Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Oma peaga mõtleja täitis tuntud muusiku oma peaga mõeldud üleskutset ja oma peaga mõeldes jättis kaubad Selveri kassasse

jagamist

Oma peaga mõtleja, kes seisab oma peaga mõeldes lihtinimeste vabaduste eest, täitis eile õhtul oma peaga tuntud muusiku Jaak Aheliku oma peaga tehtud üleskutset ning oma peaga mõeldes, jättis oma peaga väljavalitud kaubad kassalindile ning lahkus oma peaga mõeldes poest.

Toimetusele pole hetkel teada, ka oma peaga kellegi teise oma peaga väljamõeldud üleskutset järginud jätkas oma peaga mõtlemist ka poest väljudes.

Oma peaga tehtud üleskutse

Tuntud trummar Jaak Aheliku oma peaga tehtud üleskutse protestida poodides maskikandmise kohustuse vastu kaupu oma peaga letile kuhjates ja neid siis oma mõtlevast peast demonstratiivselt maski eest rebides sinna jättes on juba leidnud esimesi oma peaga mõtlevaid järgijaid.

Oma peaga mõeldes kauba välja valinud ja oma peaga need kassalindile tõstnud oma peaga mõtlev klient jättis oma peaga valitud kaubad kassalindile ning oma peaga mõeldes lahkus poest.

Eile juhtuski nõnda, et Tallinnas Arsenali Selveris kogus üks oma peaga mõtlev klient kaks kärutäit kaupa ning pani oma peaga enne kauba letile ladumist oma peaga mõeldes maski ette. Kuhjas siis selle oma peaga mõeldes kassalindile, seisis ja jälgis oma peaga mõeldes kassapidaja skaneerimist. Kui üle poole kaubast sai kassast läbi löödud, võttis oma peaga mõeldes maski eest ja soovis oma peaga mõeldes kassapidajale head päeva.

Oma peaga mõelnud tuntud muusik Jaak Ahelik ütles oma peaga mõeldes, et tema oma peaga tehtud üleskutse oli tegelikult nali ja sellest peaks iga oma peaga mõtleja aru saama.

Toimetusele pole siiski hetkel veel teada, kas oma peaga kellegi teise oma peaga väljamõeldud üleskutset järginud jätkas oma peaga mõtlemist ka poest väljudes või lõppes oma peaga mõtlemine kohe, kui teise oma peaga mõeldud üleskutse enam juhiseid oma peaga mõtlemiseks ei andnud.

Kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (6)

 • Kahe peaga

  29. okt. 2021 - 15:22

  Ma siin oma peadega pean aru, et kumma peaga ma mõtlema peaks, kas selle peaga, millel on 2 või selle peaga millel on 1 silm…

  Vasta
 • Tapeedimuster

  29. okt. 2021 - 16:43

  Ja kuigi see pea on täitsa kandiline tuleb teda trööstida: ei ole kandiline, ei ole.

  Vasta
 • holt

  29. okt. 2021 - 18:32

  Üks Murphy seadustest ütleb, et ei ole võimalik teha midagi täiesti lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlik rahvas. See seadus kehtib päris kindlasti ka päriselus – terve mõistusega osa ühiskonnast võib kasvõi nahast välja pugeda aga ei ole võimalik kaitsta debiilikute sõnade ja tegude tagajärgede eest ei ennast ega neidsamu debiilikuid endid 😛

  Vasta
 • tapeedimuster

  30. okt. 2021 - 15:00

  Nagu ta oma üleskutses mainis saab ta sellisest teost naudingu. Vaene mees. Ja selliseid impotente pidi veelgi olema.

  Vasta
 • MK

  31. okt. 2021 - 08:11

  Oma peaga mõtlejast sai oma peaga lolluste elluviija. Ega siin pole muud, kui trahv ja ühiskondlik kasulik nii mõtlejale kui elluviijale, et oma sõnade eest ka vastutada. Elluviija paneb kauba lisaks kopsakale trahvile riiulitesse korrektselt tagasi ja mõtleja iga kord kui keegi selle mõtte ellu viib kutsutakse Selverisse tööle või keeldumise korral istub näiteks nädalavahetuse arestimajas.

  Vasta
  • holt

   31. okt. 2021 - 08:34

   Ei-ei, kus sa sellega, nii ei saa – meil on õigusriik ja demokraatia – meil uitavad eluaegse saanud mõrvar-pedofiilidki linnavahel vabalt ringi, sest neil võis vangimajas ju kurb ja igav hakata, las tuulutavad vahepeal…ja sina tahad sellist räiget vabaduste piiramist nagu kaupade riiulisse tagasi viimine…inimõiguste kohus juba nutab sinu järele…irw

   Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles