Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala täpseim (tervise)horoskoop, 2. – 8.detsember

Tähtedele ei tasu valetada, nemad teavad tõde niikuinii. Ainult endale võid sa valetada.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Sinu tervisega on sel nädalal lood kehvad, seda ütlevad tähed kohe ära, et sul poleks hiljem mingit hädaldamist, et miks keegi varem ei öelnud.

Tähed näitavad, et ainuke organ, mis sul sel nädalal alt ei vea ja tööd jätkab, on sinu suuvärk. Kummalisel kombel on see ka põhjuseks, miks teised organid alt annavad - sulle antakse suu pruukimise pärast korralikult kere peale, mis su tervise üsna kehvaks teebki kokkuvõttes.

Soodne nädal endale kõrsi osta, sest läbi nende hakkad sa toitu tarbima.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sinu tervisega läheb oluliselt paremini kui näiteks Jäära omaga. Tähtede sõnul võib just Sõnnil sel nädalal tervisega kõige paremini minna.

Tähed näitavad, et tõenäoliselt kukud sa kohe nädala esimeses pooles libedal jääl ja kohe nii õnnelikult, et otse kooma. See tähendab sinu jaoks mõnusat mitmenädalast vedelemist, toidetakse, pestakse ja kasitakse sind teiste poolt ja sina näed samal ajal mõnusat und. Ära siis pikalt muretse - kui sa üles lõpuks ärkad, siis on sinuga kõik korras taas. Lihtsalt see kukkumise asi on kindlasti väga valus.

Soodne aeg puhkuseks. Sest seda teed sa niikuinii.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikutel läheb sel nädalal kehvasti - kuna neil oli enne see tervisekene natuke põdurakene, siis nüüd läheb asi ainult hullemaks, sest väljas on nüüd külm ja Kaksikud korjavad üles absoluutselt iga haiguse, millele nad vähegi oma käpad taha saavad.

Tähtede sõnul pole Kaksikud kunagi olnud erilised hea tervisega hiilgajad, mis aga ei takista neid pidamast end ühiskonna täisväärtuslikeks liikmeteks. Kuna üks korralik ühiskond hoolitseb ka oma nõrkade eest, siis lastakse Kaksikutel häirimatult toimetada ja ka pidada end ühiskonna üheks osaks. Tegelikkuses on Kaksikud muidugi ühed suurimad tervisesüsteemi koormajad. Kuna nüüd on õues külm ja hädasid palju liikvel, siis just Kaksikud korjavad üles kõige rohkem hingamisteede haigusi.

Soodne aeg kopsud puhtaks köhida, sest nüüd tuleb seda köhimist Kaksikutel kõvasti.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähil läheb sel nädalal tervise mõttes suurepäraselt, võiks isegi öelda, et tema on tähemärkidest kõige õnnelikuma saatusega sel nädalal.

Nimelt näitavad tähed, et äärmiselt, rõhutame, äärmiselt suure tõenäosusega saab Vähk endale listeeriabakteri, millest räägib terve riik aga mida keegi pole ise veel näinud ega katsuda saanud. Vähil nüüd see võimalus tekib. Tähtede soovitus Vähile on siis seda tekkivat olukorda täiega nautida - näita listeeriat sõpradele, sugulastele ja muidugi naabritele - kõigile, keda see võiks kadedaks ajada.

Soodne aeg süüa toorest kala, et listeeria kiiremini kätte saada.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvil, kellel on kombeks igal ajahetkel oma paks kere igale poole puhkamiseks maha visata, tabab sel nädalal päris kindlasti külmahammustus.

Tähed näitavad, et kui seni sai Lõvi üsna vabalt igal pool vedeleda, siis sel nädalal võib see osutuda juba pisut problemaatilisemaks, sest väljas on maa külmunud ja lumi maas. Tähed näitavad ka, et kindlasti võtab külm Lõvilt ühe jäseme ära sel nädalal. Aga pole halba ilma heata - kolm on ju veel alles. Hurraaa.

Soodne aeg kargud osta.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsi on sel nädalal kindlasti kõige tervem tähemärk. See tuleneb puhtalt tema iseloomust - ta on hoolikas ja koristab ja küürib ja nühib ja steriliseerib ja mida kõike veel.

Tähtede sõnul tähendab see seda, et Neitsile ei hakka sel nädalal külge mitte ükski haigus, viirus ega muu tema tervisele kahjulik loom. Neitsi on terve kui purikas ja saab sellega kõigi ees ka uhkustada. Kui töö juures on keegi, kellel nina ei tilgu ja kelle köha ei tekita seina pragusid, siis on see just Neitsi. Aga tähtede sõnul kukub Neitsile sel nädalal jääpurikas pähe ja selle tagajärjed on pöördumatud.

Soodne aeg kogu aeg kiivrit kanda.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Ka Kaalud on peaaegu sama terved kui Neitsidki, sest ka nemad püüavad igal hetkel oma tervise eest hoolitseda. Paraku on Kaalud üsna aeglase taibuga ja unustavad täiesti ära oma vaimse tervise.

Nimelt näitavad tähed, et kui teised tähemärgid ägavad sel nädalal erinevate haiguste ja traumade all, siis Kaalude probleemiks saab hoopis nende vaimne tervis. Näiteks on tõenäoline, et Kaalud võtavad töö juures vastu iga töö, mis neile kaela visatakse. Mitte et nad tahaks aga nad on nii kuradi viisakad ja kaaluvad seda pakkumist nii kaua, et kui nad lõpuks otsustanud on, siis on töö neile juba pähe määritud. See paneb omakorda Kaalud väga muretsema ning sealt need vaimsed probleemid ja moodsad stressivärgid ka tulevad.

Soodne aeg hakata manustama kangeid rahusteid.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpion, kes ise juba on mürki ääreni täis, nii lihtsasti haigeks ei jää. Ei murra teda ei külm ega viirused, kes tema verre sattudes niikuinii kohe ära surevad.

Tähed näitavad, et seega ootab Skorpionit ees nädal, kus ainult tema on terve kui purikas ja mitte miski teda ei murra. Kuid tähed näitavad ka, et päris nii lihtsalt ei pääse ka Skorpion. Kuna kõik teised on haiged ja tema terve, siis just tema on see, kelle poole pöördutakse - mine käi apteegis, mine helista kiirabisse, palun seo lahtine haav kinni jne jne. See kõik ajab Skorpioni kiiresti hulluks, sest ta pole harjunud mitte kellegi teise eest hoolitsema ja järsku nõuavad seda temalt kõik. See ajab Skorpionit peast lolliks juba paari tunniga nii hullusti, et temast saab konkreetne juurvili.

Soodne aeg tuba hullumajja kinni ära panna.

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburid on tähemaailma ühed suurimad tuulepead ja seega kui sa näed hommikul ühistranspordis kedagi, kellel ühes jalas kummik, teises naabri kass ning kellel veel pea sampoonine ja käes pesurest, siis võid olla kindel, et see on Ambur, kes kiirustab tööle.

Loomulikult ütlevad tähed, et taolisel kiirustamisel on tagajärjed ja neid saab Ambur sel nädalal ka tundma. Oma luid Ambur siiski ei murra, sest tal on kogu aeg nii kiire ja tal pole selleks lihtsalt aega. Ka ei juhtu midagi tema vaimse tervisega, sest midagi ei saa juhtuda asjaga, mida praktiliselt olemas pole. Ka ei saa Ambur endale külge ühtegi viirust, sest Ambur on selleks liiga loll, et uskuda asju, mida ta oma silmaga ei näe. Aga mis siis Amburi tervisega sel nädalal juhtub? Tähtede sõnul mitte midagi - nende karistus on see, et nad on Amburid ja see on juba piisav.

Soodne aeg korragi nautida seda, et oled Ambur.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitse kohta keeldusid tähed midagi ütlemast, sest see pidi isegi nende paljunäinud silmade jaoks olema liiga hull.

Mõnusat ootamist siis sulle, hea Kaljukits.

Soodne aeg mitte olla Kaljukits.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajal läheb sel nädalal hästi kogu selle tervise teemaga, sest kuna ta on üks tähemärgimaailma suurimad pablajaid, siis on ta end juba varakult kõikvõimalikke ravimeid täis toppinud.

Ja tähed näitavad, et see aitabki - talle ei hakka külge ei viirused, külmetushaigused ega miski muu haigus, mis tema tervisele võiks ohtu kujutada. Ainuke asi, millega Veevalajad siiski tegelema peavad, on nende ravimite arvete maksmisega ja see viib Veevalaja otseteed isikliku pankrotini. Nii et jah, Veevalajad lähevad sel nädalal pankrotti aga vähemalt hea uudis on see, et täiesti tervena.

Soodne aeg vara peitma hakata.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Sul juba on listeeria, mida sa veel tahad?

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles