Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Rahvastikuminister Solman pakkus eriolukorra puhul välja nn sigimisplaylisti

Tuleb välja, et karmi välise kesta all on päris kelmikas ja vallatu naisterahvas, eriti arvestades tema uut ideed.
jagamist

Rahvastikuministri kantselei saadab uue nädala alguses välja playlisti, mis, vähemalt nende hinnnangul, loob ideaalsed tingimused noorpaaridele sigitamaks isamaalises vaimus uusi maksumaksjaid.

Mis nad ikka toas niisama istuvad

Täna käis rahvastikuminister Riina Solman välja uue lahenduse, mis tõotab pakkuda isolatsioonis istuvatele eestlastele nii vaheldust kui ka turgutada iivet.

„Meil on tuhandeid noori ja pisut vanemaid eestlasi, kes võiksid isolatsiooniperioodil aega veeta hoopiski pereplaneerimisega, mitte käia väljas väärikaid inimesi nakatamas või kondoome ostmas,“ kommenteeris minister Solman oma uut plaani.

„Seepärast otsustasime koostada playlisti, mis soodustaks mehi ja naisi just seda vanainimesteasja tegema,” selgitas ta.

Rahvastikuminister toonitas, et ees ootab majanduslangus ja kes enam üldse teab, mida nende pensionisammastega tehakse. „Seepärast on hädavajalik võtta härjal või siis antud juhul peenisel, sarvist ja hakata ka kriisiperioodil negatiivset iivet parandama.“

Isamaalis-intiimsed hitid

„Lihtsalt ei saa üle ega ümber Rujast,” sõnas rahvastikuminister kui kirjeldas vörske playlisti sisu.

„Omal ajal läks terve põlvkond uusi eestlasi ahju küpsema nende laulude saatel, mõni isegi live kontserdi ajal. Kuid kindlasti ei piirdu playlist ainult seda tüüpi melanhoolse žanriga, leidub ka tormakat poppi, punki ja ka klassikat!” lubab Solman.

Playlistist ei puudu ministri sõnul muidugi ka koorimuusika; mitmed väärikad lood nii Gustav Ernesaksa, Veljo Tormise kui ka Rasmus Puuri ja Pärt Uusbergi sulest on üsnagi romantilised, samas tekitavad juba eos vägagi patriootliku tunde.

Laulupeolt mitmeid sensuaalseid hitte

Lisaks soovitab rahvastikuministri kantselei soetada endale viimaseid laulupeo albumeid, mis peale sobiva initiimse meeleolu tekitamise toetab ka Eesti virelevat koorikultuuri.

„Muidugi on teada-tuntud klassikaline Rannapi kantaat „Ilus maa” ehk „Maa tuleb täita lastega… ja täita lastelastega… ja lastelastelastega.”

Kuid mitte ainult!

„Näiteks viimasel üldlaulupeol „Minu arm” oli meil ju Kadri Voorandi „Ära mind lahti lase” ja sellele eelnenud üldlaulupeolt on ju Kristiina Ehina sõnadel „Puudutus” – kõik väga sensuaalsed laulud, minu meelest!” sõnab Solman.

Tõepoolest, toimetus uuris laulude sõnu lähemalt. Esimeses kohtab näiteks sõnu: „Tee mulle öösse ase… lase mul lahti vajuda… üle puhaste püüride…” ja teises: „Rüüpa mu elust januse sõõmuga… Õnnista oma sileda käega minu karedat saatust…”. Igati sobilikud lood järeltulijate tegemiseks!

Rahvastikuministri kantselei saadab playlisti välja juba lähipäevil e-riigis täpsustatud meiliaadressidele, peale mida saab need koheselt ka kasutusele võtta ning riigile uusi, väga vajalikke maksumaksjaid vorpima hakata.

Head sigimist, kallid kaasmaalased!

Eestlaste värske sigimislistiga käis tutvumas meie külalisajakirjanik Holger-Hendrik Hang.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis on Sinu arvates Eesti kõige põletavam probleem aastal 2023?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles