Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tänase seisuga on kõik Eesti keskealised valged mehed saanud end 16-aastase tüdruku peal välja elada

Pisike 16-aastane koolitüdruk suutis keskealised valged mehed endast täiesti välja ajada.
jagamist

Statistikaameti andmetel peaksid tänase seisuga olema kõik Eestis elavad õrnahingelised keskealised valged mehed saanud enda frustratsiooni 16-aastase Rootsi koolitüdruku peal välja elada.

Kui mujal maailmas väljaelamine frustreeritud valgete keskealiste meeste poolt veel jätkub, siis Eestis peaks esialgsete andmete järgi kõik sellesse gruppi kuuluvad mehed olema saanud oma arvamuse väljendatud.

„Tüdruk ise provotseeris!“

23.septembril leidis ÜRO kliimatippkohtumisel laset räme etiketireeglite rikkumine, kui enne täiskasvanuid võttis ootamatult sõna keegi noor Rootsist pärit ärritunud tütarlaps, kes valgete keskealiste meeste hinnangul rikkus jämedalt „laps räägib siis, kui kana pissib“ reeglit.

Esimeste seas ja väga valulikult reageeris juhtunule keskealine valge mees Peeter Ernits, kes kirjutas sotsiaalmeediasse nii: “See pole tema tekst. Autistlik ülesässitatud laps,” sedastas Ernits, kes samal ajal, kui ise kasutas tütarlast poliitilistel eesmärkidel ära, heitis täpselt sama asja ette ka noorele Rootsist pärit tütarlapsele.

“Jah, Eestis on sadu kui mitte tuhandeid puudustkannatavaid lapsi, kelle vanemad ei jaksa neile isegi ranitsat või süüa osta aga nende teemal sõna võtmine või jumala eest, nende aitamine, tooks kaasa liiga palju sekeldusi mulle endale – lihtsam on panna üks korralik verbaalne litt sotsiaalmeedia kaudu sellele Rootsi plikale ja asi tehtud!” kommenteeris Riigikogu liige Peeter Ernits .

Punkti pani Pullerits

11.oktoobril avaldas Tartu Postimees artikli „Priit Pullerits: lõpetage streigid, hakake õppima“, mis Statistikaameti andmetel panigi lõpuks punkti ka frustreerunud keskealiste valgete meeste arvamustele antud teemal.

“Sama, mis Ernits ütles,” kommenteeris Priit Pullerits ainult, kui uurisime temalt antud teema kohta.

Hea lugeja! Kas Sina tunned veel mõnda valget frustreerunud keskealist meest, kes pole avaldanud oma ärritust Rootsi koolitüdruku teemal? Kui tunned, anna temast teada – Statistikaamet vajab seda infot!

 

SEOTUD LOOD:

ASI SELGE: globaalses kliimasoojenemises on süüdi Brigitte Susanne Hunt!

MAAILM ŠOKIS! Noor tütarlaps eiras jämedalt „laps räägib siis, kui kana pissib“ reeglit

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles