Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Suur koroonaviiruse horoskoop, 9. – 15. märts

Koroonaviirust tähemärgid ei huvita - minek on kõigil!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jäära tähtkuju all sündinud on tugeva iseloomuga, võimukad ja teotahtelised inimesed. Nad tahavad edasi jõuda, eesotsas sammuda, juhtida ja juhatada teisi. Jäärad on teadlikud oma isiksuse väärtusest ja loodud rändajaiks, teiste julgustajateks. Just sellel põhjusel on Jäärad ka ühed esimesed, kes koroonaviiruse endale saavad, kõik oma sõbrad ja kaaslased otse viirusekoldesse juhatavad ja selle kätte ka surevad.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnni tähtkuju all sündinud on emotsionaalsed, kuid vasturääkiva iseloomuga inimesed. Sõnnid armastavad materiaalset heaolu ja kõik, mis sünnib maailmas, huvitab neid eeskätt sel määral, kuidas see edendab või takistab nende elukäiku. Just selle uudishimu tõttu topivad nad oma nina sinna, kuhu ei peaks ehk koroonaviiruse kandjale näkku ja sealt edasi on juba kiire teise ilma minek ka. Sõnnid võiksid isegi viirust kandes sellest paraneda aga kuna nad on isemeelsed ja kangekaelsed ega salli vasturääkimist isegi pisiasjades, siis ei viitsi ka arstid nendega kaua jantida ja nii on surm kiire tulema.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikute tähtkuju all sündinud on püsimatud ja kahepaiksed. Nad on sõbralikud, lahked ja armastusväärsed, kuid vihastavad kergesti. Aga viha ei ole kardetav, see on nagu õletuli, mis plahvatab lõkkele ja kustub taas. Sama ei saa siiski kahjuks öelda nende võime kohta koroonaviirust läbi põdeda, sest kui nad selle kord saavad, siis on minek kiire. Kaksikud on uudishimulikud ja väga võimekad võõrkeeltele – just viimase omaduse tõttu on nemad esimesed, kes ka välismaal koroonaviiruse endale esimesena hangivad, sest püüavad kaaslaste ees oma võõrkeelte oskusega eputada.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähi tähtkuju all sündinud on kindlusetu iseloomuga, kuid unistajad inimesed. Nad on vastuvõtlikud kõigile ja kõigele, eriti aga haigustele. Vähi tähtkuju all sündinud reisibki seetõttu vastumeelselt, armastab loodust ja üksindust. Kuid see neid koroonaviirusest kuidagi ei päästa, sest mitte ükski teine tähtkuju ei saa leppida olukorraga, et metsad on täis ringikondavaid terveid Vähke. Seega isegi siis, kui Vähid on ühed viimased, kel haigust pole, otsitakse nad ikkagi üles ja kärvavad nad maha nagu ka kõik teised nakatunud.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvi tähtkuju all sündinud on väga (võimu)ahned inimesed. Kui nad näevad, et kellelgi on midagi, mida neil pole ja see teeb need teised kuidagi teistest eristuvaks, siis soovivad ka Lõvid seda endale. Täpselt nii läheb ka koroonaviirusega – kui ahne Lõvi seda kellelgi näeb, soovib ta viirust kohe ka endale. Lõvi tähtkuju all sündinu ihkab ka hiilgust ja toredust. Elamine väikestes oludes on neile piinaks. Just seetõttu on Lõvid koroonaviirust saades kõige rohkem paanikas, sest kirst on tegelikult ju üsna kitsas koht olemiseks ja igaviku veetmiseks.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsi tähtkuju all sündinu on mõistusinimene, sügava iseloomu ja kriitilise mõistusega. Need inimesed tahavad lõpuni kõike teada, et veenduda selle tõsiduses. Selge loogika, reaalsuse ja selguse tunnetus. Seega on Neitsid ühed esimesed, kes mõistavad ka koroonaviiruse tõsidust ja selle tagajärgi. Kuid kuna nad tahavad kõike lõpuni uurida ja kõigest aru saada, siis on nemad ka ühed esimeste seas, kes koroonaviiruse nakkuse saavad. Siis ei aita enam ka see, et Neitsid on suured korra- ja puhtusearmastajad, minek teise ilma on neilgi.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud on pehme iseloomuga, selge mõistusega. Nad on idealistid ja rahuarmastajad, kaastundlikud. Kui Kaalud näevad kedagi tänaval verd köhimas, siis lähevad just nemad küsima, et ega köhijal abi vaja pole ja sealt nad viiruse muidugi ka kiiresti endale külge saavad. Kuna egoism ja omakasupüüdlikkus on selle tähtkuju all sündinule võõras, siis on just Kaalud need, kes jagavad viirust ka kõigi oma sõprade ja lähedastega, nägu õndsalt naerul. Kui kedagi peaks kohe praegu ühiskonnast isoleerima, siis on need just Kaalud.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpioni tähtkuju all sündinud on intensiivse eluga. Loomus on karm, aga õiglane ja aus. See kõik teeb elamise raskeks ja tekib palju vaenlasi. Skorpion ei pea seetõttu ise mingit viirust otsimagi, vaid tema vaenlased toovad talle selle ise koju kätte. Ilmselt esimeste seas. Kuid Skorpionid on ka alati alati võitlusvalmis, kuni elu lõpuni. Pigem nad murduvad, kui alistuvad. Seega peavad just Skorpionid viirusesse nakatudes tõenäoliselt kõige kauem vastu, enne kui koroona neilgi silmad viimaks suleb.

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburi tähtkuju all sündinud on filosoofilise loomuga tasakaalukad inimesed, kes armastavad üle kõige reisimist ja vabadust. Seega pole just väga raske arvata, kes kogu seda viirust hetkel maailmas laiali kannavad. Selle tähtkuju esindajad oleks tulnud esimeste seas kinni ära panna aga nüüd on selleks muidugi juba liiga hilja.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitse tähtkuju all sündinud on vastupidavad, tugeva tahtejõuga inimesed, kes saavutavad oma eesmärgi. Ka füüsiliselt on need inimesed tugevad. Need inimesed ei ole ründajad, vaid rühivad tasa ja targu oma eesmärgi poole. Iseloomult on nad kinnised, sisemiselt väga tõearmastajad, arenenud mõistusega kuid kangekaelsed. Ükskõik, millisel alal ta töötab, ükskõik, millisel sotsiaalsel astmel ka elab, ikka saavutab edu, kuid seda mitte õnnekombel, vaid tänu oma visadusele ja tööarmastusele.

Kõike eelnevat vaadatest on äärmiselt kurb, et on kindlaks tehtud, et tänase seisuga on kõik koroonaviirusesse surnud olnud eranditult just Kaljukitse tähtkujus.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalaja tähtkuju all sündinud on unistajad ja emotsionaalsed, tihti ebakindel oma otsustes. Saturni mõju tõttu ei ole neil saatus alati õnnelik ja allutab inimese melanhooliale, täitumatutele unistustele, kurbadele mälestustele. Selle tähtkuju all sündinud on iseloomult alati vasturääkivad, oma otsustes ei ole nad alati kindlad, ei ole alati usaldatavad oma ebakindluse tõttu. Ainuke positiivne asi Veevalajate juures ongi see, et kuna nad on nii tüütud pidevalt pillivad ja hädaldavad õnnetud hinged, siis ei soovi isegi koroonaviirus nende külge hakata. Mis teeb omakorda Veevalaja väga õnnetuks, sest taaskord on nad kõigest ja kõigist kõrvale jäetud.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Me keeldume uskumast, et on olemas selline tähemärk nagu Kalad.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kuidas kavatsed süllesadanud ilusat talveilma ja lund nautida?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles