Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tallinna linn lõpetab ajutiselt hommikused ühispalvused

Linnapea Taavi Aas tervitas isiklikult igal hommikul kell 7 ühispalvusele saabujaid. Palvetamine toimus pop-up altari ees.
jagamist

Tallinna linna teatas täna, et kuna kevad on peaaegu käes ja tänavatel pole enam lund ja jääd, peatatakse ajutiselt hommikused linnaametnike ja elanike ühispalvused kevade ja sula väljakutsumiseks.

„Kui oli see kõige suurem sula, siis sai mitu korda teles ka ära mainitud, et lumega ja libedaga on küll palju tööd aga küll kevad kõik ära sulatab. Ja nii on ka läinud ju – palved aitasid!“ märkis Tallinna linnapea Taavi Aas.

Hommikupalvused linnavalitsuses

„Ehitasime linnavalitsuse teenindussaali nurka väikese pop-up altari, kuhu kutsusime linnaelanike hommikuti palvetama, et kevad kiiremini tuleks ja meil lume ja jääga vähem tegelemist oleks. Tundub, et palved kandsid vilja, sest kevad on kohe-kohe ukse ees ja tänavad on puhtad,“ selgitas Aas.

“Nüüd pole jumala abi enam vaja ja loodetavasti saame oma kommunaaljõududega nüüd natuke aega hakkama jälle,” märkis linnapea.

Hommikused palvused toimusid koos linnaelanikega, kes tundsid linna pärast muret ja tulid igal hommikul seisma hea selle eest, et lumi sulaks kiiremini ja kevad saabuks ruttu.

Ühispalvused jätkuvad juba varsti

„Altarit veel ära ei korista, küll aga teeme hommikupalvustele sisse väikese pausi. Taastame ühispalvused juba lähiajal, sest linnal tekib kohe varsti uus probleem – tolm tänavatel,“ märkis Aas. “Siis hakkavad linnaelanikud jälle sotsiaalmeedias kaeblema ja nõudma, et linn oma tööd teeks ja tolmu ära koristaks. Tüütu.”

„Kui tänavad tolmama hakkavad, siis saavad linnaametnikud ja elanikud taas kokku altari ees ja hakkavad hommikuti tantsima vihmatantsu, mis aitaks linnatänavate tolmu paremini kontrolli all hoida,“ lisas Aas.

SEOTUD LOOD: Pisut äärmuslik? Tallinna linnavalitsus kutsus lumega võitlemiseks appi mustad jõud

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles