Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

SUUR ÜLLATUS! Selgus Sindi jõest päästetud hundi isik

jagamist

Üleeile hommikul sai Eestimaa loomakaitse liit kõne, et Sindi paisu juures on läbi jää vajunud koer. Hiljem selgus aga, et tegemist oli hundiga, kes päästeti ja viidi loomakliinikusse arstide järelvalve alla. Nüüd on selgunud ka hundi isik.

Üllatus-üllatus – tegemist on endise influentseri Hunt Kriimsilmaga, kellel oli kunagi ETV-s oma realityshow „Hunt Kriimsilma 9 ametit“.

Selline nägi Kriimsilm välja oma hiilgeaegadel ETV-s. (foto: ERR)

Lugejakirja toimetus käis uurimas, kuidas Härra Hunt end praegu tunneb.

Päästmine

Kohtume Hunt Kriimsilmaga margariini-nimelises Terveksi kliinikus, kuhu ta pärast päästmist toibuma toodi. Uurime alustuseks, mida ta oma päästmisest mäletab.

„No ma jälitasin ühte jänest just parajasti ja see pani suure hooga sinna jää peale jooksu – ma panin siis järgi ja kuskil vajusin läbi jää. Seal ma siis hulpisin ja kuradi külm oli – ropendasin kõvasti aga mingi hetk väsisin ära.  Järsku märkasid mind mingid mehed, kes lõhkusid mu ees jääd ja ma sain kaldale ujuda. Mind mässiti rätikutesse ja viidi sooja autosse, seal läks mul pilt eest ära ja ärkasin siin puuris üles,“ meenutab Hunt Kriimsilm.

Hunt Kriimsilm päästjate autos. Ühtegi sõna suust ta sõidu ajal ei saanud ning seega ei saanud ka mehed teada, et olid päästnud just kuulsuse.

Toibumine

Tekkis küsimus, et miks ei tutvustanud hunt end neile meestele? Nad arvasid, et tegemist on suvalise koeraga.

„Esiteks kaotasin ma seal jões siplemisega oma soni ära, see toodi mulle hiljem autosse järgi. Teiseks oli mul nii külm, et mu lõugade plaginat oli kilomeetrite taha kuulda – proovi sa ise siis end kellelegi tutvustada kui oled täiesti läbikülmunud ja surmani väsinud jões rapsimisest,“ selgitas Kriimsilm.

„Ma sain kõnevõime tagasi alles täna hommikul ja siis sain end ka veterinaarile korrektselt tutvustada – eks vana natuke üllatunud oli kui üks loomapuur rääkima hakkas aga ma ütlen sulle, need veterinaarid on elus kõike näinud ja üleliia ehmunud ta just polnud,“ rääkis Kriimsilm.

Kuulsus

Hunt Kriimsilm sai üleöö kuulsaks mitte ainult Eestis, vaid kogu maailmas. BBC uudisteportaalis oli Kriimsilma päästmise uudis eile enimloetud lugu.

„Ma olen kursis jah, et uudis minu päästmisest levis üle maailma aga ega see kuulsus mulle ju midagi uut pole – omal ajal olin ma teles kõva influentser ja mul oli oma show – eks sealt see kogemus tuli.“

Hunt Kriimsilm veedab hetkel aega mingis margariini nimelises kliinikus. Ta on end küll tutvustanud aga inimesed ei taha pahatihti hundijuttu uskuda nii kergelt.

Tulevik

Küsimusele, et kuidas sattus endine telestaar üldse elama Sindi metsadesse, ei soovi Kriimsilm väga pikalt vastata.

„Eks raskemad päevad on ilmselt nüüd veel ees – tõenäoliselt tuleb Rahvusringhääling koopa taha kraapima, et tuleksin uuesti eetrisse ja võib-olla soovitakse isegi mingi film minust teha. Eks siis saate ka tõe teada, kuidas Eesti riik ja rahvusringhääling tegelikult oma kangelasi kohtleb. Reikopil on siin palju mõtteainet nüüd kui ta nägi, et kus mina lõpetanud olen omadega,“ lisas Hunt Kriimsilm.

Selle positiivse noodiga jätame Hunt Kriimsilmaga hüvasti. Anname talle üle verise kitsekorjuse, mille leidsime Pärnusse sõites.

Hunt tänab meid ja lehvitab veel pikalt käpaga meile järele kliiniku aknalt. Üsna varsti pääseb ta tagasi metsa.

 

Kommentaarid (4)

 • Kalmer Kalmus

  23. veebr. 2019 - 16:16

  Ma vaatasin kohe,et kuidagi tuttava näoga !

  Vasta
 • mats007

  24. veebr. 2019 - 05:57

  No vot jah: Varasematel piltidel oli soni puudu. Seetõttu ära ei tundnudki…

  Vasta
 • Kauron

  24. veebr. 2019 - 10:39

  Oleks tahtnud ka pilti temaga, aga ta ei tahtnud nii viletsas seisus pilti teha.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles