Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Pärnus pesti mees julmalt läbi

Kuriteo jäljed.
jagamist

Pühad on alanud traagiliselt – täna hommikul pesti Pärnus mitu korda julmalt läbi 56-aaastane Arvi, kes alguses osutas küll visa vastupanu, kuid pidi lõpuks ikkagi ründajatele all vanduma.

Suur Reede algas vähemalt ühe inimese jaoks seega traagiliselt, kellele juhtunu jätab ilmselt jälje päevadeks.

Miski ei ennustanud, et hommik selliseks kujuneb

Pahaaimamatu Arvi (56) ärkas täna hommikul teadmisega, et on puhkepäev ja tööle ta minema ei pea. Sündmused hakkasid lahti rulluma Arvi elukohas, Suur-Jõe tänaval asuvas vanas kortermajas, kus ta elab koos oma koer Mukiga.

„Hommik nagu hommik ikka – linnud vadistasid akna taga ja päike paistis tuppa – miski ei ennustanud seda, mis tulemas oli,“ meenutab siiani šokis Arvi. „Isegi Muki magas veel.“

„Ühel hetkel prõmmiti täiesti jõust minu uksele ja läksin seda siis pahaaimamatult avama. Uksel seisid vist kõik selle maja naabrid, osasid tunnen hästi, osasid ei tea ma üldse. Vaatasin neid imestusega ja küsisin, et milles asi,“ ütles Arvi.

Arvil kästi kohe riidesse panna

„Ja siis üks neist lõpuks ütles, et Arvi, pane palun riidesse, me viime su nüüd kuhugi, kus me saame su korralikult läbi pesta,“ kirjeldas Arvi naabrite jõhkrat nõudmist.

Siiani šokis Arvi.

„Mul vajus süda saapasäärde! Mõtlesin põgenemise peale aga neid oli ni palju. Pidin nende valvsa silma all siis riietuma ja mind topiti maja hoovis ühte autosse, kus mulle tõmmati kott pähe…või noh, anti kätte kott mingite asjadega – ma avada seda ei julgenud igaks juhuks,“ märkis Arvi.

Edasi läks sõit Karja tänavale, autos istuti vaikides. Arvi aimas halba.

„Ühel hetkel jõudsime Karja tänava sauna ette, kus mind tõmmati jõhkralt autost välja ja kästi majja sisse minna. Seal tõmmati mul riided seljast. Kõik käis väga kiiresti ja sajatuste saatel, et oioi kuidas Arvi nüüd pesta saab,“ kirjeldas mees.

Edasi juhtunust mäletab Arvi ainult katkendeid

„Mäletan seda, et mind talutati leiliruumi, kus mitu tugevamat naabrit hakkasid mind vihtadega peksma. Selleks ajaks olin ma kõik põgenemisplaanid maha matnud ja leppinud oma saatusega. Sealt lohistati mind välja, kus teised haarasid nuustikud ja šampoonid ja hakkasid mind jõhkralt läbi pesema! Siis läks mul pilt eest ära ka, niivõrd šokeeriv oli näha omaenda naabreid minu kallal kasutamas füüsilist vägivalda,“ ütles Arvi.

„Pilt tuli ette alles riietusruumis, kus mulle anti mingid riided, mis haisesid imelikult. Nad väitsid, et need on puhtad. Kätte anti mulle üks külm õlu, ilmselt said nad ise ka aru, millega olid hakkama saanud ja püüdsid juhtunut pehmendada kuidagi,“ meenutas Arvi.

Mees politseisse ei julge minna

„Edasi topiti mind taas autosse ja viidi koju tagasi. Tuppa astudes põgenes Muki kiunudes voodi alla peitu – vaene loomake ei tundnud mind läbi pestuna ära enam! Kergemalt sain hingata alles siis kui naabrid läksid oma kodudesse laiali ja sain oma koduukse nende järel kinni panna – siis vajusin diivanile kössi ja lihtsalt nutsin – minuga ei ole kunagi keegi nii jõhkralt käitunud!“

„Ma ei tea, mis edasi minust saab ja kas sellest toibun üldse,“ mõtiskles Arvi.

Arvi politseisse helistada siiski ei julgenud. „No kes mind seal usub? Seal on ju kõik tuttavad omavahel ja valitseb onupojapoliitika – pärast pesevad politseinikud ka veel mind kambaga läbi – kellele seda veel siis vaja on?“ lisas Arvi.

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (2)

 • K

  20. apr. 2019 - 12:03

  “Pesti” läbi…mis toiming see veel on?!

  Vasta
 • fdzf

  20. apr. 2019 - 14:26

  Mingi pooletoobise vaimukused mis jäävad naljast küll kaugele.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Sina oled juba selle paki, mida sa ei tellinud, pakiautomaadist ära toonud?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles