Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ÜLLATUSPOMM: kohus otsustas, et hoopis Varro Vooglaid ei tohi enam nii palju geiseksile mõelda

Nende meeste vahel säriseb juba pikemat aega ;)
jagamist

Täna pidi kohtus selguma, kas Eesti Rahvusringhäälingu satiirisaade “Ongi Koik” on solvanud sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhti Varro Vooglaidu. Aga kohtusaalis otsustati hoopis midagi üllatavat!

Märt Koik tegi mäletatavasti oma saates “Ongi Koik” eelmisel hooajal nalja, kus ütles, et Varro Vooglaid tundub mehena, kes mõtleb kolm korda rohkem geiseksile kui geid ise. Vooglaid kaebas ERR-i seepeale kohtusse ning nõudis moraalse kahju hüvitamist 5000 euroga.

Kohus tegi üllatava otsuse

Nüüd on kohtuistung lõppenud ning vähemalt kohtu esimene aste tegi üllatava otsuse – nimelt ei tohi hoopis Varro Vooglaid enam nii palju kordi päevas geiseksile mõtelda.

Just sellest meemist saigi Märt Koik inspiratsiooni oma loo jaoks, mis lõpuks tema ja ka ERRi kohtupinki viis. (foto: Robin Juhkentali Instagram)

Kohus leidis, et kui Vooglaid enam nii palju geiseksile ei mõtle, pole ka põhjust ei ERRil ega Märt Koigi saatel teda enam sel teemal tögada. Ka olevat kohtu hinnangul Varro Vooglaiu näol tegemist korraliku pereisa ning traditsiooniliste pereväärtuste eestseisjaga, kellel lihtsalt polevat kombeline nii palju kordi päevas geiseksile mõelda.

Kohus soovitas samal ajal ka Märt Koigil vähem Varro Vooglaiu peale mõelda, sest, tsiteerime otse kohtuotsust „see on lihtsalt nii gei!“.

Hetkel pole teada, kuidas jäi esimese astme kohtuotsusega rahule Varro Vooglaid ise, kuid arvata võib, et mees kaebab otsuse kindlasti ka edasi.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles