Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Täna õhtul eostatakse järjekordne suur laar Skorpioneid

9 kuu pärast on maailmas jälle tohutu kogus Skorpioneid juures!
jagamist

Statistikaamet teatas, et vastavalt nende tehtud tänavaküsitlusele planeerib tavapärasest suurem hulk eestlasi täna õhtul eostada uued ilmakodanikud. On suur oht, et nad sünnivad Skorpionina.

Valentinipäev on armunute päev, mida tähistatakse 14. veebruaril. Soomlased ja nende eeskujul eestlased tähistavad seda ka sõbrapäevana. Sel päeval avaldatakse armastust, peetakse meeles kalleid inimesi, tehakse neile kingitusi ning äärmiselt suure tõenäosusega astutakse vahekorda oma partneriga.

Naised on romantika nimel valmis riskima isegi Skorpionist lapsega

Statistikaameti tänavaküsitlus näitab, et nii mitmedki naised on valmis täna õhtul anduma oma meespoolele kui täidetud on mõned tingimused.

„Kui mu mees toob mulle täna lilli ja võib-olla isegi väikese karbi šokolaadi, siis olen mina valmis astuma temaga vahekorda ja võtma selle riski, et meie lapsest tuleb Skorpion,“ rääkis küsitlejatele 32-aastane juuksurileiba teeniv Ilona.

Täna 9 kuu pärast siblib Eestis ringi veel rohkem Skorpioneid.

„Minu jalad vajuvad täna laiali ainult sel juhul kui mu mees tuleb koju suure kimbu roosidega. Neid peaks olema vähemalt 50. Ei, kustutage ära see, 51. Jah, 51 tulipunast roosi! Kui ta need toob, siis ta meepurgi juurde ka pääseb,“ lubab küsitlejatele Margit (22).

„Kui temast saab Skorpion, siis olgu nii – see on juba hiljem riigi mure, mitte enam meie,“ arvas Margit.

Uusi ilmakodanikke on oodata novembri teises pooles

Tänavaküsitlusest selgus ka, et naiste hinnangul on täna üks kahest päevast aastas, mil mehed neile rohkem tähelepanu pööravad ja romantilisi žeste teevad. Teiseks päevaks on see päev, kui mehed ostavad endale uue auto ja peavad tähtpäeva puhul lilledega meeles ka oma naist.

Statistikaamet arvutas ka välja, et kuna kõige rohkem lapsi sünnib 21. novembril, on just tänane päev – 14.veebruar – see päev, mil nende vaeste laste elu alguse saab.

Head sõbrapäeva, kallid sõbrad ja miks mitte ka Skorpionid!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles