Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

LUGEJAKIRI on Eesti kõige tõsiseltvõetavam uudisteallikas, mis pakub oma lugejatele ainult kõige värskemaid, usaldusväärsemaid ja parimaid uudiseid.

LUGEJAKIRI katab absoluutselt kõiki elutähtsaid valdkondi ja seletab need lihtsalt ja arusaadavalt lahti, et igaüks neist aru saaks.

Juba enne uudiste kajastamisega alustamist oli lehel Eestis erinevatel hinnangutel üle 3 miljoni lugeja päevas. Aastaks 2019 saab LUGEJAKIRJAST Eesti mõjuvõimsaim meediaväljaanne, mille lugusid kajastatatakse üle maailma erinevates suurtes meediaväljaannetes.

LUGEJAKIRJA meeskonnas töötab üle maailma ca 10 000 korrespondenti, kes oma lugusid lehel avaldavad.  Eestis panustavad lehe igapäevatöösse ca 1,3 miljonit kohalikku elanikku, kes elavad ühel või teisel moel kaasa lehe arengusse. Aitäh neile selle eest!

Ajakiri TIME on juba pannud LUGEJAKIRJA  „Pane Seda Meediaväljaannet Hästi Tähele“ nimekirja esimeseks väljaandeks.

Šveitsi idaosas Davosis toimunud viimasel iga-aastasel Maailma Majandusfoorumil (World Economic Forum- WEF), millel osalevad äriliidrid, tipp-poliitikud, intellektuaalid ja ajakirjanikud, leiti, et just LUGEJAKIRI uudisteportaal on see, mis võib täna maailma veel päästa kliimasoojenemisest, näljahädast, pagulaskriisist ning lõpetada loomulikult ka kõik maailma sõjad.

NB! LUGEJAKIRI on ja jääb tasuta kõigile lugejatele. Välja arvatud kõigile neile, kellele lehe lugemise eest tasu peale määrame. Ehk siis kõigile.

LUGEJAKIRI – tõsiseltvõetavus ja usaldusväärsus on meie prioriteet nr 1!

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles