Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Politsei pidas kinni mehe, kes väitis, et ta sai õhukese poekilekoti lahti esimese korraga

See värdjas väidab, et sai kilekoti avatud esimese korraga!
jagamist

Täna õhtul pidas keskkriminaalpolitsei kinni vanemat tüüpi meesoost isiku, kes väitis teistele poekülastajatele, et ta sai õhukese poekilekoti lahti esimese proovimisega, tekitades sellega poes paanika ja vähemalt ühe poekülastaja koomalangemise.

Kinnipeetud Harald (77) väitis, et ta olevat nipi õppinud selgeks Olav Osolini Facebooki postitusest, politsei seda uskuma siiski ei jäänud.

Pood läks lukku

“Oeh, oeh, oeh, oskan ma hetkel ainult öelda,” kommenteeris juhtunut valvekaameratest pealt näinud Rimi töötaja Matilda, kes viibib siiani tilgutite all.

“Olen siiani šokis, et meie hulgas liiguvad ringi sellised inimesed, kes väidavad täiesti absurdseid asju!” rõhutas Matilda.

“Ärge saage valesti aru – ka mina usun, et on olemas taevas need chemtrailid, et Maa on ümmargune ja et vaktsiinid pole muud, kui 5G antennid, aga et keegi tuleb lagedale nii absurdse väitega, nagu et ta sai meie poe õhukese kilekoti lahti esimese proovimisega…..issand jumal, ma tunnen, et minestan uuesti,” on Matilda juhtunust siiani šokis.

Mitte keegi pole varem saanud esimese korraga avatud seda õhukest poekilekotti ja nüüd mingisugune Harald väidab, et tema sai. Bullshit.

Ka politsei suhtub juhtunusse väga tõsiselt.

“Häirekeskus sai teate ebakorrektselt ja ebaadekvaatselt käitunud kodanikust kell 19.03, kus teatati, et ühes Tallinnas asuvas Rimi poes väitis keegi vanem härrasmees ümbritsevatele inimestele, et ta avas õhukese poe kilekoti esimese korraga, põhjustades sellega mitmete poekülastajate kooma langemise ja mitmete inimeste paanikahoo,” selgitas PPA juht Elmar Vaher, kes taaskord võttis isikilikult juhtumi tõsiduse tõttu asja uurimise enda kätte.

“Reageerisime suurte jõududega, kes sisenesid antud kaubanduskeskusesse täisvarustuses ja kõrvaklappidega, et nemad ei peaks kahtlusaluse absurdseid väiteid kuulma ega oma tervist sellega kahjustama,” jätkas Vaher.

“Vanemat tüüpi meesterahvas peeti poes kinni ning loomulikult jätkas ta oma absurdset väitmist, et ta olevat saanud poe õhukese kilekoti lahti juba esimese proovimisega,” ütles Vaher.

“Hetkel viibib mees meie helikindlas kinnipidamiskohas, et ta ei šokeeriks enam ei meie töötajad ega sealsamas kinnimajas viibivaid teisi kinnipeetavaid,” lubab Vaher.

“Eks seda otsustab lõpuks kohus, aga prokuratuur ja politsei lähevad nõudma ilmselt maksimumkaristust, mis taolise kuriteo eest on 12 aastat vanglat,” lisas PPA juht Elmar Vaher.

SEOTUD LOOD:

OTSEBLOGI, FOTOD, VIDEO: Mustamäel lendleb ringi omanikuta kilekott!

SUUR TEST: millise poe paberkott sobib kõige paremini sinu koleda näo varjamiseks?

Kliki SIIA ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (5)

 • Agent

  26. aug. 2022 - 21:17

  Kindel värk, et 5G antennid aitasid.

  Vasta
 • Jutumoor

  26. aug. 2022 - 21:18

  No vot, ongi vaktsiini kõrvalmõjud käes.

  Vasta
 • Teadja

  26. aug. 2022 - 21:18

  Ja see on alles algus. Värisega.

  Vasta
 • Einoh

  27. aug. 2022 - 10:15

  Ilmselt oli kasutatud katkine kilemkott! 😀

  Vasta
 • Kapten Schults

  27. aug. 2022 - 22:32

  Avab suurema vaevata kilekotte? Selline kodanik võib olla ka väga osav seifide avaja. Loomulikult peab politsei reageerima! Vähemalt vestlema, või siis ka tõsisema kahtluse korral sõrmejäljed võtma!

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles