem.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähid peaksid alustama sel nädalal mingisugusel kujul revolutsiooni.

Olgu see siis väikene või suur aga tähed näitavad, et seda oleks mõistlik teha. Kuna Vähid on tuntud kui äärmiselt kohusetundlikud inimesed ja nad soovivad harva minna vastuollu teistega, siis on ka nende arusaamad revolutsioonist natuke teistsugused kui teistel tähemärkidel.

Väikeseks revolutsiooniks Vähi puhul loetakse seda, kui sa astud vastu süsteemile ja näiteks ei ärka kell 6.00 nagu sinu äratuskell seda soovib. Kuna sa oled ikkagi Vähk ja pole loll, siis paned sa äratuskella 5.55ks. Viva la Revolucion!

Suureks revolutsiooniks võiks Vähi puhul lugeda seda kui ta jätaks oma tööl ülemuse otsese töökäsu tegemata. Kuna ükski Vähk ilmaski seda teha ei julgeks, siis lahendab Vähk selle sel nädalal nagu ikka - omamoodi. Nimelt loeb Vähk ülemuse soovi juba viimase silmadest ja täidab selle enne kui ta käskidagi jõuab. Nii on Vähk taas astunud süsteemile vastu ja korraldanud revolutsiooni. Viva la Revolucion!

Soodne nädal lugeda Wikipediast mõne vana revolutsiooni kohta mõnda huvitavat fakti.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvid on sel nädalal mures ja murelikud.

Põhjuseid, miks Lõvid mures ja murelikud on, ei pea kaugelt otsima. Inimesed kipuvad ikka aasta lõpus tegema kokkuvõtteid aastaid ja vaatama tagasi aastale - et mida sai tehtud, kes sai mida tehtud, kellega koos sai mida tehtud ja kes mitte midagi ei teinud.

Inimesed löövad kokku vanad arved, püütakse lukku panna vanu asju ning meenutatakse kõige väiksemaidki detaile, mis aitaks aasta kokku võtta nii, et see oleks võimalikult ausalt kokku võetud.

Ja kuna Lõvid pole üldjuhul lollid (väljaarvatud siis, kui nad on seda), siis tajuvad Lõvid praegu üsna selgelt, et nii kodus, tööl kui ka sõprade hulgas hakkab maad võtma arvamus, et seltskonna, töökollektiivi või pere persevest on just Lõvi, kes pole aasta otsa teinud ainult muud kui mölisenud, keeranud sitta, teinud mitte midagi ning olnud lihtsalt täistont kõigiga, tehes samal ajal head nägu.

Jep, Lõvidel on sel nädalal ja tegelikult tervel kuul asjad ikka päris perses.

Neitsi

23. august – 22. september

Pärast pikka kaalumist otsustasid tähed, et ainuke, kes peab ilma taevaste nõuanneteta sel nädalal hakkama saama, on Neitsi.

Head Neitsid, vaadake siis ise, kas jääte ellu või ei jää. Inimkond ei kaota teisel puhul midagi, kuid võidab palju: vähem suid on toita.

Ja kui inimkond peaks valima, kelle suud need on, mis kaovad, siis pole ju kellelgi kahtlustki - Neitside suud.

Ehk siis, head Neitsid, kui te nädala pärast veel elus olete, siis noh, nii läks.

Kui teid elus pole, siis saab kogu elu Maal jätkuda hulga paremini ja rohkemate ressurssidega. Kui nii läheb, siis aitäh teile senise olemasolu eest ja head teed!

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud peaksid sel nädalal võtma õppust oma nimest. Ei mitte sellest, et su nimi on Jüri või Annika. Mida kuradit sellest õppida oleks?

Õppima peaksite sellest, et teid kutsutakse Kaaludeks ja te peaksite sel nädalal kõike senisest rohkem kaaluma.

Peaksite kaaluma üle kõik toidu, mis te poest ostate ning peaksite üle kaaluma oma kodulooma. Kaaluge üle ennast ja kaaluge üle naabrid. Kaaluge üle, kas te sobite oma praegusele töökohale ja kaaluge seda, kas parem on hommikul sooja voodisse jääda või minna sinna tööle, kus sa ei saa mitte midagi muud kui ainult vatti.

Ehk siis tähed näitavad, et rapsige sel nädalal vähem kui seni ja käituge rohkem enda nime järgi ja kaaluge asju ja otsuseid rohkem senisest. Mis sellest kõigest kasu on, tähed ei näita ja ei peagi sulle näitama. Tähed lihtsalt ütlevad, et Kaalud peavad sel nädalal rohkem kaaluma. Ja kõvasti rohkem kui seni.

Soodne aeg kõige kaalumiseks.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Tähed andsid sel nädalal äärmiselt selgelt mõista, et ainukesed, kelle kohta nad mitte mingit infot välja ei anna, on Skorpionid.

Kui uurisime tähtedelt, et milles asi, teiste kõigi kohta tuli ju ainult puhast kulda ja inimestele nädala üleelamiseks väärtuslikku infot, siis pika lunimise peale selgus, et keegi Skorpionidest olevat käitunud eelmisel nädalal äärmiselt mitteskorpionilikult ehk siis petnud inimesi.

See Skorpion olevat olnud terve nädala inimeste vastu viisakas, avanud uksi ja toonud töökaaslastele lilli. Ta olevat teretanud viisakalt kõiki inimesi ning olevat teinud pai kodutule loomale. Ta olevat tänanud kassiiri poes ja annetanud kodutule raha. Ehk siis see Skorpion käitus nii nagu tavalised teised tähemärgid ikka tavaliselt käituvad aga nii ei käitu ju mitte ükski Skorpion! Ta pettis inimesi ja üritas varjata asjaolu, et ta on tähemärkide põhipersevest ehk Skorpion!

Tähed näevad kõike ja kõiki, jätke see kord juba meelde. Tähed mainisid ka, et kui see Skorpion, kes oma tegelikku iseloomu ja käitumist varjas, jätkab sarnast käitumist ka sel nädalal, siis kannatavad kõik Skorpionid ja enam nende tuleviku kohta mingit infot ei laeku. Selge?

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburid on ainukesed, kelle kohta tähed ei näita sel nädalal mitte kui midagi.

Ja see võib tähendada tavaliselt nende puhul ainult ühte - neil läheb erakordselt hästi.

Sest Amburid on ühe vähesed inimesed, keda ei pea tähed aitama nagu abituid vastsündinud kutsikapoegi. Nad saavad endaga hakkama suurepäraselt ja tavaliselt neil veab. Ja kui Amburil veab, siis ikka roppu moodi.

Ükskõik, mis jama sisse nad satuvad, kuidagi leiavad nad sealt alati väljapääsu. Ühtegi teist tähemärki pole tähed niimoodi õnnistanud nagu nad on seda teinud Amburiga.

Aga kuna tegemist on ikkagi ettearvamatute tähtedega ja need ei näita Amburite kohta sel nädalal midagi, siis tegelikult võib neil minna ka erakordselt sitasti. Ilmselt siiski viimane ongi õige.

Jah, nii ongi. Nojah, edu siis.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitsed on sel nädalal õnnega koos!

Sest uskumatul kombel ei näita tähed Kaljukitsedele mingeid umbmääraseid teemasid ega anna mingeid umbmääraseid soovitusi. Vastupidi - tähed on sel nädalal Kaljukitsede osas nii konkreetsed, et see võtab lausa sõnatuks ja ausaltöelda hirmugi nahka.

Nimelt näitavad tähed, et kolmapäeval, 5.detsembril hakkavad Kaljukitse jälitama kaks meest. Ühel mehel on seljas must jope ja roheline müts, teisel on seljas pruun nahktagi ning peas nokamüts, kirjaga KARHU. Mehed on päris kindlasti kurjategijad ja neil on Kaljukitsega väga hullud plaanid. Tähed näitavad, et neil mõlemal on kaasas suur nuga. Kuskil kolmapäeva pärastlõunal saavad pätid ka Kaljukitse kätte ja pussitavad teda korralikult. Kaljukits saab oluliselt viga aga pääseb sellest siiski tänu moodsale meditsiinile eluga.

Ainuke asi, mida tähed ei näita, on see, et kes täpselt Kaljukitsedest sellise asja osaliseks saab sel nädalal. Ehk siis hirmul ja valvel peaksid kõik Kaljukitsed olema.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajad peaksid sel nädalal olema äärmiselt ettevaatlikud oma rahaasjades.

Tähed näitavad, et mingi suuremat sorti jama on tulemas Veevalajate ja rahadega. On võimalus, et kaotad näiteks poodi minnes ja taskust raha välja võttes sinna ununenud kümneka või siis näiteks juhtub see, et kui hakkad kodus hoiupõrsasse raha juurde panema, siis viimane kukub kogemata maha ja läheb kildudeks.

Võid ka juhtuda, et see rahajama on seotud sellega, et mõni sõber helistab sulle ja ütleb, et tahab vana võla tagasi maksta aga maksab 20 euro asemel ainult 15 eurot tagasi või siis antakse Veevalajale poes sente vähem tagasi kui tegelikult peaks.

Kuid kui täpsemalt üle küsisime tähtedelt, siis näitasid need, et Veevalajatel tõepoolest tuleb rahajama sel nädalal aga pisut hullem siiski kui algselt arvasime - paneme siia kõige tõenäolisemad stsenaariumid juhtumise tõenäosuse järjekorras: 1.Veevalaja kaotab töö ja seega ka sissetuleku. 2.Veevalaja auto põleb maha ja see maksis palju raha. 3.Veevalaja pank läheb pankrotti ja Veevalaja kaotab kogu kontol olnud raha.

Sitt nädal jah tulemas Veevalajale, pole kahtlustki.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalade peaksid sel nädalal tegema inventuuri oma armuasjades.

Pole mitte mingi saladus, et Kalad on pikka aega olnud armastuses õnnetud ja just nüüd oleks Kaladel õige aeg:

kogu see armusuhteasi põhjalikult üle vaadata,
detailid endal selgeks teha,
uurida täpselt, mis seisus ollakse,
panna kirja miinused ja plussid,
saada kokku ja arutada läbi oma armusuhte teise poolega oma hetkeseis,
käia ja küsida nõu suhteeksperditelt,
minna käia sõbrannadega kohvil ja saada neilt parimat nõu,
helistada vanaemale ja saada temalt veel viimased nõuanded,
võtta kaasa kuldsõrmus ja lipata läbi veel nõia juurest ja lasta ennustada armusuhtetulevikku

ja siis pärast kõike seda teha mitte midagi ning jätkata ikka samaviisi ehk siis kannatades. Sest te olete Kalad ja te nii teetegi oma armusuhetes.

Soodne aeg mõelda oma armastatu peale.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles