Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Täna saab peale kõikide teiste süüdistada oma hädades ka reede 13ndat

Sul kukub täna jäätis maha? Süüdista reede 13ndat!
jagamist

Kätte on jõudnud jälle see päev aastas, kus kolmeteistkümnes kuupäev on reede. See tähendab seda, et need inimesed, kes muidu süüdistavad oma hädades kõiki teisi, saavad nüüd lisaks süüdistada ka reede 13ndat.

Ja oi kui palju on neid, kellega kogu aeg halvad asjad juhtuvad.

Avanevad uued võimalused

„Ajalehe veerg pole see koht, kus olla tagasihoidlik ja sellepärast ütlen ma teile kohe ära, et mina olen perfektne. Minu kohta on öeldud isegi seda, et olen veatu. Korduvalt. Aga just need teised, nendega on pidev häda,“ kommenteerib Mailika (24), kelle elus juhtuvad pidevalt ainult halvad asjad.

Sul läheb täna ostukäru poes ümber – süüdista reede 13ndat!

„Jah, mul ei ole elus hästi läinud – kõik kutid jätavad mu maha, sest sead pärleid ei tunne. Kõikidest töökohtadest on mind lahti lastud, sest ülemused on lollid ja mu oma pere ei suhtle minuga peale seda, kui ma Tallinna elama tulin. Aga mida sa maakatest ikka muud tahta võid?“ selgitab Mailika oma rasket elu.

„Alati, ma kordan, ALATI on keegi teine olnud minuga juhtunud halbades asjades süüdi. See on puhas tõde!“ märgib noor naisterahvas.

„Aga teate kui raske on kogu aeg teiste vigu välja tuua kui ise nii ideaalne oled. Inimesed lihtsalt ei suuda konstruktiivset kriitikat eriti hästi vastu võtta.“

Sul jääb auto täna mutta kinni? Süüdista reede 13ndat!

Reede 13 tuleb appi

„Seega tuli tänane reede ja 13 mulle nagu õnnistusena. Täna hommikul juhtisin just ühe Rimi kassateenidaja tähelepanu sellele, et kuna mind järjekorras ette ei lastud, siis just sel põhjusel kukkus mul veinipudel põrandale katki. Ja mida tema tegi? Pööritas ainult silmi, hakkas kokutama ja kutsus turvamehe mulle!“ meenutab Mailika õudusega hommikusi sündmusi.

„Just siis, kui ma hakkasin süüdistama kassapidajat, turvameest ja Rimi omanikke, meenus mulle, et täna on ju reede 13. Ütlesin siis valju häälega ka välja, et oih, ilmselt on peale nende veel süüdi ka reede 13, et nii juhtus. Ja teate mis, kõik noogutasid mõistvalt kaasa,“ rõõmustab Mailika.

Keegi ei taha sind peaministrina tõsiselt võtta? Süüdista reede 13ndat!

„Tõenäoliselt vean selle vabandusega veel täna õhtuni välja, sest igasuguseid jamasid juhtub minuga tõesti palju. Ja teate, mille üle mul kõige rohkem hea meel on? Selle üle, et ma olen nii hea inimene ja võtan teistelt vähemalt tänase päeva jooksul süükoormat maha ja süüdistan ka reedet ja 13ndat kuupäeva,“ lisab Mailika.

Hea lugeja! Anna meile loo all kommentaarides teada, kas ka Sina kavatsed täna kõikides oma hädades süüdistada lisaks teistele ka reede 13ndat?

SEOTUD LOOD:  Täna öösel saab taevas näha haruldast topeltkuud

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles