Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

TÄHELEPANU PENSIONÄRID! Keskerakond kontrollib sel nädalal teie baretiantennide töökorda!

Seeniorite mõjutussüsteemi vastuvõtjad signaali ootel. (foto: Priit Simson)
jagamist

Keskerakond teatas täna, et viib nädalavahetusel läbi ulatusliku pensionäride baretiantennide vastuvõtusignaali kontrolli. Teste tehakse selleks, et europarlamendi valimisteks valmis olla.

Baretiantennide teste viiakse läbi terve nädalavahetuse jooksul ja testimise hetkel baretti kandva pensionäri elu kuidagi otseselt ohus pole.

Riigikogu valimistel seeniorite mõjutussüsteemi ei kasutatud

„Meil on väga kahju, et seekordsed riigikogu valimised jäid pigem külmemasse perioodi, kus enamik pensionäre baretti ei kandnud ja seega polnud meil võimalik oma valijate armeed läbi barettide mobiliseerida,“ selgitas Keskerakonna esimees Jüri Ratas. „Sellest ka meie kehv tulemus.“

„Aga see selleks, see asi on nüüd minevik ja peame vaatama tulevikku. Nüüd, kui kevad käes ja kõik pensionärid kannavad jälle barette, saame lõpuks ometi meie ka korraliku valimistulemuse teha europarlamendi valimistel,“ on Ratas kindel.

Kuidas süsteem töötab?

„Seeniorite mõjutussüsteemi tööpõhimõte on tegelikult väga lihtne – Keskerakonna peakontorist saadetakse signaal satelliidile, kes põrgatab selle tagasi maa peale. Kõik pensionärid, kes barette kannavad või selle lähedal asuvad, hakkavad käituma täpselt meie programmi sisestatud käskude järgi,“ selgitas Ratas mõjutussüsteemi tööpõhimõtet.

Seeniorite mõjutussüsteemi tööpõhimõte on lihtne.

„Nii saamegi europarlamendi  valimiste päeval anda konkreetse käsu ja aktiveerida oma põhivalijate armee ja saata nad valimiskastide juurde. Lahendus on geniaalne ka selle poolest, et isegi kui isik ei kanna baretti, näeb ta, et tema sõbrannad kuhugi lähevad ja nii leiavad ka nemad, et peaksid massipsühhoosiga ühinema ja ka kuhugi minema. Täiesti lollikindel süsteem,“ on Ratas kindel.

Pensionärid võivad sel nädalavahetusel käituda imelikult

„Kuigi testimisel mingit otsest ohtu meie seeniorite tervisele pole, võib kõrvaltvaatajale jääda siiski mulje, et neil on midagi viga. Palume vanemate inimeste lähedastel sel nädalavahetusel suhtuda oma vanaemasse või vanaisasse mõistlikult, sest võib juhtuda, et süsteem ei tööta kohe esimesel korral perfektselt,“ selgitas Ratas.

Kui signaali pole, istuvad pensionärid niisama jõude. (foto: Arno Saar)

„Näiteks võivad testimise kõrvalnähtudeks olla tavapärasest suurem soov minna varahommikul ühistranspordiga sõitma või teha pannkooke industriaalses koguses. Aga lubame, et see on ainult ajutine,“ lisas Ratas.

Keskerakond palub vabandust kui testimine kellegi elu nädalavahetusel häirib ning lubab, et testimine lõpeb hiljemalt pühapäeva õhtuks.

Hea lugeja! Palun ole sel nädalavahetusel seenior-tüüpi inimeste läheduses ettevaatlik – nende käitumine võib olla häiritud!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles