Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala kõige konkreetsem horoskoop, 23. – 29.september

Tähed eksivad muidu harva. Aga seekord see nii on. Või pole. Otsusta ise! EI, tähed ikka otsustavad!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Tähtede sõnul kehtib Jäära puhul sel nädalal vanasõna "Tasa sõuad, kaugele jõuad".

Seega kui Jäär sel nädalal endale mingisugust sõudepaati ei muretse ning sellega kuhugi veekogule sõudma ei lähe, pole tal lootustki, et ka teised asjad elus tal mingis suunas arenevad.

Soodne aeg sõudepaadi või vähemalt sõudeergomeetri ostuks.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Tähed näitavad, et sel nädalal peab Sõnn absoluutselt kõik oma tegemised sättima vanasõna "Vara üles, hilja voodi, nõnda rikkus majja toodi".

Seega kui Sõnn ennast nüüd kokku ei võta, siis mingit rikkust majja oodata ei ole. Tähtede sõnul tuleb Sõnnil kuidagi see äärmiselt pikk päeva ära kannatada sel nädalal ja siis peaks ka mingisugune rikkus majja tulema. Tähed ei näita samas, et ärkveloleku ajal rikkuse saamiseks mingit tööd tegema peaks - lihtsalt piisab ka kaua üleval olemisest.

Soodne aeg osta korralik äratuskell.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Tähed näitavad, et sel nädalal peavad Kaksikud olema äärmiselt ettevaatlikud, sest neile määrasid tähed vanasõnaks "Kerge maha kukkuda, raske üles tõusta".

Muidugi ei tähenda see mitte kui midagi muud kui et tulemas on mingi suurematsorti banaanikoorel või trepil libisemine. Kaksikutel pole nüüd mõtet hakata banaanikoori paaniliselt otsima - tuleb see, mis tulema peab ehk täiskeha lahas.

Soodne aeg kipsile joonistamiseks markereid osta.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Tähed näitavad, et Vähi puhul kehtib sel nädalal vanasõna "Enda silmis pindu ei näe aga teise silmis palki näed".

Tähtede sõnul tähendab see Vähi jaoks ilmselt erakordselt võika vaatepildi osaliseks saamist, kus algselt lendab pind silma Vähile endale ja siis lendab palk silma mingile teisele tähemärgile, tõenäoliselt Skorpionile, sest nemad on persevestid ja on selle ära teeninud.

Soodne aeg vältida igasuguseid mööblipoode ja saekaatreid.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Tähed näitavad, et sodiaagimärkide üht juhmimat tegelast Lõvi saadab sel nädalal vanasõna "Narri põldu üks kord, põld narrib üheksa korda vastu".

Tähed selgitavad, et mingil põhjusel kogunevad kõik Lõvid sel nädalal põldude äärde ning hakkavad neid kooris narrima. Kuid nagu vanasõnagi ütleb, hästi see ei lõpe. Tähtede sõnul ei meeldi taoline veider omaalgatuslik tegevus põllumeestele, kes Lõvidel üheksa korda järjest kere kuumaks kütavad.

Soodne aeg maaõhku hingata.

Neitsi

23. august – 22. september

Tähed viitavad, et Neitsit saadab sel nädalal kõikjal vanasõna "Raske õppustel, kerge lahingus".

Tähtede sõnul tähendab see lihtsustatult seda, et Neitsi on õpiraskustega puupea. Vaatamata sellele, et talle miski külge ega pähe ei jää, mida ta õpib, suudab ta kõigele vaatamata kuidagi elus hakkama saada.

Soodne aeg teha rohkelt uinakuid, sest siis aju puhkab ja mälu paraneb. Mitte küll Neitsi, sest ta oli ja on puupea aga teistel küll. Neitsi on lihtsalt magades vait ja seega tundub ka targem kui ta on.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Tähed näitavad, et Kaalud peaksid eriti tähelepanelikud olema sel nädalal ja kuulama tähti, sest Kaalud peavad arvestama vanasõnaga: "Räägi, mis tõsi ja söö, mis küps!"

Kui tõe rääkimisega pole Kaaludel mingit probleemi ja üleüldse rääkimisega, siis söömisega on Kaaludel tõsised probleemid. Kuna nad on ahned ja mitte just kõige kirkamad kriidid karbis, siis söövad nad kõike, mis ette jääb - ka teised kriidid karbist ära. see aga omakorda tähendab Kaaludele pikki WC-s oksendades veedetud tunde, sest ikka ei suuda Kaalud jälgida süües seda, mis küps ja topivad igasugust jama endale suhu.

Soodne aeg värskendada oma peldikulugemise lektüüri.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpioniga on asjad ikka väga selged, ütlevad tähed.

Hea Skorpion, kui sa julged, siis vaata Vähi alt, mis sind sel nädalal ees ootab. Sinu kohta kehtib sel nädalal vanasõna "Kuidas mees, nõnda palk". Niipalju siis tähed vihjeks andsid.

Soodne hetk osta mootorsaag.

Ambur

22. november – 21. detsember

Tähed näitavad, et Amburil on sel nädalal suuremat sorti jama kaela tulemas. Nimelt saadab Amburit sel nädalal vanasõna "Ega töö konn ole, et eest ära hüppab".

Tähtede hinnangul on Ambur piisavalt intelligentne, et sellest aru saada ja jätab töö kus seda ja teist. Aga nagu ikka - igal teol on tagajärjed. Kuna Ambur saab aru, et töö eest ära ei hüppa, siis kergesti tähelepanu kaotav ullike nagu ta on, hakkab ta hoopis konna taga ajama. See aga ei pruugi sugugi meeldida Keskkonnainspektsioonile, kes võib Amburit loomapiinamise eest karistada.

Soodne aeg mitte loomi piinata.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Tähed näitavad, et Kaljukitse saatev vanasõna sel nädalal on "Magaja koer ei taba varast".

Tähtede sõnul peavad Kaljukitsed olema seega sel nädalal eriti tähelepanelikud, sest päris kindlasti Kaljukitse sel nädalal ühel või teisel moel röövitakse. Ja päris kindel on ka see, et Kaljukitse koer Pontu magab selle kas siis täielikult maha või aitab varastel Kaljukitse aastatega kogunenud saaki isegi välja tassida.

Soodne aeg koera toiduportsjoneid drastiliselt vähendada - näljas koer nii lihtsalt ei maga, vaid ulub terve öö ja peletab sellega ka röövlid eemale.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Tähed näitavad, et füüsiliselt läheb sel nädalal üsna kehvasti ka Veevalajal. Nimelt on tema vanasõnaks sel nädalal "Omad vitsad peksavad kõige valusamini".

Tähtede sõnul ei tähenda see siiski mitte midagi ülekantud tähenduses, vaid just seda, et Veevalajad peksavad end ise sel nädalal saunas mitte siis vihaga, vaid vitsaga triibuliseks. Mis põhjusel võtab Veevalaja sauna kaasa vitsad aga mitte vihad, tähed siiski ei avalda. Ju need Veevalajad parajad juhmardid on, et vahet ei tee.

Soodne aeg end sel nädalal üldse igaks juhuks mitte pesta.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kõige paremini läheb sel nädalal Kaladel, sest nende vanasõnaks sel nädala on "Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad".

Tähtede sõnul on Kalad sel nädalal tunnistajaks millelegi eriti uskumatule - nimelt satuvad nad peale rääkivatele, õigemini siis sõimlevatele kööginõudele. Kui Kaladel pole kodus ei pada ega katelt, siis peaks ta need otsekohe muretsema, et taolist ilmaimet maha ei magaks.

Soodne aeg hoida kaamerat pidevalt enda läheduses, sest kui see eelnev kõik juhtub ja Kalad selle ka linti saavad, siis saab selle juba suure raha eest meediale maha müüa.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles