Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ÜLESKUTSE: tähista sinagi 100 miljoni euro viimist Lätti!

jagamist

Paljud tuntud ja tundmatud eestlased on viimastel päevadel muutnud oma Facebooki profiilipilti ning lisanud sinna Läti100 märgi. Nii tähistavad eestlased 100 miljoni maksueuro viimist Läti riigikassasse.

„Antud aktsioonil ei ole mitte mingit pistmist Eesti aktsioonidega, mis kutsusid eestlasi makse Lätti viima. See on meiepoolne tänuaktsioon, et olete aidanud oma vaesel naabril pisutki paremini hakkama saada,“ ütles pisarateni liigutatud Läti president Raimonds Vējonis.

Läti peaminister Māris Kučinskis tänab samuti kõiki eestlasi suure toetuse eest. „Ma tean, et meil on läbi ajaloo olnud suuri erimeelsusi alates Ümera lahingust ja lõpetades kilusõjaga, kuid eestlased on näidanud viimastel aastatel üles tõelist riigimehelikkust ja suuremeelsust ning toonud meie riigikassasse üle 100 miljoni lisaeuro,“ märkis Kučinskis.

„Selle 80 miljoni euro eest ehitame me uusi teid, lasteaedu ja koole. Võib julgelt väita, et kõik need teie toodud 40 miljonit eurot kasutatakse ära sihipäraselt ning need toovad kasu äärmiselt paljudele lätlastele,“ selgitas Kučinskis eestlaste Läti riigikassasse toodud 20 miljoni euro edaspidist kasutamist.

Elagu Läti riik ja kõik seal elavad 24 miljonit varvast!

“Kui te nii jätkate, head naabrid eestlased, siis saame juba aasta pärast tähistada Läti200 üritust,” lisas Kučinskis.

Hea Lugejakirja lugeja! Kui sinagi soovid vähemalt moraalseltki toetada naaberriiki Lätit, siis uuenda oma profiilipilti LV100 poolt loodud raamiga. Kui tahad Lätit päriselt aidata, sõida üle piiri ja too sealt paar kasti viina ja tonn küprokit.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles