Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Horoskoop perioodil 21.06 - 16.08


Jäär

21. märts - 20. aprill

Täna on päev, mil peaksite kindlasti ette võtma need asjad, millega varemalt algust tehtud, kuid siiani seisma jäänud. Pange energia liikuma!

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Esile kerkivad töö ja kohustused. Peaksite valmis olema ka selleks, et teilt tullakse nõu küsima. Püüdke leida jõudu oma eesmärkide poole pürgimiseks.

Kaksikud

21. mai - 21. juuni

Kipute täna olema edev ja püüate ennast võõraste sulgedega ehtida. Kuid peaksite meeles pidama, et teie tegelikud väärtused peituvad siiski ausas käitumises.

Vähk

22. juuni - 22. juuli

Suudate täna elu võtta üsna lihtsalt ja pingevabalt. See annab teile eelise tegeleda aktiivselt erinevate inimestega ning panna neid koostööd tegema.

Lõvi

23. juuli - 23. august

Kipute täna olema vastutulematu, kuid võimalik, et hiljem kahetsete seda. Püüdke leida eneses soojust teiste suhtes, kuid vältige liigset sentimentaalsust.

Neitsi

24. august - 23. september

Täna ei taha asjad hästi alluda teie kontrollile. Võimalikud segadused ja üksteise valestimõistmine. Jätke tähtsate otsuste tegemine kellegi teise hoolde.

Kaalud

24. september - 23. oktoober

Olete täna veidi nukrameelne ja mõtlik, kuid püüdke siiski olla avatud ja rääkige oma tunnetest mõnele usaldusväärsele sõbrale. Hea aeg suurpuhastuseks.

Skorpion

24. oktoober - 22. november

Olge valmis tõsiseks suhtlemiseks ja sündmuste analüüsiks. Kui olete intellektuaalse valdkonna tegelane, on see teile pingeline töö tegemise aeg.

Ambur

23. november - 21. detsember

Teie enesehinnang jätab täna soovida. Olete veidi depressiivne ning endassetõmbunud, kuid vältige üksinda nukrutsemist ja suhelge mõne hea sõbraga.

Kaljukits

22. detsember - 20. jaanuar

Püüdke valida omale eesmärgid, mille saavutamisel saate kautada oma tõelisi võimeid ja loomingulisust. Püüdke jälgida asjade loomulikku kulgemist.

Veevalaja

21. jaanuar - 20. veebruar

Püüate esile tuua oma ideaale ja veendumusi. Huvi salaõpetuste ja vaimsete praktikate suhtes. Kuid püüdke vältida äärmustesse ja illusiooni langemist.

Kalad

21. veebruar - 20. märts

Tänased planeediseisud soosivad romantilisi suhteid. Samas ametlikud asjaajamised ja läbirääkimised võivad suure vaidluse ning erimeelsusega lõppeda.

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles