Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Valitsuskriis läbi: Mart Helme voodist leitigi täna hommikul kamp homosid

Siseminister Mart Helme näitas kohalesaabunud patrullile ja peaministrile kampa homosid oma voodis. (foto: politsei)
jagamist

Kui veel eile oli õhus valitsuse lagunemine, siis uute tõendite valguses otsustas valitsus, et koalitsioon ikkagi ei lagune – nimelt leiti täna hommikul Mart Helme voodist kamp homosid, kes olid sinna trüginud tegema ilmselget homopropagandat.

Kuidas täpselt homod öösel siseministri voodisse pääsesid, selgitab uurimine. Kuid on selge, et siseminister rääkis Deutche Wellele tõtt ja homod tõepoolest trügivad heteroseksuaalide voodisse.

Karm äratus

Häirekeskus sai häiriva kõne voodis viibivatest homodest täna varahommikul kella 5 paiku kui siseminister ärkas oma Suure-Lähtru mõisa voodis.

„Tundsin kohe, et midagi on valesti, kohe väga valesti,“ ütles minister.

„Tavaliselt ärkan ma üles selle peale, et need kuradi keldris elavad rotid üritavad jälle mingit väärtuslikku mööblieset minema tassida aga täna hommikul ärkasin ma üles erakordse vaikuse peale – mitte keegi ei norsanud ega lohistanud mööblit minema. Loomulikult tundus mulle see kahtlane ja kui silmad lahti tegin, nägingi voodis mitut homo ja kui kuulsin alt köögist lõbusat naeru, sain aru, et teine punt homosid valmistas seal hoogsalt omletti,“ meenutab Helme hommikusi sündmusi.

„Loomulikult kutsusin ma lisaks patrullile kohe kohale ka Jüri ja Heliri, et neile näidata, et ma pole, erinevalt Eesti peavoolumeediast, mingit jura ajanud,“ ütles Helme.

Valitsuskriis on läbi

Lisaks mitmele politseipatrullile kihutasid kohale ka Helme koalitsioonipartnerid peaminister Jüri Ratas ja Helir-Valdor Seeder, et olla oma silmaga kindlad Helme poolt väidetus.

Kuigi peaminister Jüri Ratas kinnitas reedel, et Eesti Vabariik ei hinda ühtegi Eestimaa inimest lähtudes tema seksuaalsest orientatsioonist ning see ei tohi mõjutada riigi või valitsuse suhtumist temasse, otsustas ta uute tõendite valguses ümber.

„Ma jään oma sõnade juurde, et Eesti riik ei aja mitte kedagi siit riigist minema ja igaühel on õigus siin elada,“ märkis kohalekihutanud peaminister Jüri Ratas.

„Küll aga ei saa ma mitte kuidagi heaks kiita seda, et homoseksuaalid trügivad juba heterode voodisse oma propagandat tegema ja siinkohal tõmban ma piiri ette,“ ütles Ratas.

„Jah, valitsuskriis on läbi – Mart väljendus küll pisut reljeefselt oma väljaütlemistes seal intervjuus aga nüüd mõistan, et tegelikult mõtles ta ju seda, et tema voodist tuleks need välja saata. Selle viimasega olen ma igati nõus,” sõnas ta.

Isamaa juht Helir-Valdor Seeder jäi napisõnaliseks ja ütles ainult, et tal on hea meel, et tema saab ka igal pool kaasas tilbendada ja et Isamaa endiselt mingitmoodigi pildil on.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (17)

 • Katriin

  20. okt. 2020 - 13:09

  Väga kahju, et sel saidil laikimine lubatud pole 😊

  Vasta
 • Aivar

  20. okt. 2020 - 22:43

  lollidelt tulevad ikka lollid naljad

  Vasta
 • Enn Kaljumäe

  20. okt. 2020 - 22:44

  Kallid kaasmaalased tulge mõistusele! Valitsus peab tegema tööd ja andma teada saavutustest, võitudest, headest mõtetest. Mitte jooksma lehemustaga võidu! Meil rahvusena on pikk tee minna õnne ja rahulolu suunal. Lahendamatta on madala hiibe, pensionääride, riigikaitse, elamipinna, töötuse, eelarvetasakaalu ja teisigi kitsaskohti. Töö kiidab tegijat!!!!

  Vasta
 • Alma

  21. okt. 2020 - 00:22

  Soovitan Mardil munad siiski sahvrisse luku taha panna, sest munade kloppimine võib tõesti üles ajada… Jätku kappi piima ja lauale manna – las teevad mannaputru… Siis saab rahulikult magada…

  Vasta
 • Timo

  21. okt. 2020 - 07:36

  Selline vanasõna on, et näljane räägib ikka leivast!
  Helbekestel kogu aeg need peded peas.

  Vasta
 • Karl Frederik

  21. okt. 2020 - 09:56

  Mart on lahe vend ja naljasoon on vägev, kui varasemalt olin Helmete vastu skeptiline, siis nüüdseks olen ainult nende poolt. Ka mina olen vastane selle väärastunud homo mõtte maailmaga, kuid laske inimestel rahus elada, ärge tehke end liiga tähtsaks ja propageerige, et see normaalne, ronige kappi tagasi ja tehke seal, mis tahate. Meid on rohkem ja teid on märgatud ei ole vaja figureerida igal ajal ja igal pool, olge vagusi ja saate teha vaikselt oma kaka torkimis mänge.
  Miks me maksame makse, et riigikogus raisatakse ressursse, et lahendada absurdsuste peale aega, terve nädal käib homo saaga. Kas praegusel rasketel aegadel pole midagi targemat teha, või pole tõsisemaid asju lahendada. Kus on 2+2 reegel homo paraadidel. Miks ei võeta hoopis kaka torkijaid vastusele. Miks politsei teeb vahet, kes halvem, kes parem. Praegu vaatan kogu sellele jamale ja mõistan, et hoopis meie oleme vähemuses!!!

  Vasta
 • njaa

  21. okt. 2020 - 11:10

  Novot, selline on praegune tase. Valitsus koosneb meil inimestest, kes ei tegele oma tööga, üritavad mingeid pseudo teemasid üles jahvatada. Me kõik teame seda Mardi tüüpi inimest, räägib ruumis kõige valjemini ja kuna ta seda teeb, siis järeldatakse et tal on õigus. Sama asja teeb Trump USA-s muide ja näete mis seal toimub. Meil on vaja objektiivseid inimesi valitsusse, mitte selliseid valjult räuskajaid onu Vellosid.

  Vasta
 • Qwe

  21. okt. 2020 - 12:54

  Jätkake samas vaimus, meedia. Kindlustate, et EKRE’lasi uuesti valitakse.

  Vasta
 • Hillar

  21. okt. 2020 - 20:33

  Saabusin äsja Suure-Lähtru mõisast, kus terve päev tuure kogunud kriis lõpuks lahenduse sai. Sündmustesse tõi pöörde kohale saabunud Rootsi saatkonna töötaja, kes homod mõisa pealt kokku kogus ja ohutusse kohta toimetas. Kogu maja sisustus piserdati Päästeameti töötajate poolt üle tugevatoimelise desovahendiga, sest on kahtlust arvata, et heteromees võib rasestuda magades voodis, kus on vahetult enne viibinud homod. Iseäranis abortide keelamise valguses ei oleks see asjadele kuidagi väärikas käik.

  Vasta
 • mutt

  21. okt. 2020 - 21:58

  Niimoodi seda hiibe või hüübe asja küll ei lahenda. Ja üldse on see tõsine värk, misasja te ilgute.

  Vasta
 • Ise

  22. okt. 2020 - 08:55

  Olin mitte EKRE lane, aga nüüd valin kindlalt EKRE.

  Vasta
  • Katt

   22. okt. 2020 - 18:08

   Mardi sõnavõtt oli muidugi pisut familiaarne, aga ta ütles välja midagi sellist, meie, normaalsete eest, et müts maha! Ja seda kõike ei peakski võtma surmtõsiselt, et kohe valitsuskriis. Hea, et keegi julgeb Euroopas pisut hambaid näidata nende agressivse propaganda peale..

   Vasta
   • Vutt

    22. okt. 2020 - 22:10

    Ainsad, kes siin propagandat teevad, on Hölmöd ise. Kui neid ja SAPTK-d ei oleks, ei paneks sa tähelegi, et homod ühiskonnas eksisteerivad..

 • Mauno

  22. okt. 2020 - 21:50

  Mul on peale Mardi paljastusi hirm külili või kõhuli igatahes magada. Selili tunnen end turvaliselt aga naine käib nüüd mingi norskamise jutuga pinda. Ütlesin küll, et muidu hiilivad homod meie abielusängi aga ta ei olnud üldse osavõtlik. Ütles, et las trukivad, peaasi, et ei norskaks. See pole õiglane, et homod niimoodi teiste voodisse kipuvad. Olen küll Mardi moodi kergelt paks ja kiilakas vanamees. Kummaline, et isegi see ei peleta neid eemale.

  Vasta
 • Eri-Valus Piider

  22. okt. 2020 - 21:53

  Meil Isamaas on homode peletamiseks vana Viljandi riitus. Tuleb üksteisele peale kusta, siis see pidi homod eemale hoidma. Võtsime isegi ühe suurema põiega Viljandi noorhärra abiks, kes käib külakorras meid kastmas.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Sina oled juba selle paki, mida sa ei tellinud, pakiautomaadist ära toonud?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles