Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

SUUR TEST: millise poe paberkott sobib kõige paremini sinu koleda näo varjamiseks?

Üks hea paberkott aitab säilitada pererahu.
jagamist

Kas häbened käia õues, sest oled kole? Või on koledad sinu elukaaslane ja lapsed? Vanaema? Ära muretse, meil on lahendus olema. Võtsime vaevaks testida kõikide Eesti poekettide paberkotte, et saada selgus majja, millise poe paberkott sobib kõige paremini sinu koleda näo varjamiseks.

Meie toimetusele on tulnud sadu ja sadu kirju, kus on palutud, et viiksime selle testi läbi. Siin on mõned neist:

„Hea Lugejakiri.ee toimetus. Võtsin purjus peaga endale peolt naise ja kui kaineks sain, vaatas voodi alt vastu ikka jõhker peletis. Palun andke nõu, kuidas peaksin temaga edasi elama?“. Toivo, 47.a.

„Tere Lugejakiri. Olen oma mehega elanud koos juba 34 aastat ja see kuradi lõust on nii ära tüüdanud. Samas lõhub ta hästi puid ja kiidab isegi minu põhjakõrbenud toitu. Ehk ma minema teda saata ei tahaks aga seda lõusta ka enam näha ei taha. Mida teha?“ Aljoona, 65.a.

„Heipa Lugejakirjantsik iciccc. Minu naabripoiss on väga nuntsik ja ta meeldib mulle aga ta ütleb, et tuleb minuga õue mängima ainult siis, kui mul paberkott peas on. Millist teie soovitate?“ Marge, 13.a.

See õlu ei aita mitte kedagi ilusaks juua, sest on alkoholivaba aga kuradi maitsev on ta ikkagi.

Ja taolisi abipalveid ja kirju on meie postkastis veel sadu, kuid neil kõigil on ühine joon – nende elukaaslane, sõber, tütar, poeg, peika, pruut, isa, ema, vanaema, naabrimees, töökaaslane jne jne on kole nagu öö ja nad paluvad meilt suuniseid, et millist paberkotti kasutada, et kogu seda koledust edukalt varjata.

Ärge muretsege, kallid lugejad, tuleme teile loomulikult appi. Siin on Lugejakiri.ee suur paberkottide test, et teha lõplikult selgeks, millise poe paberkott sobib kõige paremini sinu koleda näo varjamiseks!

RIMI

Rimi paberkott üllatab heade sangadega ja oma vastupidavusega. Kui sa selle koti koledale näole ette tõmbad, võid olla kindel, et see inimene oma kätega seda juba puruks ei tõmba ja seega ei saa ta sind avalikuks kohas ka häbistada. Boonusena on kotil peal ilus õuna pilt, mis aitab samuti esteetikale kaasa. Sobib hästi nii väikese kui ka vesipeaga koleda näoga inimese varjamiseks. Meie punktid: 8

SELVER

Selveri paberkott üllatab eelkõige mahutavusega – sinna sisse võiks isegi kaks koledat nägu ja pead peita. Miinuseks on kole kujundus ja Selveri kirjad – kui sa just Selveri töötaja pole, siis tundub natuke imelik selle kotiga ringi käia. Kuigi kott ise on mahukas, siis võib miinusena välja tuua veel ka selle n-ö pikkuse – pigem on see sobiv pika kaelaga koledale inimesele. Meie punktid: 6

COOP

Paberkottide valikus kindlasti üks halvemaid kui mitte kõige halvem. Ei ole tal nägu ega tegu. Sangad on peenikesed ja lähevad lihtsasti katki. Seega selle kandja võib selle lihtsasti peast rebida ja oma koleduse taas kogu maailmale paljastada ja sind korralikult häbistada. Lisaks valitseb suur oht, et kui see kole inimene perutama peaks järsku hakkama, võib ta ennast nende peenikeste sangadega korralikult üles puua. Plusspoole pealt tooks välja selle, et juhul, kui tõesti peaks olema lämbumisoht (mitte sangadega seotult!), siis saab see koleda näoga inimene end ruttu ja lihtsasti kotist vabastada. Meie punktid: 1

MAXIMA

Maxima kott üllatas eelkõige oma liimilõhnaga, mis võib koleda näoga kaaslase taltsutamisel tulla igati kasuks – ta tõmbab ennast liimist korralikult pilve ja on vaikne mõnus kaaslane kuskil toanurgas kössis. Muidu jättis kott üsna keskpärase mulje – materjal on enamvähem, sangad ahvitud Rimilt ja Selverilt, natuke on selline Kadaka turu vuhvelpaberkoti tunne. Meie punktid: 4

PRISMA

Prisma paberkott tekitas meie toimetuses kõige rohkem elevust ja selle proovimise käigus (kahjuks on terve meie toimetus kole nagu öö) oleksime peaaegu kõik ära lämbunud, sest proovisime kogu kambaga sinna sisse ronida. Miks elevus tekkis ja miks meil kõigil tekkis korraga soov sinna sisse ronida me ei tea – kas oli asi selles, et erutas paberkoti materjal või siis värv, siiani me kahjuks ei tea. Me oleksime sellele kotile pannud maksimumpunktid, kui ta meid ära tappa poleks tahtnud. Meie punktid: 7

Kokkuvõttes võime öelda, et Eesti poekettides on saadaval üsna häid paberkotte, millega koledaid inimesi edukalt katta. Mõned on halvemad, mõned on paremad. Kahjuks ükski kott maksimumpunkte ei saanud, sest näiteks polnud ühelgi kotil eelinstalleeritud silmakohti. Suukohtade puudus meid ei häirinud, sest kes see ikka midagi koleda inimese suust kuulda tahab.

Aga võitja pidime me valima ja selleks osutus RIMI paberkott 8 punktiga. Palju õnne, Rimi – just sinu paberkott on meie hinnangul kõige parem paberkott, et varjata kellegi koledat nägu!

NB! Ära mitte kunagi kasutada ei enda ega kellegi teise koleda näo varjamiseks kilekotti – olgugi, et see inimene on kole nagu öö, võib ta selle kilekoti kätte ära lämbuda ja siis on kaelas suur probleem, et kuhu see koleda näoga laip peita. Parem on kasutada ikkagi paberkotti.

SEOTUD LOOD:

SUUR LUGU! Eesti suurimad poeketid sunnivad eestlasi juba aastaid enda ees kummardama

RIMI UUS KAMPAANIA: kui suudad õhukeses kilekotis vastu pidada minuti, saad selle tasuta

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles