Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Noor sportlane pole veel otsustanud, kas jätkata jalgpalliga või hakata kõigeeksperdiks nagu tema iidolid Elvis Brauer ja Andero Pebre

Noor jalgpallur on teelahkmel - kas valida sport või olla ekspert igal elualal.
jagamist

9-aastane jalgpallur Kevin Tamm teatas täna hommikul oma emale, et ta pole endiselt otsustanud, et kas jätkab jalgpallitreeningutega või hakkab samamoodi kõigi elualade eksperdiks, nagu seda on tema iidolid, endised jalgpallurid Andero Pebre ja Elvis Brauer.

Kevin Tamme ema Tiia sõnul ei tule talle poja otsustamatus üllatusena, sest alles eile õhtul ei olevat viimane suutnud otsustada, kas pissida potti või voodisse.

Sport või ekspert igal alal

“Ma olen oma elus tõepoolest jõudnud üsna suurele teelahkmele,” tunnistab Kevin (9).

“Treeneri sõnul olen ma saavutanud jalgpallis juba sellise taseme, kuhu tavaliselt jõutakse alles kuskil 13-14-aastasena.”

“Samas olen ma vaadanud ära nii palju TikToki ja Youtube-i videosid, et võiksin hakata sõna võtma ja pakkuma inimestele nende videote põhjal valminud mu enda oma süvaanalüüse praktiliselt ükskõik mis teemal,” arutleb Kevin.

Kevini sõnul on tal laual kaks valikut: kas jätkata jalgpallitreeningutega või hakata kõigeeksperdiks nagu tema iidolid Elvis Brauer ja Andero Pebre, kes samuti olid jalgpallurid enne, kui nad kõikide teemade ekspertideks hakkasid.

“Kui me jätame nüüd sellest valemist kõrvale jalgpalli, siis olen tegelikult veel ühe suure valiku ees – kumba iidolit siis ikkagi peamiseks eesmärgiks võtta? Pebre või Brauer?” mõtiskleb Kevin.

“Näiteks Andero Pebre on väga hästi kursis kogu maailma illuminaatide tegevusega ja üsna tugev ekspert ka vaktsiinide teemal. Aga Elvis jällegi teab rohkem koroonast ja on eriti viimasel ajal tõusnud ka sõjandus- ja Venemaa eksperdiks,” selgitab ta.

“Nii et hetkel on valik veel mul üsna keeruline teha. Ilmselt pean trennis palliga paar korda kõvasti vastu pead saama, et pildi alguses eest ja siis selgeks lööks ja siis saaksin oma lõpliku valiku teha,” leiab Kevin Tamm.

Kevini ema Tiia sõnul toetab ta poega igal juhul, olgu poja valitud suund milline tahes. “Aga enne tuleks sellest voodisse pissimise faasist ilmselt üle saada,” lisab Kevini ema.

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (4)

 • Puuhobune

  23. märts 2023 - 11:19

  Enne ikka vaja kelmusega tegeleda, mingitelt inimestelt raha või muud vara välja pettes. Siis muuda nime, väga oluline! Küll siis Riigikokku valitakse, või tähendab sorry, sul ikka pole nii palju trollidest poolehoidjaid lõppude lõpuks.

  Vasta
 • Oioi

  23. märts 2023 - 12:02

  Põnevuse mõttes võiks Kevin proovida pissida oma iidolite vooditesse. TikTokis vaataksid seda massid.🤣🤣🤢

  Vasta
 • Naljanina

  23. märts 2023 - 12:04

  Jalgpalluritel on hea, kui on kõva pea.

  Vasta
 • Agent

  23. märts 2023 - 12:27

  Kas hakata jalgpalluriks või voodisse pissimise eksperdiks? Valik on sinu. TikTok aitab.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles