Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

SAHINAD! Riho Rõõmusele sai saatuslikuks plaan värvida laulukaar vikerkaare värvidesse

Kahjuks jääb laulukaar ilmselt seekord vikerkaare värvidesse värvimata.
jagamist

Eile tuli ootamatu uudis, et Tallinna laululava üle 20 aasta juhtinud Riho Rõõmuse asemel võetakse sihtasutuse etteotsa uus juht. Nüüd liiguvad sahinad, et Rõõmusele sai saatuslikuks plaan värvida laulukaar vikerkaare värvidesse.

Lugejakiri.ee avaldas 5.oktoobril 2018 loo: „POMMUUDIS! Laulukaar värvitakse 650 000 euro eest vikerkaare värvidesse“, mis tõi ühiskonnas kaasa palju vastukaja – oli neid, kes pidasid ideed väga heaks aga oli ka neid, kes olid kategooriliselt selle vastu.

Üks kommentaar osutus prohvetlikuks

Artikli all ja sotsiaalmeedias läks teema osas loomulikult tuliseks vaidluseks aga eriti prohvetlikuks osutus uudise all olnud kasutaja Vanakala kommentaar, mille toome siinkohal täies mahus ära:

Vanakala, 5. okt. 2018 – 20:38

Rõõmus saab tõenäoliselt sulge, tänased otsustajad põrmustatakse, see on ilmselge provokatsioon Eesti riigi ja rahva vastu. Aeg on niigi keeruline ja keegi rumal üritab sedasi tulega mängida. Sõda on sõda, olgu või kodusõda. EKRE teeb ilmselt õhu pasast puhtaks ja see saab kellegi jaoks väga valus olema.

Küsimusi on õhus rohkem kui vastuseid

Riho Rõõmus sai eile teada sellest, et laululava nõukogu on otsustanud palgata sihtasutuse juhiks Urmo Saareoja. Oma sünnipäeval uudisest teada saanud Rõõmus oli Delfiga rääkides uudise esimesest šokist üle saanud ning avaldas lootust, et jõuab nüüd jalad viimaks seinale panna.

Delfi küsimusele, kas uudis tuli talle ootamatult, kostis Rõõmus, et “nii ja naa”. Ta nentis, et kuigi juhtimisõpikute kohaselt peaks juht vahetuma iga viie kuni seitsme aasta tagant, siis oma pika karjääri vältel on ta laululavaga ära harjunud ning uue juhi otsimine oli üllatuslik.

Kas tõesti oli mängus kellegi kuri käsi?

Nüüd on õhus küsimus, et kes ikkagi Rõõmust kangutas. Olid need Isamaalased? Või EKRE karvane käsi? Kas tõesti võib Vanakala nime alt kommenteerinu olla vana Helme ise? Seda me veel hetkel ei tea. Seda näitab juba aeg.

Kaks asja on igatahes kindlad – laulukaart pole siiani vikerkaare värvidesse värvitud ning Rõõmuse tööleping lõppeb 30. märtsil.

SEOTUD LOOD: „POMMUUDIS! Laulukaar värvitakse 650 000 euro eest vikerkaare värvidesse“

1 kommentaar

  • Kauron

    8. märts 2019 - 09:57

    Miks nad sinna lihtsalt suurt päikese märki ei joonista?

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles