Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

VAATA JA LOE SIIT TASUTA! Igor Mangi 2019. aasta horoskoop täies mahus!

Igor Mangi horoskoop on surnud. Elagu Igor Mangi horoskoop!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jääral tuleb äärmiselt raske aasta. Ei mäletagi, et mõnel tähemärgil oleks kunagi ees olnud niivõrd keeruline ja komplitseeritud eluaasta.

Tähed näitavad, et Jäära ootavad ees eelkõige suured terviseprobleemid. On selge, et üks või mitu organit veavad Jäära sel aastal alt. Aga pole vaja muretseda, sellele on olemas lahendus!

Kuna Jäära tshakrad on kinni ja seetõttu kepsutab ta praegu läbi elu nagu pime kits, siis tuleks tal tulla minu vastuvõtule jaanuaris, siis võtan ma vastu kõiki Jäärasid, kellel tshakrad kinni on. Vastuvõtule tulles avan ma need ja siis saavad Jäärad täpselt ka teada, millised elutähtsad organid tal töö lõpetamas on. Mina elundeid parandada ei saa aga vähemalt saab Jäär teada, mis täpselt ta hauda viib tuleval aastal.

Näeme jaanuaris puuõõnes!

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnne ootavad uuel aastal suured, et mitte öelda ülisuured rahaprobleemid. Ei tule meeldegi, et mõnel tähemärgil oleks kunagi olnud ees nii raske finantsaasta.

Tähed näitavad, et Sõnnide säästud põlevad uuel aastal ära eredamalt kui särab taevas Põhjanael. On selge, et Sõnnid jäävad uuel aastal ilma absoluutselt kõigest maisest varast. Aga pole vaja muretseda, sellele on lahendus olemas.

Kuna Sõnni tshakrad on kinni, siis on kinni ka tema elu rahakraanid. Et rahakraanid lahti saada, siis tuleks Sõnnidel tulla minu vastuvõtule veebruaris, kus ma pühendun ainult Sõnnidele ja nende tshakrate avamisele. Vastuvõtule tulles avan ma need ja siis saavad Sõnnid ka täpselt teada, miks tal tuleval aastal rahaasjades nii halvasti läheb. Aidata ma rahaliselt Sõnne ei saa, vastupidi, ma võtan neilt just palju raha vastuvõtul aga vähemalt saavad Sõnnid teada, miks neil läheb rahaliselt nii halvasti uuel aastal.

Näeme veebruaris puuõõnes.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikutel tuleb äärmiselt äärmiselt keeruline tööaasta. Ei mäletagi, et ükski teine tähemärk oleks pidanud astuma vastu nii keerulisele tööaastale oma elus.

Tähed näitavad, et Kaksikud kaotavad oma töö. Ja kui nad leiavadki mingist eelmise aasta energiast kantuna uue töö, siis kaotavad nad ka selle kohe. On selge, et Kaksikud jäävad ilma oma tööst uuel aastal. Aga pole vaja muretseda, sellele on lahendus olemas.

Kuna Kaksikute tshakrad on kinni, siis on kinni ka tema tööelu soolikad. Et tööasjades selgust saada, siis tuleks Kaksikutel tulla minu vastuvõtule märtsis, mille ma pühendan ainult Kaksikutele ja nende tshakrate avamisele. Kui Kaksikud tulevad vastuvõtule, siis saavad nad täpselt teada, miks ja millal nad oma töö kaotavad. Aidata ma Kaksikuid muidugi ei saa, sest ma pole imetegija, kuigi ma ise nii arvan, aga vähemalt saavad Sõnnid südamerahu, et just täpselt mis põhjusel töö kaotus ees ootab neid.

Näeme märtsis puuõõnes.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähke ootab uuel aastal ees nulliring armuasjades. Ei meenu, et ühelgi tähemärgil oleks ees nii kehva armuaasta kui see on tulemas Vähkidel.

Tähed näitavad, et need Vähid, kes on suhtes, lähevad lahku. Need Vähid, kes on uuel aastal üskikud, jäävadki üksikuks. Mõni Vähk võib ju punnitada ja pressida neid suhteid aga need pole siiski mõeldud kaua kestma. Aga pole vaja muretseda, sellele on lahendus olemas.

Kuna Vähkide tshakrad on kinni, siis kobab ta ka pimeduses oma armuasjades. Et neis selgust saada, siis tuleks Vähkidel tulla minu vastuvõtule aprillis, mille ma pühendan ainult Kaksikutele ja nende tshakrate avamisele. Kui Vähid tulevad vastuvõtule, siis saavad nad täpselt teada, miks ja millal nad oma suhetest ilma jäävad. Koledatel ja paksudel Vähkidel pole mõtet minu vastuvõtule tulla, sest nende armuasjade feilimine on ju ilmselge. Ja lisaks ei mahu nad puuõõnde ära. Aga ilusatele Vähkidele räägin ma hea meelega, miks asjad neil pekki lähevad armuasjades. Aidata ma muidugi ei saa aga saan selgitada olukorda ja see on tähtsamgi.

Näeme aprillis puuõõnes.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvisid ootab uuel aastal ees ülisuured probleemid kinnisvaraga. Ei tule meelde, et mõnda tähemärki oleks oodanud niivõrd kehva ja halb aasta kõiges selles, mis puudutab kinnisvara.

Tähed näitavad, et need Lõvid, kellel on kinnisvara, jäävad sellest ilma kas läbi maavärina või võlgade tõttu. Neil Lõvidel, kellel kinnisvara pole ja näiteks üürivad kinnisvara, siis nende lepingud lõpetatakse päevapealt ja ilma selgitusteta. Mõni Lõvi kindlasti üritab võidelda aga vastupanu tähtedele on mõttetu - kinnisvaraprobleemid on tulemas ja see on kindel. Aga pole vaja muretseda, sellele on lahendus olemas.

Kuna Lõvidel tshakrad on kinni, siis on selge ka see, miks neil on probleemid kinnisvaraga. Et selles asjas selgust saada, siis tuleks Lõvidel tulla minu vastuvõtule mais, mille ma pühendan ainult Lõvide tshakrate avamisele. Kui Lõvid tulevad vastuvõtule, siis saavad nad täpselt teada, kus, millal ja miks nad oma kinnisvarast ilma jäävad. Aidata ma muidugi ei saa aga vähemalt saabub siis Lõvidele südamerahu, et miks nad oma kodust ilma jäävad ja see on ju ka oluline.

Näeme maikuus puuõõnes.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsisid ootab ees ülikehv spordiaasta ja kõik, mis sportimisega seotud. Ei mäleta, et mõnel tähemärgil oleks ees niivõrd kehv aasta selles osas, mis puutub sportimist ja treenimist.

Tähed näitavad, et kõiki need Neitsisid, kes soovivad ka uuel aastal end vormis hoida ja trenni teha, tabavad päris kindlasti väga suured ja ulatuslikud vigastused. Ei ole oluline, kas oled rahvasportlane, profisportlane või käid niisama jõusaalis vahel - kõik Neitsid on uuel aastal spordijumala põlu all. Nad võivad kukkuda joostes kanalisatsiooniauku, neile võib pähe kukkuda hantel või võivad nad kogemata joosta täpselt keeristormi keskmesse - kõik need asjad juhtuvad just Neitsidega uuel aastal. Aga pole vaja muretseda, sellele on lahendus olemas.

Kuna Neitsidel on tshakrad kinni, siis on selge ka see, et miks neid tabab suur ebaõnn sportimisel. Et selles selgust saada, siis tuleks Neitsidel tulla minu vastuvõtule juunis, mille ma pühendan täielikult Neitside tshakrate avamisele. Ka kõik tavalised neitsid on oodatud vastuvõtule. Kui Neitsid tulevad oma spordiprobleeme mulle kurtma, siis aidata ma neid muidugi ei saa, sest spordijumala vastu ei saa aga vähemalt saan täpselt ära näidata, et kellele kukub varba peale sangpomm ja kes võib rinnust leida oda. See on ju ka tähtis teadmine.

Näeme juunikuus puuõõnes.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaaludel on ees äärmiselt raske vaimne aasta. Võib öelda, et enamik Kaalusid läheb lihtlabaselt lolliks vaimselt uuel aastal. Ei meenu, et mõnel tähemärgil oleks ees vaimselt nii keeruline aasta.

Tähed näitavad, et kõiki Kaalusid tabavad uuel aastal äärmiselt sügavad ja pikkade tagajärgedega vaimsed probleemid. Enamik neist lähevad lolliks ja muutuvad nö kapsaks. Need, kes ei lähe, hakkavad niisama segast peksma, tänaval endamisi kõva häälega rääkima ja vastutulijatelt pidevalt teed Rooma küsima. Mõnede Kaalude ees ootavad vaimsed probleemid võivad olla küll pisut väiksema ulatusega aga pole vahet - hull on hull. Tulev aasta täidab kõik hullumajad just Kaalude tähemärgist pärit inimestega. Aga pole vaja muretseda, lahendus sellele on olemas.

Kuna Kaaludel on tshakrad kinni, siis on selge ka see, miks vaimsed probleemid neile nii lihtsalt külge hakkavad. Et neis asjus selgust saada, siis tuleks kõigil Kaaludel tulla minu vastuvõtule juulis, mille ma pühendan ainult Kaalude tshakrate avamisele. Aidata ma neid muidugi ei saa ega taha, sest keegi ei viitsi hulludega tegeleda aga vähemalt on hullukestel siis midagi teha ja ringi joosta.

Näeme juulikuus puuõõnes.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpioneid tabab uuel aastal erakordselt suur seksipõud. Püüan meenutada, kas mõnel tähemärgil on kunagi ajaloos läinud seksiga nii halvasti ja ei meenu.

Tähed näitavad lihtlabaselt, et Skorpionid uuel aastal keppi ei saa. Täielik kuiv aasta on tulemas. Põud ja kõrb on märksõnad, mis Skorpionide seksielus ootamas on. Püüdku Skorpionid nii palju kui tahavad aga seksi nad uuel aastal ei saa. Mõned võivad ju üritada aga kukuvad selles haledalt läbi. Siis võivad mõned proovida osta seksi prostituutidelt aga need tunnevad ka Skorpionid juba kaugelt ära ja kätte ei anna. Need Skorpionid, kes üritavad tähti petta ja tegeleda ainult käsikiimlusega, võivad tabada veelgi suuremad kaotused - selle käigus võidakse murda näiteks oma riist. Aga pole vaja muretseda, lahendus on olemas.

Kuna Skorpionidel on seksitshakrad ikka väga kinni, siis tuleks tulla minu vastuvõtule ja neis asjus selgus saada. Vastuvõtule tuleks Skorpionidel tulla augustis, mille ma pühendan ainult neile ja nende tshakrate avamisele. Aidata ma muidugi ei saa aga vähemalt saavad Skorpionid muud moodi oma stressi leevendada koos minuga.

Näeme augustikuus puuõõnes.

Ambur

22. november – 21. detsember

Ambureid ootab ees uuel aastal erakordselt kehv aasta selles osas, mis puudutab tundeid. Ei meenu, et ühelgi teisel tähemärgil oleks olnud nii emotsionaalne aasta tulekul kui Amburitel nüüd.

Tähed näitavad, et Ambureid tabab uuel aastal tõeline emotsioonide virvarr, mis mitte ei ainult ei sega igapäevast normaalset funktsioneerimist, vaid võib vahel lausa halvata selle. Amburid on üliemotsionaalsed terve uue aasta - nad võivad lambist ühel hetkel nutta, siis naerda, siis karjuda inimeste peale ja siis omaette kössis maas vedeleda, ja kõike seda eelnevat ainult sellepärast, et Rimi kassamüüja küsis, kas kliendikaarti on kaasas. Kui keegi uuel aastal tujutseb ja vahetab meeleolusid minutis kümme korda, siis on see Ambur. Mitte keegi ei suuda olla Amburiga koos uuel aastal, sest see kõik on lihtsalt liiga väsitav. Aga pole vaja muretseda, lahendus on olemas.

Kuna Amburite tunnetetshakrad on väga kinni, siis sellest ka taoline emotsioneerimine iga asja peale. Et seda asja lahendada, siis tuleks tulla minu vastuvõtule just septembrikuus, mille ma pühendan ainult Amburitele. Vastuvõtul avan ma Amburite tshakrad ja nad küll ei pääse kogu sellest emotsioonide jamast aga vähemalt nad ise saavad aru, kui hull aasta ees tulemas on.

Näeme septembrikuus puuõõnes.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitsesid ootab ees väga hull äriaasta. Kohe nii hull, et absoluutselt kõik, mis Kaljukitsed uuel aastal ärivaldkonnas ette võtavad, kõrbevad julmalt. Ei tule meelde, et mõnel tähemärgil oleks nii kehvasti kunagi ajaloos läinud ärivaldkonnas.

Tähed näitavad, et enamik Kaljukitsi, kes praegu omavad mingisugust äri, kaotavad selle uuel aastal kohe kindlasti. Kaljukits on lihtsalt erakordselt käpardlik äriasjades tuleval aastal. Kõik otsused, mida ärijuhist Kaljukitsed uuel aastal teevad, tüürivad teda ainult pankroti poole. Ja pankrot päris kindlasti tuleb. Neid Kaljukitsi, kes äriga otseselt ei tegele, tabab sarnane saatus - nimelt nemad ei suuda absoluutselt hakkama saada ühegi asjaga, mis puudutab äri - näiteks ei suuda nad normaalselt lõpuni viia isegi lihtsalt ostu poes ja lõpetavad tavaliselt siis kas vanglas või Selveri kassatädide poolt läbipekstuna poe prügikastitaga. On selge, et Kaljukitsede äridega, äritsemistega ja ükskõik, mis kokkupuudutega mõne äriga on uuel aastal kaputt. aga pole vaja muretseda, lahendus on olemas.

Kuna Kaljukitse äritshakrad on kinni, siis tuleks need loomulikult koheselt avada. Selleks tuleks Kaljukitsedel tulla minu juurde vastuvõtule oktoobris, mille ma pühendan ainult Kaljukitsedele. Abi nad suurt sellest ei saa aga vähemalt saavad nad ka minult mingisuguse negatiivse õppetunni, sest kui nad mulle vastuvõtu eest maksavad, siis ka see on äri ja ma jätan nende tshakrad avamata - jälle tüng Kaljukitse äriteemale.

Näeme oktoobrikuus puuõõnes.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajaid ootavad suuremat sorti sekeldused toitumisega uuel aastal. Lihtsalt öeldes - kõik Veevalajad lähevad ülipaksuks uuel aastal. Ei tule ette, et mõni tähemärk oleks kollektiivselt kunagi ajaloos läinud paksuks ühe aasta jooksul.

Tähed näitavad, et Veevalajad võivad uuel aastal süüa kas vähe, mitte midagi, väga palju - ei ole vahet - paksuks lähevad nad niikuinii, sest tähed näevad nii ette. Selle vastu võib võidelda dieetidega ja trennidega aga see teeb ainult asja hullemaks - Veevalajad lähevad lihtsalt veel paksemaks. Kui uuel aastal näete tänaval ringi veeremas väga suuri inimesi, kes võtavad enda alla terve kõnnitee, siis võib olla kindel, et tegemist on just Veevalajatega. Just Veevalajatest sõltub ka see, kas kogu maailm jääb uuel aastal näljahätta, sest Veevalajad söövad kõik toidu ära või mitte - loodame, et aasta saab siiski ennem otsa kui Veevalajad kõik toidu ära jõuavad tarbida. Aga pole vaja muret tunda, lahendus on olemas.

Kuna Veevalajate tshakrad on erakordselt kinni, siis nende suu on tasakaaluks just hästi lahti. Sellest ka taoline õgardlikku alguse saab. Need tshakrad tuleks kohe avada. Selleks tulekski kõigil Veevalajatel tulla minu juurde vastuvõtule just novembrikuus, mille ma pühendan ainult Veevalajatele. Aidata ma neid nende tüseduse tõusuga ei saa aga vähemalt saabub Veevalajate lõhkemise äärel olevatesse südametesse rahu, et varsti see söömine lõpeb.

Näeme novembrikuus puuõõnes kui te sinna mahute.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kaladel tuleb kõigist tähemärkidest kõige hullem aasta. See on kindel. Kaladel tasub lugeda läbi kõikide teiste tähemärkide tekstid, et aru saada, kui hull nende aasta tuleb. Miks? Sest Kalad saavad endale uuel aastal kõiki teisi tähemärke tabavad probleemid ühekorraga. Ei meenu, et ühelgi tähemärgil oleks ajaloos kunagi nii sitasti läinud kui Kaladel uuel aastal läheb.

Kalad lähevad uuel aastal paksuks, nad kaotavad oma ärid, nad sõidavad hunnikusse oma autod ja nende kinnisvara muutub kasutuskõlbmatuks, sest selle võtavad üle linna tungivad ja oma territooriumi laiendada soovivad mustlased ja hüaanid. Kalad jäävad ilma oma suhetest ja käsikiimlusega tegeledes jäävad nad vahele politseile, ka oma kodus. Neid tabavad kõikvõimalikud ja võimatud õudused, mida tähed suudavad üldse ühele tähemärgile kokku keerata. Aga pole hullu, lahendus on olemas.

Kuna Kalade tshakrad on kõige rohkem kinni, siis tuleks need avada. Tshakrate avamine võib aidata Kalasid päästa eesootavatest õudustest ja piinadest. Mul oli plaanis pühendada terve detsembrikuu Kalade tshakrate avamisele aga kuna detsembrikuu on külm kuu, siis võib terve kuu puuõõnes kükitamine mõjuda minu tervisele ja seda ma ei soovi.

Seega ainuke tähemärk, kelle tshakraid avades ma suudaksin nad päästa, jääb sellest ilma, sest külm on ja puuõõne vastuvõtt on kinni.

Ilusat uut aastat teile, Kalad ja jumal ja tähed teid hoidku!

Kommentaarid (21)

 • Pherenike Mercury

  7. dets. 2018 - 13:11

  Ei ole naljakas. Igor Mang vöib oma nime kasutamise sellise saasta all kohtusse kaevata ! Madli Tuhaleenu vöib autorina oma nime julgelt alla kirjutada, mitte kasutada teise inimese nime ja fotosid isikult luba küsimata. Mina näen siin kohtu case * i

  Vasta
  • tulp

   18. dets. 2018 - 11:25

   kohtusse võib kaevata absoluutselt iga asja pärast, mis sulle ei meeldi, mina vana jurist ei näe siin mingit kohtuceissi, kaeba siis juba iga ajakirjanik kohtusse, kes ebaõigluse eest välja astuda julgeb, mina näen siin õiglust selle eest, mis talle tehti, vastab tema samaga, mida rahvas talle soovis, saab rahvas selle ka tagasi, edu teile kõigile, õppige oma vigadest ja õppige austama inimest,kes pole teile kunagi halba soovinud, tümitasite Mangi, saate selle ka tagasi, ükski heategu ei jää tasumata, tahtsite horoskoopi- selle ka saite

   Vasta
  • Sol

   5. veebr. 2019 - 23:11

   Ei tasu seda ju tõsiselt võtta:) Eks iga kirjutaja iseloomusta ju oma kirjutisega kaudselt iseennast. Nii on ka mangiga. Mõni “kasvab”, kui liiga tehakse, mõni elab oma frustratsiooni teiste peal välja. Pakun, et siin on see teine variant… Mangile Päikest!

   Vasta
 • Jünger

  7. dets. 2018 - 13:14

  Julm! Ma ütlen julm aasta tuleb! Ma olen Kalad!
  PS. Delfis oli artikkel, et veemärkidel pidavat just kõige parem aasta tulema, kõik pidi õnnestuma.
  Samas pole kahtlust, kumba portaali uskuda – kas “kollane” delfit või kõige tõsiseltvõetavam uudisteallikas Eestis.

  Vasta
  • Pherenike Mercury

   7. dets. 2018 - 13:18

   eks ta nali pidi muidugi olema..aga teise nime all..palun väga..mitte tuntud inimese nime all avaldatuna. Seda enam et Manglle tekitatud skandaal oli kunstlikult ülesse vöetud..milleks seda hakatakse jälle ülesse soojendama. Et räägime nüüd eetikast ja eetilisest ajakirjandusest

   Vasta
  • Jana

   7. dets. 2018 - 23:13

   Ma ka kala! Oi kurja küll noh

   Vasta
  • Ei

   12. dets. 2018 - 02:40

   Paroodia. Look it up.

   Vasta
 • mutt

  7. dets. 2018 - 20:36

  Kas tohib küsida, mis tähemärgist kommentaator Pherenike on? Kahju on inimesest, kelle tšakrad nii kinni on, et panevad sellist teksti tootma. Võib-olla saaks Igor Mang aidata?

  Vasta
 • Sillu

  8. dets. 2018 - 07:02

  5+ horoskoop

  Tuleb puuõõne külastus varakult kokku leppida, et uueks hlluks aastaks valmis olla 😂

  Vasta
 • Julia

  8. dets. 2018 - 07:48

  Kallikesed see ju kõigest must huumor! Mõelgem positiivsemast küljest,seega kõigile tuleb mingil määral väga hea aasta! Elame üle! Olgem ikka mõnusad! Mina olen jäär ja jään endaga väga rahule,kusjuures veel on tulemas ka minu aasta,sea aasta. Seega ülimalt hea aasta tuleb,kallid kaasmaalased! Väärtustage seda ,mis teile on antud!

  Vasta
  • Ann

   16. dets. 2018 - 08:32

   Tead Julja sa oled veidi kiiks kui see sinu meelest huumor on , Mina olen jäär ka aga pasunasse tahaksin kangesti selle kirjutajale anda . See on HAIGE HUUMOR

   Vasta
 • annika

  8. dets. 2018 - 09:35

  see on ju täitsa haige üllitis!mis kuramuse tarvis on vaja sellist paska avaldada.minu meelest ei ole see üldse naljakas teise inimese mönitamine.köik halb mis teistele teed tuleb ringiga tagasi,loodan et see kirjatsura saab oma karistuse ja siis ehk möistab et see pole sugugi ilus nii teisi mönitada see pole enam naljakas!

  Vasta
 • Marfa

  8. dets. 2018 - 11:35

  Hea nali!!! Ostke õige number…
  Eelmisel aastal läks päris palju täppi-suures plaanis muidugi.

  Vasta
 • Silk

  8. dets. 2018 - 11:52

  – Au ja head nime kahjustav on mis tahes viisil ja vormis levitatav informatsioon, mis sisaldab või mis võimaldab halvustava tähendusega hinnanguid (RKTK 3-2-1-83-10).

  https://www.riigiteataja.ee/akt/129112013004

  Super hea nali 😀 Siiralt loodan, et sellest mingit jama ei tule 😀 Aga su jutt on kuld. Sai koos kallimaga naerda

  Vasta
 • Rögabert

  10. dets. 2018 - 00:04

  Kuule ole nüüd täitsa rahulik. Igor Mang nägi seda artiklit aasta alguses kui kuuvähis oli ette.

  Vasta
 • Tiit

  11. dets. 2018 - 11:11

  Selline asi tuleb kohtusse kaevata ,see on täielikult inimese solvamine ja mõnitamine.
  Kas kirjutaja on sellega ületanud oma õigusi?kui jah siis on selge kelle teenistuses omale punte korjab.

  Vasta
 • Paks Veevalaja

  12. dets. 2018 - 23:54

  Paistab, et Veevalajal keerab tulevane aasta puhta põrguks. Juba praegu on selline paks tunne, kõik riided on kitsad, midagi selga ei lähe…ja kui see edasi kestab, jääb koduuks kindlasti kitsaks. Elu tundub minevat täitsa p..sse, Siin ei aita nüüd küll enam muu kui hädatapmine…ja puuõõnesse ma ka ei mahu…ma ütlen, EI OLE ELU EESTIMAAL ! Elagu Paks Veevalaja 😀

  Vasta
 • Tõeotsija

  27. dets. 2018 - 19:19

  Kuitahes vaimukas ülalloetav kirjutis mõnedele “meie seast ” ka ei tundu,on tegemist ilmselge MÕNITAMISEGA.
  Ettevaatust!
  Lenduvisatud “sõnakivid” on raske kukkumisega,ka tagasi põrgates…

  Vasta
 • Kirs

  1. jaan. 2019 - 22:57

  Eks üks on juba ära pöörant…mlda vanemaks-seda lollimaks..

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles