Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Martin Helme: otsus oli eelarvelik, meil lihtsalt pole enam raha niipaljudeks tõrvikuteks

Maritn Helme on majanduslikult mõtlev poliitik.
jagamist

EKRE esimees Martin Helme tõrjub süüdistusi, nagu oleks ta visanud Põlluaasa, Kuusiku ja Valge erakonnast välja paleepöördekatse tõttu. “Meil lihtsalt pole eelarves enam niipalju raha tõrvikuteks,” selgitas Helme.

Martin Helme selgitas ka, et erakonnas on rahadega üsna kitsas peale seda, kui ta kandis täiesti tundmatule koduleheta ja e-postiaadressita “reklaamifirmale” üle 700 000 EKRE erakonna raha.

Kitsas eelarve

“No jumal küll, misasja te urgitsete ja eeldate,” vastab Martin Helme, kui talle nüüd hilja õhtul helistame ja küsime põhjust, miks ta viskas erakonnast lisaks kohalikele piirkonnajuhtidele välja ka Henn Põlluaasa, Jaak Valge ja Silver Kuusiku.

“Põhjus on nende väljaviskamiseks on väga lihtne – raha lihtsalt enam pole. Pole vaja siin eeldada midagi ja mõelda, et isa, poeg ja püha vaim siin mingit oma positsiooni kindlustasid,” jätkab noor Helme.

“Raha on otsas, juurde ei tule ja keegi pidi ju minema, see on puhas ökonoomika,” märkis EKRE esimees.

“Sügisel, kui ilmad jälle pimedamad ja on vaja tõrvikurongkäiku korraldada, siis midagi pole teha – raha enam niipaljudeks tõrvikuteks pole ja seega tuli teha valusaid aga vajalikke kärpeid inimjõus,” lisas Helme.

Küsimusele, et miks ei visatud erakonnast välja Jaak Madisoni, kes ilmselgelt oli üks paleepöörde algatajaid ja vedajaid, vastas Martin Helme nii:

“No me võime ju kõvad mehed paista, aga tegelikult ei julge isegi meie partei kõige kõvemat häälekorjajat välja visata.”

Lugejakiri.ee meeldib? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika ilmumist!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles